Homologi, izomery i pochodne dimetoksyamfetaminy.
Więcej informacji: DOx w Narkopedii [H]yperreala, TMA w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 84 • Strona 1 z 9
  • 1474 / 15 / 0
3C-P
Nieprzeczytany post autor: Qlim »
Nie widziałem nic na forum o tej substancji, więc zakładam wątek...
Jedyne co znalazłem na jej temat zamieszczam poniżej:

Nazywana również P3-C i 4-propoksy-3,5-dimetoksyamfetamina jest psychodeliczną fenetylaminą, enteogenem strukturalnie zbliżonym do meskaliny i proskaliny.
Dawkowanie wywołujące efekty psychodeliczne wraz z którymi występuje stymulacja to 20-40mg doustnie

[ external image ]
http://en.wikipedia.org/wiki/3C-P

Jeżeli ktokolwiek wie coś więcej o efektach, bodyloadzie, czasie działania i ogółem o wpływie na człowieka po zażyciu tej fenetylki to niech tu skrobie.
W co w sumie wątpie ale może coś z tego będzie...

dodano nazwę systematyczną i link do Wikipedii - surveilled
  • 344 / 5 / 0
DOSE: 9 drops 3C-P (liquid)
I was at a banging party and I bumped into an old friend who decided he wanted to try and stitch me up on some random drugs. At first I refused, but as the sun rose, the craving for acid hit me. After a night of intense pilling, he took me to some long-haired hippie who had a small, squeezable vial with oriental writing on it. It had a green colour, and he said he would only give it to me if I was to take it up my nose. So my friend handed over the money and I bent my head back, and this hippie bastard decided to pour nine drops of the mint-tasting liquid up my nose.

Within fifteen minutes, I was getting outlines of blues and reds around things but in a static way, similar to acid, but I had a weedy bong and within two seconds of that I had entered into the most hallucinogenic experience of my life. Lots of colours, almost like the visualisation on a computer media player, but on people's faces and in the sky. Communication with others was very difficult, as nothing seemed real *AT ALL*. It was like every trip I would ever have done, all at once.
http://www.erowid.org/experiences/exp.php?ID=50706

Oj, ciężko byłoby to zdobyć w PL.
  • 859 / 47 / 0
Re: 3C-P
Nieprzeczytany post autor: rrd »
Wydaje się super, możemy się złożyć w 50 osób ;)
http://www.alibaba.com/product-free/110305367/3C_P.html
  • 3490 / 50 / 0
Skłądajcie się i powiedzcie jak było, bo na tej i w ogóle tego typu stronach jest sporo oszustów. Ale bywają uczciwi, kiedyś był tu legit typ co miałw chuj tanie tryptaminy z kamerunu. Jak ten jest spoko to zajebiście bo w ofercie ma też peyotla, suszone grzyby i sporo innych fajnych rzeczy. Zapytaj go czy na próbę możesz najpierw kupić mniejszą ilość, uczciwi się czasem zgadzają.
Zrobić coś bez czegoś ale żeby było jak z tym czymś. To by dopiero było coś.

I mean no harm.
Ani To Ani Tamto
  • 1474 / 15 / 0
Re: 3C-P
Nieprzeczytany post autor: Qlim »
No właśnie te zamówienie 50g to troche wariactwo bo krętaczy jest pełno...

Gdyby tak można było zamówić z 5g (zależy jeszcze za ile) to co innego.
Substancja może być na prawde godna uwagi.
Jeśli nikt tam nie napisze to za jakiś miesiąc góra dwa będe stał dobrze z kasą i zaopatruje sie do badawczych celów w spoorą ilość DPT, 4-AcO-DIPT i 5-MeO-DMT, więc jeśli zostanie mi jakiś pieniądz to odezwe sie do gościa, a może uda sie zamówić na próbę z 5 gram to wtedy po przetestowaniu na pewno tu napisze...
Chyba, że np zostane wydymany wtedy więcej nawet do tego wątku nie zajrze %-D
Ostatnio zmieniony 05 sierpnia 2010 przez Qlim, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 63 / / 0
Wystarczy napisać o próbkę -.^ ( ups.. i ktoś zgarnie ją pierwszy .. a zazwyczaj mi to przypada)
  • 344 / 5 / 0
3C-P, 30mg.

Swoją drogą podobno pierwszy w Polsce zdegustowałem co najśmieszniejsze. Jestem najlepszy? Powiedzcie ze tak to się spuszczę. Prestiż kurwo jest na internecie? Prestiż jest. No. Także ten:

Niestety bez większych sensacji :). Chyba za mała dawka. Do life changing experience temu daleko, ale większe dawki na pewno są w stanie pokazać pazur. Po godzinie zaczął się lekki mentalny wpływ. Klarowność myśli, bez większego mętliku. Po wyjściu na zewnątrz, może troszeczkę żywsze barwy, bez jako takich wizuali. Puls przyspieszony, lekka fizyczna niemoc. Teraz, po 5 godzinach, baaardzo lekkie "ciepło" myśli. Ni to stymulacja, ni beton. Coś pomiędzy TMA, a LSD. W działaniu bardzo subtelnie, acz ciekawie na swój sposób. Nie wiem jak wyglądałoby w wyższych dawkach, ale wydaje mi się, że 50mg to jest sensowne minimum i z pewnością wtedy odsłoni potencjał, a wydaje się być mimo wszystko spory.

Przyrównałbym do 50mg TMA-6. Jednak tak jakoś przyjemniej.
Ostatnio zmieniony 16 października 2012 przez Zjemtwepachy, łącznie zmieniany 2 razy.
  • 1876 / 20 / 0
Ciekawa sprawa to 3C-P , moim zdadniem jeszcze lepsze i ciekawsze niz 3C-E . Działanie bylo czyms pomiędzy mdma a meskalina. Dawka 40 mg
Czas działania 8-12h

2012 gru 12, 20:15 / scalono - surv

Co do mnie to o ile w przypadku psychodelików z grupy TMA czułem te amfetaminowe wejście na ciało to w przypadku 3C-P nic takiego nie uświadczyłem jak i również moi znajomi.
  • 2 / / 0
3C-P

Dawka: 50mg(oralnie)
Czas wchodzenia: 1-1,5h

Wchodzi zdecydowanie przyjemniej niż 2CB. Najbardziej dokuczliwymi cielesnymi objawami były wahania temperatur oraz przykucie do podłogi.

Intensywna faza mentalna. Momentami konkretny mindfuck. Doświadczanie bodźców zewnętrznych podczas peaku konkretnie zaburzone. Potrzebowałem paru chwil aby odnaleźć się w doświadczeniu.

Najbardziej intensywna część doświadczenia trwała ok 4h. Potem powolne schodzenie z płaskowyżu ok.5h. Cannabis bardzo wygładza oraz podbija stan. Po minięciu głównej fazy psychodelicznej bardzo wyraźnie pobudzona empatia. Chęć do rozmowy oraz kontaktu fizycznego.

Polecam spróbować :)
  • 343 / 6 / 0
Jeszcze zapytam tylko o dwie sprawy ;p
Foresst przy tej dawce jak trip wyglądał od strony wizualnej i odbioru muzyki??
ODPOWIEDZ
Posty: 84 • Strona 1 z 9
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.