Używasz igly?

Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Czy uzywasz/les swoich narkotykow dozylnie?

32%
Tak
114
68%
Nie
237

Liczba głosów: 351

• 467 / 3 / 0

Gdyby była mozliwosc ;-) . Nic musze trenowac i dzieki za rady,wszystko super opisane.Jeszcze sie musze bupre nauczyc zagrzac :diabolic:

Użytkownik nieaktywny
  • 835 / 3 / 0

mysle ze tamten watek o bhp nadaje sie juz do przyklejenia, trzeba usunac tylko pierwszego posta (nie moglem edytowac)
Ostatnio zmieniony 08 sierpnia 2009 przez greenz, łącznie zmieniany 1 raz.

Psychoterapia z użyciem MDMA. Jak to działa?

Maciej Lorenc rozmawia z Peterem Oehenem, psychiatrą, psychoterapeutą i członkiem Szwajcarskiego Towarzystwa na rzecz Terapii Psycholitycznej. Oehen przeprowadził jedno z pierwszych badań klinicznych dotyczących wpływu MDMA na pacjentów cierpiących na zespół stresu pourazowego i uzyskał od szwajcarskiego rządu pozwolenie na stosowanie tej substancji w ramach prywatnej praktyki terapeutycznej.

Proces naukowców z BioInfoBank uprawiających konopie indyjskie zacznie się od nowa

Gdański sąd „odesłał” do ponownego rozpatrzenia sprawę pracowników instytutu badawczego, którzy prowadzili uprawę konopi indyjskich na Pomorzu. Oskarżeni przekonywali, że plantacja miała służyć do celów czysto naukowych, ale rośliny zabezpieczyła policja i według prokuratury, mieli dopuścić się produkcji narkotyków na znaczną skalę.

• 21 / / 0

możliwość zawsze jest, ja mam dużo wolnego czasu :D

i oczywiście nie zapomnij o tym że wszystko musi być czyste i sterylne. Wszystko.

• 913 / 14 / 0

najczesciej sie wypada z zyly przy puszczaniu stazy - skora sie przemieszcza i wyciaga igle. dobrze wiazac staze jak najwyzej, tzn daleko od miejsca wklucia, dzieki temu przy zdejmowaniu nie naciagniesz skory w miejscu walenia.

ale jestem wyjebany, sory za nieskladne gadanie.

Użytkownik nieaktywny
  • 835 / 3 / 0

dlatego juz 10 raz pisze o tej gumowej stazie, ktora sie wiaze :rolleyes:

zeszly mi juz siniaki i opuchlizna, kabelki sprawne, umiem juz sie dobrze wkluwac w dlon albo przy nadgarstku tak ze nie ma sladu. trzeba jakis dobry towar jeszcze zmotac :diabolic:
Ostatnio zmieniony 08 sierpnia 2009 przez greenz, łącznie zmieniany 1 raz.

• 913 / 14 / 0

może 4-Methylmethcathinone w dawkach x razy mniejszych niz donosowo i xx razy mniejszych niz oralnie?:))) jaka oszczednosc.

Użytkownik nieaktywny
  • 835 / 3 / 0

no wlasnie, fajnie jest? ;] bo miales testowac iv

• 11 / / 0

panicznie boje sie igiel wiec nie
Wróć do „Opioidy”
Na czacie siedzi 1347 uczestników Wejdź na czata