Zablokowany
Posty: 12 • Strona 2 z 2
  • 118 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: Fachowy »
Hps wyjdzie mawet taniej niż te 8 swietlówek jak dobrze poszukasz. a po za tym ile prądu zeżrą ;D:D i jeszcze je wszystkie połączyć równolegle do tego jakis odbłysnik w chuj energii psu w dupe XD Nie mówiąc juz o tym że niewiadomo jakie ciepło by dawały 8 świetlówek koło siebie coś czuje Piekarnik.

Jeśli masz fundusze bierz HPS'a zaoszczeedzisz dużo nerów ;D a i bedzie rosło w oczach ;d
  • 361 / 2 / 0
Nieprzeczytany post autor: Darksouled »
0,8m X 0,8m = 0,64m^2
na metr potrzebujesz 65000 lumenow
0,64 X 65000 = 41600 lumenów!
świetlówka 23w philipsa ma 1500 czyli potrzebowalbys ich 27 / 28

wiec wybor oczywiscie pada na hpsa minumum 250w "max" 400w (w cudzyslowiu bo jak wiemy im wiecej tym lepiej)

Co do boxa to olej gotowe zestawy zrob sam / kup szafe z second handu / znajdz jakas pod osiedlowym smietnikiem albo jesli juz chcesz wydac pieniadze i miec porzadnie zrobione, to najpierw usiadz na spokojnie poogladaj z 2 tygodnie inne boxy, narysuj dobry projekt i zanies to stolarzowi niech ci zrobi.

filtr węglowy by sie przydał oczywiscie tez mozesz go zrobic sam, jak sie ogarne to za 2 tygodnie moze juz bedzie gotowy step by step napisany.

odmianami sie zajmiesz pozniej narazie zrob boxa i nie uprawiaj nic na parapecie bo tylko z tego sie przypalu dorobisz.
Zablokowany
Posty: 12 • Strona 2 z 2
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.