Amfetamina - przedawkowanie

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Posty: 397 Strona 1 z 40
Rejestracja: 2007
  • 120 / / 0


Encyklopedyczną wersję znam ale chciałbym się dowiedzieć jak to faktycznie wygląda z przedawkowaniem amfetaminy. Najważniesze jest aby wiedzieć przy jakich objawach juz wezwać pogotowie.

 

Rejestracja: 2007
Użytkownik zbanowany
  • 1215 / 6 / 0


Jak u mnie na domówce jeden typ przedawkował fete to biegał pół nocy na waleta po mieszkaniu. Nie było z nim kompletnie kontaktu. Na koniec zasnął na stole kuchennym.. oczywiście nagi.

Policjanci uratowani przez przemytników, których ścigali

Trzech hiszpańskim policjantów wpadło do morza, gdy ich łódź rozbiła się podczas pościgu. Funkcjonariusze zostali doprowadzeni w bezpieczne miejsce przez przemytników narkotyków, których ścigali.

 

Rejestracja: 2007
  • 120 / / 0


Karetke bym wezwał tylko gdyby wystąpiło zagrożenie życia, dlatego chciałbym wiedzieć jakie objawy są na tyle groźne żeby można było sięgnąć po telefon zanim będzie za późno.

 

Rejestracja: 2006
Użytkownik nieaktywny
  • 13 / / 0


osiedlową fetę ciężko przedawkować

 

Rejestracja: 2006
Użytkownik nieaktywny
  • 213 / 2 / 0


Objawy i pierwsza pomoc, w roznych sytuacjach: http://hyperreal.info/node/1751

Nie wygląda to może tak fajnie, jak kiedyś, ale jest czytelne.

 

Rejestracja: 2007
  • 120 / / 0


Sh4d0w pisze:
osiedlową fetę ciężko przedawkować
Załozyłem ten topic właśnie pod wpływem fety i to nie było osiedlowe ścierwo tylko czysty wład od pewnego dobrze nam znanego pana ;) Nie spodziewałem się że będzie aż tak czysty bo mimo iż wciągnąłem tego dwa razy mniej niż zawsze podziałało cztery razy mocniej... Ręce i nogi zaczęły mi drętwieć i po mieszkaniu chodziłem zgięty w pół (głowa na wysokości pasa dla lepszego krążenia) Normalnie to się nie dało stanąć bo momentalnie robiło mi się słabo. A i ręce mi tak zdrętwiały że miałem problemy z operowaniem różnymi przedmiotami, na szczęście przełączać kanały pilotem jakoś się dalo ;-D i tak właśnie przeleżałem całą "fazę"

 

Rejestracja: 2006
  • 480 / 3 / 0


john tez tak pare razy miałem wszystkie objawy jak ty ale jeszcze w bonusie miałem w huj płytki oddech i ciężko mi było powietrza złapać no i kołotanie pikawy tez było konkretne

tak to jest niestety jak feta fecie nierówna

 

Rejestracja: 2007
  • 1444 / 1 / 0


ogólnie to jest tak że latasz jak przekawkujesz konkretnie to czujesz drżenie kończyn, takie drętwienie , latasz jak błyskawica, gubisz wszystko z rąk, gubisz myśli, jak wiesz zo zrobiłeś wszystko sie nakeca doznajesz szoku. Ciśnienie i tętno zaczynają narastać lawinowo, niczym reakcja łańcuchowa, robisz się blady lub czerowony, ale najczesciej to na zmiane, we łbie sie kręci , czujesz że bania Ci sie pompuje coraz bardziej, czujesz sie jak postrzelone zwierze , szukasz w panice ratunku. Jedynym ratunkiem jest zążycie leków na cisnienie, beta blokery, nitrogliceryna, chlorek potasu, itp. Serce może zamiast poprostu pierdolnąc (i wtedy już piach) wyłaczyc sie od migotania komór , gdyz amfetamina bardzo mocno zabuża ilośc elektrolitów (alko i inne chyba tez) i stąd te kołatania. Gdy serce sie wyłączy to 'ekipa towarzyszy' do czasu przyjazdu pogotowia powinna natychmiast przystapić do reanimacji, masażu serca i sztucznego oddychania, pogotowie takiego gościa chyba podda takim defibrylacji elektrycznej jak na filmach i akcje serce mozna przywrócic, chodzi tylko o to żeby przez czas jak serce sie wyłączy to krrew i powietrze było do mógu doprowadzane!!! Nawet przy rozsądnym dawkowaniu mogą wystapic kołatania i problemy z ciśnieniem i tu sprawe załatwi potas, najlepeij jako chlorek potasu, ewentualnie aspragin czy coś. Chlorek potasu zawarty jest tez w soli do solnicy w praktikerze mozna kupić :D :D oczywiście zawiera bonusy :P :P

problemy lzejszego przedawkowania mogą własnie być widoczne tez na zjeździe, najgorzej to sie zależezec przy tym, i ez serce głupieje wtedy, też głównie wina potasu...


Nie wiem jak to jest czy meth tez obniża tak potas (choc pewnie tak) ale ponoć przy tej objawy przedawkowania to duszności , spiecie mieśni, mozna sie udusić nawet, poniewaz słabo działa obwodowo , nie nakreca tak serca za to daje duzo diopamina i od tego to.


Mam pytanie: czy zdarza Wam sie cześto puchnąc na gębie po amf, i o dczego to zalęzy bo normalnie to powinno wyssuszac a nieraz to sie puchnie ..

 

Rejestracja: 2008
Użytkownik nieaktywny
  • 69 / / 0


U nas na osiedlu taki kolezka przegiol z amf. efekt taki ze zemdlal i wywialo mu pelno komorek z bani. Juz ktorys rok lazi po osiedlu, nie umiejac sie wyslowic praktycznie, gada z ludzmi ktorych nie ma i ogolnie gorzej niz uposleodzny.

 

Rejestracja: 2006
  • 659 / / 0


pamietam pewnego przykrego dnia , zawsze był taki spid w zółto/brązowym jebał niemilosiernie i był strasznie wylgotny był mocny i do tego byłem przyzwyczajony gdy ten sie skończył załatwiłem od kogoś innego dostałem śnieżnobiały proszek charakterystycznie smięrdzaćy stęchlizną i myszami :P kiedyś pamiętam że duzo probowałem tych białych i najczęsciej były słabe , więc tego też tak potraktowałem , co sie okazało dla mnie złe w skutkach :P podzieliłem 1g na 3 częsci i jedną z nich siup na 2 dziruki na poczatku już po 20 min wiedziałem że będzie dobry wejście było mega dobre serce przyspieszało , przyspieszało oddech się spłycał i wkońcu zauważyłem ze coś jest nie tak , przez denerwowanie się ciśnienie poszlo strasznie w góre kołatanie serca jeszcze mocniejsze , zaczłego się robić nieciekawie bo żaczełem też tracić przytomnośc a że byłem sam to nawet nie miał kto pomóc, że akurat była zimna to podbiegłem do okna otowrzyłem jak tylko było można położyłem się obok okna na kanapie , głowę na płasko i nogi wyżej na poduszczce , przypomniało mi się że to pozwała nie stracić przytomności i rzeczywiscie leżąc tak powli dochodziłem do siebie ... nie polecam nikomu takich przeżyć , uważajcie na siebie :D
Posty: 397 Strona 1 z 40
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości