Alkohol etylowy pod każdą postacią.
Więcej informacji: Etanol w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 6 • Strona 1 z 1
  • 3 / / 0
siema, Miał ktoś z was tak że po alkoholu, gdy kładliście się spać dostawaliście haluny? miałem tak kilka razy i się zastanawiam z czego to mogło wynikać. (Nigdy nie zażywałem niczego oprócz etanolu oraz nikotyny) Np. wypiłem z ziomkami dużo (nie wiem ile) kładę się spać i od razu po zamknięciu oczu widzę grupkę ludzi dookoła mnie. wszyscy mówią o rzeczach których nie powinni wiedzieć, ręce wychodzą spod łóżka i mnie zaczynają rozszarpywać i widzę swoje najskrytsze lęki. Pozdro
  • 706 / 100 / 0
A to napewno był etanol ? A może koledzy poczęstowali Cię metanolem albo innym wynalazkiem ? Zapytaj kolegów dokładnie.
Jeszcze jest za wcześnie by było już za późno
  • 3 / / 0
etanol. Piłem wtedy chyba czystego stocka ze sklepu. mogę jeszcze powiedzieć że byłem po serii dexaven 4 mg ale z tego co czytałem nie powinno być po tym halucynacji
  • 218 / 74 / 0
Mam ziomka co w swoim mieszkaniu po grubej najebce i przyśnięciu potrafił wstać i zacząć lać do szafy/na środku pokoju bo widział w półśnie że jest w łazience hehe.

A tak serio to ile dni piłeś? Zchodził Ci alkohol z banii? Bo takie akcje jak:
kładę się spać i od razu po zamknięciu oczu widzę grupkę ludzi dookoła mnie. wszyscy mówią o rzeczach których nie powinni wiedzieć, ręce wychodzą spod łóżka i mnie zaczynają rozszarpywać
To ja miałem jak przerywałem ostre min. tygodniowe ciągi alkoholowe.
I jest to objaw AZA i halucynozy alkoholowej/delirki.
"Nie wypiję za błędy, bo ocean tej wódki zalał by wszystkie lądy tu" ~Rogal DDL
  • 3 / / 0
piłem może 2 dzień, był to po prostu 2 dniowy melanż xD. pamiętam że byłem zmęczony i że jak na swój słaby łeb dosyć dużo wypiłem (nie do odciny) ale na następny dzień klasycznie jako iż jestem młody to miałem 0 kaca i innych odczuwalnych efektów odstawienia
  • 706 / 100 / 0
Może poprostu alkohol nie jest dla Ciebie. Takie rzeczy nie zdarzają się w tak młodym wieku po dwu dniowym melanżu. Dziwne…
Jeszcze jest za wcześnie by było już za późno
ODPOWIEDZ
Posty: 6 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Ryanair wypowiada wojnę pijanym pasażerom. Chce ograniczyć sprzedaż alkoholu w samolotach

Alkohol w samolocie często leje się strumieniami. Sięgają po niego głodni wakacyjnych wrażeń turyści, zatwardziali alkoholicy, ale i osoby stresujące się lotem. Niestety, jeden drink za dużo może spowodować liczne problemy. I nie chodzi tutaj o kaca moralnego, związanego z niewłaściwym zachowaniem, a o konieczność lądowania przed lotniskiem docelowym czy nawet zawrócenia samolotu. Ryanair zapowiada, że chce rozprawić się z pijanymi pasażerami.

[img]
Ksiądz sprzedawał narkotyki. Ma dużo więcej na sumieniu

Ksiądz z jednej z wrocławskich parafii sprzedawał narkotyki blisko plebanii. Na sumieniu miał jednak dużo więcej. Duchowny proponował intymne spotkania innym mężczyznom. Co w sprawie skandalicznych występków księdza mówią jego przełożeni?

[img]
Szkolimy specjalistów w dziedzinie psychoterapii uzależnień!

KUL rozpoczął szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie psychoterapii uzależnień. Kadrę kliniczno-dydaktyczną stanowią specjaliści w dziedzinie psychoterapii uzależnień, superwizorzy terapii i terapii uzależnień oraz psycholodzy kliniczni.