Metodyka, przygotowanie, oraz logistyka gotowania, palenia, lub waporyzacji.
ODPOWIEDZ
Posty: 1976 • Strona 198 z 198
  • 12302 / 2391 / 0
Dzięki, już się rozeznałem. Chyba zdecyduję się na ten egzemplarz ze zwrotów "klasy A", czyli wg. sklepu nie używany, a jedynie z otwartym opakowaniem. 100 zł taniej więc za to można dokupić jakieś gadżety typu fioletowy ustnik "3D" (kozacko wygląda) i dobry palnik.
Druga opcja to M7 - ma te same możliwości, a jest delikatnie ładniejszy dla oka.
  • 14 / 1 / 0
Przekonaliście mnie do tego DynaVap'a. Będzie na was jak coś :p żebyście mieli świadomość powagi sytuacji

Wziąłem ten nowy 2023M+ cośtam cośtam, + sensowny palnik. zobaczymy

A poważnie to szybkie pytanie, kiedy wiadomo, że w suszu nic już nie ma? Jak dlugo pogrzewacie?

Drugie pytanie. Normalnie palę bongo wieczorem i tyle, idę pograć czy coś obejrzeć. Będę w stanie nabić np. 0,1g i ściągnać to na dwa trzy buchy stosunkowo szybko nie?

Trzecie pytanie bonusowe, nie nagrzewa się to kurestwo w rekach? jak na to patrze to mi sie przypomina jak opalałem metalową fife trzymając ją w kombinerkach żeby nie umrzeć ;p
  • 1749 / 296 / 0
DV to był mój pierwszzy waporyzator. Byłem całkiem zadowolony męczące było tylko to manualne obracanie jednostką. Potem przesiadłem się na PAX który okazał się mega wtopą (komora taka, że musisz min. 0.5 g naładować bo ma być do pełna). Skakanie po modelach zakończyłem na Mighty od tamtego czasu już nic nie zmieniałem :liść: Teraz mam już 3-ciego Mighty (+) i ogólnie nie planuję nic już zmieniać. Przesiadłem się, bo miałem wrażenie że DV zawsze jednak przypala trochę materiał. ABV zostawało praktycznie czarne i wyglądało lekko jak popiół. Jeśli chodzi o zdrowie nie lubię się bawić w półśrodki.
  • 14 / 1 / 0
Dzięki towarzyszu,

Mighty oglądałem ale jednak 1k+ mnie nie przekonało, już ten DV za damro nie był bo coś pod 400

Zobaczymy jak będzie, mam nadzieje, że będzie to kilkać jak należy i studzić się stosunkowo szybko

Jak macie jakieś uber patenty jak tego DV przygrzać dla największej możliwej chmury to chętnie przyjmę
  • 3003 / 508 / 0
Co myślicie o takim w którym pompuje się balonik a potem wyjmuje z urządzenia i sobie pociąga jak chce
https://youtu.be/XJPAk9ctb-Q

"Mówiłem nigdy więcej, a czas mi przyniósł plaster
Zagoiło się nieźle skoro goiło z otwartej
Zasypiam w pół do pierwszej, zasypiam w pół do czwartej
Albo znów kurwa nie śpię przez co jeszcze nim zasnę..."
  • 12302 / 2391 / 0
Grzej go po tych kropkach na komorze - w ten sposób ściągniesz wszystko na 1 podgrzaniu - przynajmniej tak na recenzjach pokazywali. Polecam palnik z 1 płomieniem.
Podgrzewasz aż do drugiego kliknięcia (lub sekundę później), ściągasz chmury i musisz poczekać na 2 "odkliknięcia", żeby móc grzać ponownie. Polecam magnes - kładziesz na nim, szybko stygnie i się nie przewróci.
Nie nagrzewa się tak, żeby parzył po rękach. Ciepła właściwie w ogóle nie czuć. M plus to podobno bardzo dobry model. Ja mam M2021 i M7, a plus wyszedł pomiędzy nimi.
Na YT masz sporo poradników, jak z niego poprawnie korzystać. Jest to jeden z "szybszych" wapków. Żadnych 10 minutowych sesji, tylko 3 chmury i nara , jeśli odpowiednio nagrzejesz.
ODPOWIEDZ
Posty: 1976 • Strona 198 z 198
Artykuły
Newsy
[img]
Lokalna apteka powiązana z kartelem narkotykowym

Kartele narkotykowe odgrywają niezwykle dużą rolę w światowej dystrybucji i globalnym handlu fentanylem. Organizacje przestępcze pod przykrywką legalnych biznesów starają się wyprać brudne pieniądze, które pozyskały z transakcji na czarnym rynku.

[img]
Wzrost spożycia marihuany wśród osób z cukrzycą – Korzyści, ryzyka i rekomendacje.

Marihuana staje się coraz bardziej popularna wśród osób zmagających się z cukrzycą. Najnowsze badania przeprowadzone w USA wykazały, że spożycie marihuany w tej grupie wzrosło o 33,7% w latach 2021-2022. Szacuje się, że około 9% dorosłych z cukrzycą używało marihuany w ostatnim miesiącu. Wzrost ten jest szczególnie widoczny wśród młodszych użytkowników, ale także osoby powyżej 65. roku życia coraz częściej sięgają po marihuanę, co wiąże się ze zmniejszającym się postrzeganym ryzykiem jej stosowania.

[img]
Brazylijska policja: zniszczyliśmy pół tony kokainy znalezionej na polskim statku

Funkcjonariusze policji federalnej z miasta Sao Luis na północnym wschodzie Brazylii zniszczyli pół tony kokainy znalezionej w ubiegłem tygodniu na statku "Jawor" należącym do Polskiej Żeglugi Morskiej (PŻM).