Substancje stanowiące pochodne kwasu γ-aminomasłowego (w tym gabapentynoidy) – m.in. baklofen i pregabalina.
ODPOWIEDZ
Posty: 9859 • Strona 986 z 986
  • 2718 / 341 / 0
@lufa9999 każde substancje psychoaktywne w jakiś sposób podnoszą " próg doznań " mam na myśli że w jakiś sposób uodparniasz sie na działanie substancji i poprostu potrzebujesz większych dawek by efekt był ten co kiedyś, sama prega w sobie powoduje euforie itp
  • 676 / 26 / 0
A jaką trzeba przyjąć dawkę pregi żeby poczuć euforię? Bo ja biorę codziennie 450 mg, 3x150, i nigdy nie czułem żadnej euforii...
Pozdrawiam!
Paweł
  • 576 / 120 / 0
@lufa9999
Trzeba przerwy robić bo ta euforia zanika przy regularnym braniu.
Na początku występuje znacznie częściej i w sumie w ogóle występuje. Ja po 8 latach musze zejsc sobie na jakis czas na dawke 150/450mg i wladowac jakieś 600/900mg dodatkowo a i tak niejest to juz to. Nie ma co gonić króliczka a sie przyczaić i wtedy jebnac.
A prega ma tendencję do hamowania euforycznej komponenty innych substancji zauważyłem również. W faq jest wzmianka ze blokuje MDMA i sam sie o tym przekonalem juz dwa razy. Cos jest na rzeczy.
  • 62 / 2 / 0
Mam pytanie lekarz zalecił mi pregabalin na zaburzenia lękowe w dawce 75mg rano i na wieczór moje pytanie jest takie czy nie lepiej jest brać cala dawkę na noc początkowo aby skutki uboczne nie były w ciągu dnia?
  • 50 / 8 / 0
@Jadwiga6677 pregabalina ma to do siebie ze działa kilka h plus musi się „rozkrecic”, więc branie tego w konfiguracji 0-0-2 wyjdzie IMHO slabiej niz branie 1-0-1, bo nie poczujesz tego za bardzo w dzien, tylko lepiej pospisz. Po 75mg skutki uboczne nie będą uciążliwe i szybko miną, a po wzieciu 150mg na raz są większe dla nowej osoby.
Ew. gdybyś naprawdę zle tolerowala skontaktuj się ofc z lekarzem.
lol [*]
  • 197 / 23 / 0
16 października 2024Jadwiga6677 pisze:
Mam pytanie lekarz zalecił mi pregabalin na zaburzenia lękowe w dawce 75mg rano i na wieczór moje pytanie jest takie czy nie lepiej jest brać cala dawkę na noc początkowo aby skutki uboczne nie były w ciągu dnia?
O jakie skutki uboczne chodzi?
  • 62 / 2 / 0
A konkretnie od jakiej dawki pregabalin działa przeciwlękowo?
  • 576 / 120 / 0
Chyba nie ma zasady a jest to osobnicza kwestia. Znam osobę której 50-100mg juz wystarczało. Ja biorąc 450-900mg/dzień nie odczuwam tego efektu tak mocno juz po latach ale ja duzo naduzywalem i piłem przy pregabalinie.
  • 63 / 7 / 0
5 dzien na dawce 300 i mam zwałe jak chuj, bylo już źle ale nie aż tak, derealizacja, jakies chore wkrętki, no kurwa. Schodze z 600, na 450 bylo jeszcze znosnie. Nie chce zwiekszac dawki ani brac benzo, aktywnosc fizyczna nie pomaga (leżenie tez nie). Macie moze jakis pomysl na to?
ODPOWIEDZ
Posty: 9859 • Strona 986 z 986
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Prezes PZU Ukraina odwołany. Straż graniczna wykryła w jego samochodzie narkotyki

Odwołanie prezesa PZU Ukraina potwierdziła już centrala PZU. — Dymisja jest spowodowana utratą zaufania do wymienionego menedżera – wyjaśnił w odpowiedzi na pytania Radia Zet Zbigniew Baranowski, dyrektor do spraw relacji z mediami w PZU.

[img]
Szkolimy specjalistów w dziedzinie psychoterapii uzależnień!

KUL rozpoczął szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie psychoterapii uzależnień. Kadrę kliniczno-dydaktyczną stanowią specjaliści w dziedzinie psychoterapii uzależnień, superwizorzy terapii i terapii uzależnień oraz psycholodzy kliniczni.

[img]
Ksiądz sprzedawał narkotyki. Ma dużo więcej na sumieniu

Ksiądz z jednej z wrocławskich parafii sprzedawał narkotyki blisko plebanii. Na sumieniu miał jednak dużo więcej. Duchowny proponował intymne spotkania innym mężczyznom. Co w sprawie skandalicznych występków księdza mówią jego przełożeni?