Dział poświęcony zapytaniom użytkowników wobec ich spraw bieżących.
ODPOWIEDZ
Posty: 3 • Strona 1 z 1
  • 1 / / 0
Siemka potrzebuje rady co zrobić mianowicie: zostawiłam samarę wczoraj w szafce szkolnej wypełniona ziołem cos około 10g może troszkę mniej i totalnie o niej zapomniałam ale nie chciałam się wracać do szkoły specjalnie po nią bo do miałam jeszcze coś w domu więc nie myślałam że będzie mi potrzebna i że może poczekać do kolejnego dnia ALE dzisiaj okazało się że ktoś poczuł zapach (coś oczywistego o czym kurwa nie pomyślałam) a tym kimś była pedagog szafkę kolegi który akurat był przy niej i on w swojej szafce nic nie miał. Otworzyli moją szafkę zobaczyli co zobaczyli zapisali numer szafki ( dodam że zdjęć nie zrobili) i najprawdopodobniej konswekwencje będą w poniedziałek. (Dowiedziałam się o tym około godziny 16 więc szybko poszłam i zabrałam co trzeba więc w szafce już nic nie ma). Pytanie co w tej sytuacji skoro nie wezwali żadnej policji od razu i nie poinformowali rodziców (mam 17 lat więc powinni) to czy w poniedziałek będą poruszali te kwestie czy tylko rozmowa ze mną? Czy podczas takiej rozmowy przyznać się do tego że byłam w posiadaniu mj czy udawać głupa że nic nie wiem?
  • 151 / 24 / 0
chuj wie co zrobia, mow ze nie wiesz nic o zadnym ziole i ktos ci je podrzucił
dawka czyni truciznę
  • 4043 / 657 / 2117
Sytuacja jak z telenoweli. 10g tematu w szafce, a oni robią zdjęcia i zostawiają ją w środku. Wręcz niewiarygodne. A potem Ty, przychodzisz do szkoły i jakby nigdy nic z tej szafki wyciągasz towar, wychodząc. Jak dla mnie, to albo masz bujną wyobraźnię, albo nauczyciele z pedagogiem są kretynami.

Co do fotografii - nie wiem, równie dobrze skoro zrobili zdjęcia, a Tam nie ma nic w środku, to możesz kręcić wała, że sami tam podrzucili, bo skoro teraz miałyby być konsekwencje, a towar zabrany to jak to udowodnić? Fotografia? A co ona ma, skoro równie dobrze ktoś ten towar mógł tam podrzucić.
https://tiny.pl/dkvnh (Słoń „raper” o [hyperrealu]).
Chcesz wspomóc narkopedię swoją wiedzą? Pisz na — martwamysz/at/tuta.io
Dołącz do Hajpowego Mastodona - kliknij„link na końcu”i dołącz do naszej społeczności! — https://hyperreal.cyou
ODPOWIEDZ
Posty: 3 • Strona 1 z 1
Newsy
[img]
Japonia wprowadza zmiany w polityce dotyczącej konopi indyjskich

Japonia, znana z konserwatywnego podejścia do substancji kontrolowanych, wprowadza istotne zmiany w swojej polityce dotyczącej konopi indyjskich. Nowe regulacje wprowadzają zaostrzenie przepisów dotyczących rekreacyjnego używania marihuany, jednocześnie otwierając drogę do legalizacji produktów medycznych pochodzących z tej rośliny. Takie podejście odzwierciedla starania Japonii o zrównoważenie ochrony społeczeństwa przed nadużywaniem substancji z postępami w leczeniu medycznym.

[img]
Niemcy. Rośnie popularność klubów konopnych

Pół roku po częściowej legalizacji konopi, eksperci krytykują system jej dozowania. Ale kluby konopne przeżywają boom.

[img]
Palenie fajki wodnej wcale nie jest nieszkodliwe

Fajki wodne zyskują coraz większą popularność, szczególnie wśród młodych osób. Wiąże się to z powszechnym przekonaniem, że palenie sziszy jest nieszkodliwe dla zdrowia. Nic bardziej mylnego!