14 września 2024WyjscieAwaryjne3 pisze: @DepresyjnyTypek
Czy dostałeś jakieś inne leki, zamiast paro?
17 września 2024WyjscieAwaryjne3 pisze: @RobertoSS paro mam tylko 10mg, mirty 30. Mirtazapine biorę już 8 tydzień, a paro 10 dni.
Depresja z lękami. Do tego dochodzą ataki paniki. Byłem dopiero na pierwszej wizycie u psychiatry i przepisał mirte plus hydro i propranolol. Ciężko się do niego dostać, rodzinny mi dorzucił paro.
Chciałabym jak najszybciej zacząć psychoterapię, ale nie jestem na nią jeszcze gotowy. Musi mnie najpierw lekami wyciszyć i muszę mieć coś w zapasie na atak paniki.
Dopóki nie łączy się SSRi Z Maoi, ale generalnie nie robi się miksów z MAoi, to żeby mieć ZS trzeba srogo przedawkować. Dawki terapeutyczne nawet w skojarzeniach nie mają szans doprowadzić do ZS.
"Żona kocha, warto żyć!"
"Do mniejszych dawek trzeba dorosnąć"
Medyczna marihuana działa – polemika z tekstem OKO.press. Odpowiedź autora: dowody są słabe
USA może zaoszczędzić 29 miliardów rocznie dzięki legalizacji marihuany medycznej
Konsekwencje płynące z rozporządzenia MZ ograniczającego pacjentom dostęp do medycznej marihuany
Liczba przestępstw związanych z marihuaną spadła od czasu legalizacji w Niemczech
1685 zamiast 5315: od czasu wejścia w życie nowych przepisów w Berlinie zarejestrowano znacznie mniej przestępstw związanych z marihuaną. Legalizacja marihuany w Niemczech odciąża wymiar sprawiedliwości?
"Ciężarna 14-latka z zapaleniem wątroby i AIDS trafiła do nas z domu publicznego".
"Często chodzę z rodziną na spacery po parku i widzę pięknych, dobrze ubranych młodych ludzi, którzy czegoś szukają. Wiele osób myśli, że zbierają liście lub kwiaty, ale oni szukają woreczków pod kamieniami, pod kłodami. To setki młodych ludzi, którzy codziennie zażywają narkotyki" — mówi Anton, który mieszka w Mołdawii. W jego kraju problem z niedozwolonymi substancjami staje się coraz większy.
Archeolodzy: barbarzyńscy wojownicy sprzed 1800 lat przed walką zażywali środki pobudzające
Barbarzyńscy wojownicy przed walką mogli zażywać środki pobudzające za pomocą przytwierdzonej do pasa łyżeczki - wykazały badania naukowców z UMCS w Lublinie. Dowodzą oni, że w starożytnej Europie istniała prężna gałąź gospodarki odpowiedzialna za produkcję i dostarczanie takich specyfików.