ODPOWIEDZ
Posty: 7445 • Strona 738 z 745
  • 9 / / 0
hej, ogólnie jestem średnio rozgarnięty, zalałem zwykłą wodą, MDMA w krysztale, czy po wysuszeniu stuff będzie miał takie same właściwości? nic się tam nie wypłukało?
  • 12 / 1 / 0
18 czerwca 2024DerLinde pisze:
Lepiej dać się serotoninie zregenerować. Przy MDMA jej wystrzał jest ogromny. Są badania które wskazują na neurotoksyczność MDMA ale nie panikowałbym. Przyjęło się taki "rule of thumb" 3 miesięcy by zregenerować serotoninę i nie narażać receptorów na uszkodzenia. Dodatkowo nie wystrzeli Ci aż tak tolerancja i profil działania będzie bardziej euforyczny.

A czy dawkowanie 2cb miedzy odpoczynkiem od MDMA faktycznie jest 'odpoczynkiem' czy rowniez plucze i psioczy w mozgu ?

poprawiono cytowanie - łysy
  • 419 / 126 / 0
Płukać nie płuka, bo działa na innej zasadzie, jednak no od wszystkiego trzeba robić przerwy. Ja osobiście pomiędzy MDMA i MDA robię kilkumiesięczne przerwy, a 2C-B zdarza się jednak trochę częściej, nawet zdarzyło się brać przez dwa dni z rzędu. Teraz też właśnie miałem spontanicznego nocnego tripa na małej dawce 2C-B poprawionej ziołem, a po MDMA i/lub MDA nie zamierzam sięgać szybciej niż koniec sierpnia, bo końcem maja robiłem nexusflipa. 2C-B to jednak psychodelik, a emka to empatogen. Nie widzę więc przeciwwskazań, by czasem na to lub innego psychodelika sobie pozwolić, ale i od psychodelików warto też czasem odpocząć i dać sobie czas na integrację doświadczeń w trzeźwości.
  • 37 / 10 / 0
Czy jest to mozliwe aby u seksoholikow ktorzy uprawiaja seks codziennie MDMA nie dzialalo? Z tego co wiem to przy orgazmie sa wydalane rozne substancje typu dopamina, serotonina itd i organizm z czasem przyzwyczaja sie do poziomu ich wyrzutu.
  • 4069 / 658 / 2117
@dejotrusza

Jasne, wydaje się wielce możliwe, że osoby uzależnione od seksu, które mają regularne i intensywne doświadczenia seksualne, mogą doświadczać pewnych zmian w układzie neurochemicznym, które mogą wpływać na działanie substancji psychoaktywnych.

3,4-metylenodioksymetamfetamina, o której mówimy, działa przede wszystkim poprzez zwiększenie poziomu serotoniny, dopaminy i norepinefryny w mózgu. Intensywne i częste doświadczenia seksualne również prowadzą do wydzielania tych neuroprzekaźników, co może wpływać na ich receptory oraz systemy przekaźnictwa nerwowego.

Uzależnienie od seksu może powodować, że Wasze mózgi (osoby uzależnionej) stają się mniej wrażliwe na naturalne wyrzuty neuroprzekaźników, co jest zjawiskiem znanym jako "downregulation". Oznacza to, że receptory w mózgu mogą stać się mniej czułe na działanie serotoniny i dopaminy, co może sprawić, że efekt działania powyższej substancji może być "znacząco mniej odczuwalny".
Czy jest to mozliwe aby u seksoholikow ktorzy uprawiaja seks codziennie MDMA nie dzialalo?
— Osoby uzależnione od seksu mogą mieć wyższy poziom tolerancji na substancje zwiększające poziom neuroprzekaźników, co może również dotyczyć emdeema. Gdybym miał to skwitować na koniec: tak, na pewno tak może być. Ale czy nie działa wcale? Nie powiedziałbym. Na pewno przy większych dawkach (których nie zalecam), sytuacja mogłaby być z goła odwrotna.
https://tiny.pl/dkvnh (Słoń „raper” o [hyperrealu]).
Chcesz wspomóc narkopedię swoją wiedzą? Pisz na — martwamysz/at/tuta.io
Dołącz do Hajpowego Mastodona - kliknij„link na końcu”i dołącz do naszej społeczności! — https://hyperreal.cyou
  • 12 / 1 / 0
naszla mnie taka refleksja dzis. otoz duzo sie mowi i slyszy o przerwach miedzy MDMA - miesiac, dwa... roznie wiadomo.

Ale tak samo roznie przeciez ludzie biora. Jeden pigule a inny zje 3 w noc;] I tak sie zastanawiam jak destrukcyjny ma to wplyw. Ja osobiscie mam tak, ze imprezuje przewaznie tylko w sobote. Najczesciej zjadam pol piguly + ew dodatkowo pol 2cb. Do tego jakies w zaleznosci 300ml wodki lub 4 piwka.
I tak np mam dwa weekendy takie, pozniej dwa weekendy przerwy. Albo na zmiane jeden weekend na bani, jeden odpoczynku. Ogolnie nie mam dlugich przerw jak widac, ale tez nie robie wielodniowych ciagow po kilka pigul.

Na tyugodniu w zasadzie nic, moze jakies piwko. Rower, silownia. Do tego jakies suplementy (m.in nac, ALA)
  • 31 / 14 / 0
Istniały badania według których przyjmowanie dawek 1.5-1.7 mg/kg nie powinny mieć neurotoksycznych skutków. Tyle, że mowa ciągle o MDMA (którego brak lub jest w śladowych ilościach w ogromnej ilości piguł) Porady by stosować dłuższe przerwy wzięły się z tego, by jak najbliżej odwzorować "magię" emki jaka była przy pierwszym zażyciu. Do tego potrzeba regeneracji serotoniny.
  • 334 / 44 / 0
Ja robiłbym przerwy też z innego powodu - naprawdę czyje różnice pierwszy tydzien od wziecia, a nastepny... czlowiek wyraznie czuje sie lepiej. Chociaz powiem szczerze ze miesiac dla mnie to taki troche maks moze dlatego, ze normalnie nie imprezuje i cos od zycia tez sie nalezy chociaz wiem, ze jakbym odczekal 6 miesiecy to moze duzo z magii by wróciło ale.. kurde! Czlowiem ma przez 6 miesiecy patrzeć na szarą rzeczywistość po to aby miećfun przez 5-8h? Nie chce sie wpierdzielac w inne używki wiec raz na miesiąc zarzucam mke. Dodam, że obserwuje swoje ciało i reakcje... i jak na razie nie stwierdzam odstępstw od normy.
Cogito ergo sum
  • 4069 / 658 / 2117
06 sierpnia 2024DerLinde pisze:
Istniały badania według których przyjmowanie dawek 1.5-1.7 mg/kg nie powinny mieć neurotoksycznych skutków. Tyle, że mowa ciągle o MDMA (którego brak lub jest w śladowych ilościach w ogromnej ilości piguł) Porady by stosować dłuższe przerwy wzięły się z tego, by jak najbliżej odwzorować "magię" emki jaka była przy pierwszym zażyciu. Do tego potrzeba regeneracji serotoniny.
Nie istniały, tylko istnieją. Artykuły bardzo łatwo znaleźć. Podrzucam, dla zainteresowanych:
https://tiny.pl/dkvnh (Słoń „raper” o [hyperrealu]).
Chcesz wspomóc narkopedię swoją wiedzą? Pisz na — martwamysz/at/tuta.io
Dołącz do Hajpowego Mastodona - kliknij„link na końcu”i dołącz do naszej społeczności! — https://hyperreal.cyou
  • 419 / 126 / 0
06 sierpnia 2024D4RKJOY pisze:
Ja robiłbym przerwy też z innego powodu - naprawdę czyje różnice pierwszy tydzien od wziecia, a nastepny... czlowiek wyraznie czuje sie lepiej. Chociaz powiem szczerze ze miesiac dla mnie to taki troche maks moze dlatego, ze normalnie nie imprezuje i cos od zycia tez sie nalezy chociaz wiem, ze jakbym odczekal 6 miesiecy to moze duzo z magii by wróciło ale.. kurde! Czlowiem ma przez 6 miesiecy patrzeć na szarą rzeczywistość po to aby miećfun przez 5-8h?
Dla mnie przerwy kilka miesięcy to żaden problem, i releasery serotoniny to coś po co sięgam pare razy na rok, ale za to częściej agonistami sobie umilam czas. Empatogeny są bardzo fajne, ale myślę że warto ograniczyć stosowanie MDMA i MDA do specjalnych okazji. Za to no przy psychodelikach wychodzi mi średnio około 2 tripy na miesiąc. Z nimi też nie warto przesadzać, ale wydają mi się bezpieczniejsze i myślę, że na nie można sobie pozwolić ciut częściej niż na emkę i urozmaicić sobie od czasu do czasu rzeczywistość której według mnie bardzo daleko do szarej.
ODPOWIEDZ
Posty: 7445 • Strona 738 z 745
Newsy
[img]
Ksiądz sprzedawał narkotyki. Ma dużo więcej na sumieniu

Ksiądz z jednej z wrocławskich parafii sprzedawał narkotyki blisko plebanii. Na sumieniu miał jednak dużo więcej. Duchowny proponował intymne spotkania innym mężczyznom. Co w sprawie skandalicznych występków księdza mówią jego przełożeni?

[img]
Narkotyki warte 30 milionów w sypialni i kuchennych szafkach

Ponad 52 kg kokainy, 16 kg metamfetaminy oraz sprzęt do ich porcjowania i pakowania przejęli policjanci z Rzeszowa i CBŚP. Wartość narkotyków wyceniono na ponad 28 mln zł.

[img]
Wzrost spożycia marihuany wśród osób z cukrzycą – Korzyści, ryzyka i rekomendacje.

Marihuana staje się coraz bardziej popularna wśród osób zmagających się z cukrzycą. Najnowsze badania przeprowadzone w USA wykazały, że spożycie marihuany w tej grupie wzrosło o 33,7% w latach 2021-2022. Szacuje się, że około 9% dorosłych z cukrzycą używało marihuany w ostatnim miesiącu. Wzrost ten jest szczególnie widoczny wśród młodszych użytkowników, ale także osoby powyżej 65. roku życia coraz częściej sięgają po marihuanę, co wiąże się ze zmniejszającym się postrzeganym ryzykiem jej stosowania.