Substancje stanowiące pochodne kwasu γ-aminomasłowego (w tym gabapentynoidy) – m.in. baklofen i pregabalina.
ODPOWIEDZ
Posty: 2854 • Strona 276 z 286
  • 3180 / 604 / 0
Ja dużo gadam z lawiną dygresji i załączników do własnych słów, ale na luzie mówiłem ojcu że jestem na mocnym suplemencie.
Uwaga! Użytkownik Verbalhologram nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 197 / 23 / 0
Ja z reguły jestem dość wygadany i otwarty do ludzi, więc u mnie nie widać, ale sam o tym mówie, że jestem po czymś bo otwartość wzrasta :)

Jeżeli ktoś jest na co dzień małomówny i wstydliwy, a po fenie staje się duszą towarzystwa, to może to wzbudzić zaciekawienie otoczenia :D Nie ma jednoznacznej odpowiedzi czy widać, wszystko zależy od osoby.

Po niektórych nawet ciężko poznać, że są po 8 piwach, a niektórzy po 2 już pierdzielą od rzeczy także sama rozumiesz :D
  • 245 / 28 / 0
24 lipca 2024calonex pisze:
A czy osoby z zewnątrz niewtajemniczone były w stanie że jesteście po czymś? Czy tylko w większych ilościach?
Oczywiście, że widać wyraz twarzy i oczka lekko spizgane, gałki się szklane robią, a zwłaszcza zdradza ciągły banan na twarzy. Może jak kogoś nie znasz to ciężej wykryć, ale jak przebywasz z kimś często to nie da się ukryć.
Ziomek jak dobija to tylko spojrzę na niego nawet nie musi nic mówić i już wiem, że jest po :)
  • 8 / 6 / 0
Chuja widać , mi się mama wpatrywała w oczy po fenibucie wiele razy i nic złego nie dostrzegła, a widziała mnie po różnych gównach i jest na to wyczulona :)
Inna sprawa to zachowanie, które należy czasem hamować bo jest się zbyt "rozluźnionym" potrafili mieć do mnie ludzie offence ,że się śmieje na cały głos w sytuacjach nie do końca zabawnych dla innych :D
Ewentualnie w sytuacji jak wyżej kolega wie ocb i sam brał więc przypuszczam, że wtedy może się załączyć jakiś 6 zmysł wychwytujący fenibutową bombę.
  • 151 / 9 / 0
A ja jednak byłam tak zrobiona że znajoma zauważyła że oczy zaszklone i błędne i że jestem porobiona. Ale ledwo ogarniałam co się dzieje dookoła. Więc zapewne zależy od dawki 😅
  • 5711 / 1156 / 43
A jaką dawkę zarzuciłaś ?
>A komendant po tym gównie ląduje na Kolskiej.
  • 151 / 9 / 0
Chyba ok. 3g fena bo na oko sypię.
Ale też 375mg pregi do tego
  • 245 / 28 / 0
Kochana nie jedz za często takiego miksu, wiem, że jest super synergia Prega z Feniem, zejście z tego będzie naprawdę masakryczne wliczając w to uj wie ile bezsennych nocy. Czym się wtedy podratujesz wykorzystując wszystkie koła ratunkowe? Jak pamiętam tego Fenia chciałaś właśnie na odstawkę Pragi.
  • 197 / 23 / 0
Orientuję się ktoś czym się różnią duże kryształy fena od małych, z Liftmode poza rozmiarem i ceną? 100 g dużych droższe o 60 zł od małych.
  • 5711 / 1156 / 43
Ceną.
>A komendant po tym gównie ląduje na Kolskiej.
ODPOWIEDZ
Posty: 2854 • Strona 276 z 286
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Będzie ponowne przeszukanie polskiego statku, na którym znaleziono kokainę

Brazylijska policja nie zgadza się na wejście statku "Jawor" do portu w Sao Luis. Śledczy anulowali wydaną wcześniej decyzję, tłumacząc to koniecznością ponownego przeszukania jednostki. To najnowsze, nieoficjalne ustalenia reportera RMF FM Mateusza Chłystuna w sprawie należącego do Polskiej Żeglugi Morskiej masowca.

[img]
Niemiecki rynek medycznej marihuany przekroczy 420 mln euro w 2024 r.

Niemiecki rynek medycznej marihuany znajduje się w fazie dynamicznego rozwoju. W obliczu nowo wprowadzonych regulacji i uproszczonych procedur dostępności, prognozy sugerują, że wartość rynku może przekroczyć 420 mln euro w 2024 roku – Według zbliżającego się raportu Prohibition Partners.

[img]
Co z polską załogą statku z narkotykami? „Sprawa się przedłuża”

Obywatele polscy wchodzący w skład załogi statku „Jawor”, na którym w brazylijskie służby zarekwirowały w porcie Itaqui w mieście Sao Luis pół tony kokainy, nie trafili do aresztu – informuje brazylijska stanowa policja federalna. Śledztwo jest jednak w toku i żadnego rozwiązania nie można jeszcze wykluczyć.