Leki stosowane w leczeniu zaburzeń psychicznych.
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 677 • Strona 66 z 68
  • 9 / 2 / 0
Też jestem użytkownikiem wieloletnim w dawce antydepresyjnej 100mg i miałem teraz przerwę z 3msc, mówię sobie chu koniec z tabletkami terapia u psycha wystarczy.
Ale pizdeczka, miałem podobnie, tragedia, strach, depresja, kompletny brak nadzieji, myśli rezygnacjne, wszystko bez sensu, generalnie tylko strzelić sobie gola. Nie wiem na ile ten lek zrobił tak że nie idzie się już od niego uwolnić. I dziś wróciłem 50mg i już coś lepiej. Ktoś ma jakieś solution na późniejsze osłabienie działania po kilku tyg ?
  • 417 / 21 / 0
Czy antybiotyk w tym wypadku klinadamecyna (dalacin C) 900 mg na dobę może blokować działanie solianu w dawce 50 mg?
  • 4068 / 658 / 2117
@Luk890 Clindamycyna i amisulpryd mają różne mechanizmy działania i metabolizowane są przez zupełnie inne szlaki enzymatyczne. Generalnie, bezpośrednich interakcji między tymi dwoma lekami nie ma w standardowych bazach danych o interakcjach lekowych. Jak dla mnie, nie powinna blokować działania.
https://tiny.pl/dkvnh (Słoń „raper” o [hyperrealu]).
Chcesz wspomóc narkopedię swoją wiedzą? Pisz na — martwamysz/at/tuta.io
Dołącz do Hajpowego Mastodona - kliknij„link na końcu”i dołącz do naszej społeczności! — https://hyperreal.cyou
  • 832 / 253 / 0
23 lipca 2024Krysztalymojejmamy pisze:
Też jestem użytkownikiem wieloletnim w dawce antydepresyjnej 100mg i miałem teraz przerwę z 3msc, mówię sobie chu koniec z tabletkami terapia u psycha wystarczy.
Ale pizdeczka, miałem podobnie, tragedia, strach, depresja, kompletny brak nadzieji, myśli rezygnacjne, wszystko bez sensu, generalnie tylko strzelić sobie gola. Nie wiem na ile ten lek zrobił tak że nie idzie się już od niego uwolnić. I dziś wróciłem 50mg i już coś lepiej. Ktoś ma jakieś solution na późniejsze osłabienie działania po kilku tyg ?
No właśnie - ja to samo.

4 miesiące dochodziłem do siebie po przerwaniu farmakoterapii na tym, dopiero co stanalem na nogi i wróciłem do pracy. Lekarz twierdzi, że za szybko odstawiałem, ale ja na razie nie mam zamiaru podejmować kolejnej próby. Za to czuję się aktualnie fantastiko i nawet modafinilu nie potrzebuję.
  • 16 / 1 / 0
@GermanskiOprawca a próbowałeś w połączeniu z jakimś antydepresantem? Słyszałem że ami surprid dobrze się komponuje z antydepresantami.
Uwaga! Użytkownik Pederasta jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 832 / 253 / 0
@Pederasta

Tak, ja mam go dodatkowo do wenlafaksyny. Dobrze się również uzupełnia z modafinilem, którego brałem ostatnio regularnie niemal rok.

W ogóle ja zauważyłem, że u mnie deprecha ma bardziej dopaminkowe niż serotogrniczne podłoże i takie leczki na dopaminę (a w przeszłości niechlubne narkotyki) dają mi więcej poprawy samopoczucia i energii. Ale sero też miałem na pewno niedobory, stąd biorę takie i takie.
  • 207 / 13 / 0
23 lipca 2024Krysztalymojejmamy pisze:
Też jestem użytkownikiem wieloletnim w dawce antydepresyjnej 100mg i miałem teraz przerwę z 3msc, mówię sobie chu koniec z tabletkami terapia u psycha wystarczy.
Ale pizdeczka, miałem podobnie, tragedia, strach, depresja, kompletny brak nadzieji, myśli rezygnacjne, wszystko bez sensu, generalnie tylko strzelić sobie gola. Nie wiem na ile ten lek zrobił tak że nie idzie się już od niego uwolnić. I dziś wróciłem 50mg i już coś lepiej. Ktoś ma jakieś solution na późniejsze osłabienie działania po kilku tyg ?
Tak. Generalnie nie można dopuścić do nadmiernego i przewlekłego wzrostu prolaktyny co jest slutkiem unocznym tego leku imaczej to powrót do nieciekawego stanu
  • 99 / 5 / 0
Tylko jak to zrobić skoro lek wywala prolaktyne na każdej dawce, a bez niego dużo osób nie może funkcjonować?
  • 16 / 1 / 0
02 sierpnia 2024GermanskiOprawca pisze:
@Pederasta

Tak, ja mam go dodatkowo do wenlafaksyny. Dobrze się również uzupełnia z modafinilem, którego brałem ostatnio regularnie niemal rok.

W ogóle ja zauważyłem, że u mnie deprecha ma bardziej dopaminkowe niż serotogrniczne podłoże i takie leczki na dopaminę (a w przeszłości niechlubne narkotyki) dają mi więcej poprawy samopoczucia i energii. Ale sero też miałem na pewno niedobory, stąd biorę takie i takie.
Próbowałeś takiego preparatu który nazywa się l-dopa ? Jest to wyciąg z bobu zawierający spore ilości dopaminy.
Uwaga! Użytkownik Pederasta jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 832 / 253 / 0
@Pederasta

No i to dobre jest?
ODPOWIEDZ
Posty: 677 • Strona 66 z 68
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Brazylijska policja: zniszczyliśmy pół tony kokainy znalezionej na polskim statku

Funkcjonariusze policji federalnej z miasta Sao Luis na północnym wschodzie Brazylii zniszczyli pół tony kokainy znalezionej w ubiegłem tygodniu na statku "Jawor" należącym do Polskiej Żeglugi Morskiej (PŻM).

[img]
Lokalna apteka powiązana z kartelem narkotykowym

Kartele narkotykowe odgrywają niezwykle dużą rolę w światowej dystrybucji i globalnym handlu fentanylem. Organizacje przestępcze pod przykrywką legalnych biznesów starają się wyprać brudne pieniądze, które pozyskały z transakcji na czarnym rynku.

[img]
Długotrwałe stosowanie marihuany nie powoduje istotnych zmian w funkcjonowaniu mózgu

Badanie opublikowane w czasopiśmie JAMA Network Open dostarcza dowodów na to, że regularne spożywanie produktów z medycznej marihuany przez dorosłych nie prowadzi do istotnych negatywnych zmian w strukturze czy funkcjonowaniu mózgu. Naukowcy z Harvard Medical School oraz McGovern Institute for Brain Research (MIT) przeprowadzili podłużne badanie, w którym analizowali dane z obrazowania mózgu (fMRI) pacjentów stosujących medyczną marihuanę oraz osób zdrowych niebędących użytkownikami.