Najprostsze substancje odurzające, m.in. eter dietylowy i podtlenek azotu (N2O).
Więcej informacji: Inhalanty w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 438 • Strona 44 z 44
  • 2484 / 579 / 0
3 naboje do jednego balona to dobry sposób na boom i stratę gazu heh. Przynajmniej korzystając z crackera miałem takie doświadczenia, już ładując dwa naboje balon potrafił czasem wybuchnąć, ale może to bardziej kwestia gwintu, który mocno się wymraża i z syfonem byłoby inaczej. Korzystałem też ze zwykłych balonów, a chyba da się dostać takie wytrzymalsze, z grubej gumy.
  • 157 / 29 / 0
@Atro normalnie da się 3, nawet z crackera. To jest kwestia żeby balon był duży, a nie jakaś popierdółka najtańsza. Z trzech nabojów w dużym balonie wychodzi trochę grucha, więc nic dziwnego że taki zwykły i mały się podda.
  • 2484 / 579 / 0
Aha, no to może być to. W każdym razie np ja osobiście i tak chyba wolę walić w trybie jeden nabój - jeden balon.
  • 615 / 389 / 0
Ja tam pierdole te balony. Wale bezpośrednio z syfonu.
A swoją drogą dzisiaj pomyślałem o podtlenku azotu i chyba się przejadę do selgrosa po małe zakupy.
Swoją drogą 3 lata temu tam pracowałem na wózku widłowym i mnie wyjebali za kradzież naboi z dostaw, które przyjeżdżały
  • 1136 / 223 / 7
20 lipca 2024yikokode pisze:
ładujesz 3 naboje do balona
Przypominam żeby używając syfonu spuszczać gaz do balona po każdym nabiciu syfonu, inaczej jeżeli syfon nie ma zaworu bezpieczeństwa to może wybuchnąć.
22 lipca 2024yikokode pisze:
To jest kwestia żeby balon był duży, a nie jakaś popierdółka najtańsza. Z trzech nabojów w dużym balonie wychodzi trochę grucha, więc nic dziwnego że taki zwykły i mały się podda.
Dokładnie tak, trzeba mieć balony 'festiwalowe' %-D , większe i grubsze, najlepiej kupując gaz na festiwalu nie wyrzucać zużytych tylko sobie zostawić na prywatny użytek.
Życie to trip, więc dbaj o set&setting.
ENTEOGENY PRAWEM, NIE TOWAREM!
Układ nagrody kurwą jest.
  • 42 / 8 / 0
Za półtora tygodnia chcę sobie tego spróbować, jakieś pro tipy oprócz:
- cracker + dobry balon
- wpuszczać do płuc i znowu do balona do 3 razy, żeby osiągnąć najlepszy efekt
- zrobić sobie prowizoryczny filtr jak tutaj https://www.dancewizensw.org.au/filtering-nangs
- siedzieć xD

Ile maksymalnie w ciągu jednego posiedzienia mogę tego powdychać, żeby nie przesadzić i czy w ogóle da się z tym przesadzić?
  • 361 / 108 / 0
Mam wrażenie, że jak się wdycha i wydycha z płuc kilka razy to efekty są bardziej mentalnie dysocjujące , a kiedy weźmie się całość do płuc i wdycha dodadkowe powietrze kiedy go brakuje i wydycha trochę kiedy na powietrze nie ma miejsca , to efekty są bardziej wizualne , przynajmniej na mnie to tak działa.
"Life pain always sexy"
  • 3331 / 537 / 1
A to dopiero ciekawe spostrzeżenie! Testowałem tylko kilka razy, za mało żeby zwrócić uwagę, ciekawe czy ktoś jeszcze zauważył podobne rzeczy
"Które dragi brać, żeby nie musieć brać żadnych dragów?"

"Rutyna to rzecz zgubna "
ODPOWIEDZ
Posty: 438 • Strona 44 z 44
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
Ksiądz sprzedawał narkotyki. Ma dużo więcej na sumieniu

Ksiądz z jednej z wrocławskich parafii sprzedawał narkotyki blisko plebanii. Na sumieniu miał jednak dużo więcej. Duchowny proponował intymne spotkania innym mężczyznom. Co w sprawie skandalicznych występków księdza mówią jego przełożeni?

[img]
Brazylijska policja: zniszczyliśmy pół tony kokainy znalezionej na polskim statku

Funkcjonariusze policji federalnej z miasta Sao Luis na północnym wschodzie Brazylii zniszczyli pół tony kokainy znalezionej w ubiegłem tygodniu na statku "Jawor" należącym do Polskiej Żeglugi Morskiej (PŻM).

[img]
Będzie ponowne przeszukanie polskiego statku, na którym znaleziono kokainę

Brazylijska policja nie zgadza się na wejście statku "Jawor" do portu w Sao Luis. Śledczy anulowali wydaną wcześniej decyzję, tłumacząc to koniecznością ponownego przeszukania jednostki. To najnowsze, nieoficjalne ustalenia reportera RMF FM Mateusza Chłystuna w sprawie należącego do Polskiej Żeglugi Morskiej masowca.