Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści
Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
ODPOWIEDZ
Posty: 54 • Strona 6 z 6
  • 3327 / 537 / 1
No u mnie powiedzmy że bełkot to jest 450-600 pregi + 1-1,5 mg alprazolamu.
Ja to w sumie nawet lubię ale głównie ze względu na przysypianie ala Noddy po opi
"Które dragi brać, żeby nie musieć brać żadnych dragów?"

"Rutyna to rzecz zgubna "
  • 75 / 6 / 0
czesc biore od 3 miesiecy prege i escitalopram aktualnie jestem na dawkach 2x75 prega rano, 20 mg esci a wieczorem 3x75 prega. generalnie jestem wjebany w alko i ostatnio wypilem i dodatkowo wzialem pare tabletek pregi... Aktualnie czuje anhedonie duza czuje ze nie chce mi sie nic z nikim gadac nikogo ogladac : ) Mam zamiar wziac alpre 0.5 jest sens ? Nie koliduje to z moimi lekami jakos? Do psychiatry mam zamiar isc dopiero za pare dni. Prosze o porade dzieki
  • 17 / 4 / 0
Mam dużą tolerke na opio i zawsze Prega w miksach z opio komponowała się super. Miksy Prega + stimy też super kompozycja, ale ostatnio poleciałem miksem Prega + benzo i było za grubo w pewnym momencie. 2mg etizolamu pięknie mnie wyluzowało i zrobiło gąbczaste nogi, dorzuciłem snifem 300mg może 450mg Pregi i na początku było nawet spoko, ale jak się Prega dobrze załadowała to odklejało mnie kompletnie. Mówiłem coś i zapominałem co, zasypiałem na stojąco , pełnometrażowe sny miałem stojąc , ludzie mnie i nie wierzyli , że można spać na stojąco, ja też byłem zdziwiony, bo nigdy tak nie mialem xD Pozniej pojawił sie problem z auto oddychaniem . Wyrzucało mnie do snu co chwilę, nawet robiąc coś na stojąco, takie noody mocne i budziły mnie bezdechy, nie mogłem złapać powietrza. Problem z impulsem z mózgu , żeby wziąć oddech. Zacząłem ładować stimy, nie mogłem tego przebić . Waliłem snifa fety i dalej noodowałem na stojąco . Trochę tego musiałem zjeść, żeby chociaż lekko się pobudzić .
  • 10 / 4 / 0
Ja z kolei na stałe od magika mam setup 20mg Bioxetinu (Fluoxetyna) + 150 mg pregi. Leczenie na zaburzenia deperesyjne i lękowe (GAD). Z benzo lubiłem przesadzać ale od dobrego pół roku (do wczoraj) było 0 benzo. Jestem też gdzieś od 7 lat w ciągu na kodzie. Wczoraj szczęśliwym zrządzeniem losu wpadł mi Xanax w ręce (dosłownie szczęśliwym - znalazłem pod apteką pakę 30 tabletek 0,25) i nie omieszkałem skosztować 3mg - po takiej przerwie poczesało pięknie (choć po twarzy już było widać ukurwienie). Ale do rzeczy - dziś od rana poszło 450 pregi, 240 kody i 0,5 mg alpry (alpry tylko tyle bo czuję, że ta z wczoraj jeszcze ze mnie nie wyparowała). Zjadłem to w sumie wszystko na raz i robi się dobrze, natomiast mam pytanie do szanownego grona ekspertów. Przy próbie powtórzenia tego eksperymentu na dniach, lepszym efektem nie byłoby czasem zjedzenie tego wszystkiego ale w odpowiedniej kolejności i rozłożone w czasie? Jaką kolejność i jakie odstępy czasowe zjedzenia kody, pregi i alpry byście proponowali?
ODPOWIEDZ
Posty: 54 • Strona 6 z 6
Artykuły
Newsy
[img]
Pojawił się postulat wprowadzenia ceny minimalnej za alkohol. Rząd pracuje nad nowymi rozwiązaniami

Ostatnia afera z alkotubkami może mieć znacznie poważniejsze skutki niż wycofanie feralnego produktu ze sklepów. Okazuje się bowiem, że rząd rozważa wprowadzenie ceny minimalnej za alkohol. Taką informację przekazał na antenie Programu Pierwszego Polskiego Radia wiceminister zdrowia Wojciech Konieczny.

[img]
Japonia wprowadza zmiany w polityce dotyczącej konopi indyjskich

Japonia, znana z konserwatywnego podejścia do substancji kontrolowanych, wprowadza istotne zmiany w swojej polityce dotyczącej konopi indyjskich. Nowe regulacje wprowadzają zaostrzenie przepisów dotyczących rekreacyjnego używania marihuany, jednocześnie otwierając drogę do legalizacji produktów medycznych pochodzących z tej rośliny. Takie podejście odzwierciedla starania Japonii o zrównoważenie ochrony społeczeństwa przed nadużywaniem substancji z postępami w leczeniu medycznym.

[img]
Magiczne grzyby na stres. Ratownicy medyczni zażyli psylocybinę

Praca ratowników medycznych bywa bardzo trudna i stresująca. Nowe badania kolejny raz sprawdziły, jak działa psylocybina na zdrowie psychiczne. Wyniki dowiodły, że pojedyncza dawka substancji zawartej w grzybach halucynogennych, może pomóc w radzeniu sobie z objawami psychologicznymi i wypaleniem zawodowym wśród tej grupy.