4-MMC, M-CAT, metyloefedron
Więcej informacji: Mefedron w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 26 • Strona 3 z 3
  • 1 / / 0
No ja napewno gadać z ludźmi nauczyłem się łatwiej, i chyba mam bardziej ADHD
  • 5 / / 0
U mnie ketony wywołały głównie nerwicę, lęki lecz także rozwinięcie się schizofrenii jak i masę innych mniejszych skutków ubocznych, które niekoniecznie są złe ale dobre też nie, zależy z jakiej perspektywy sie na nie patrzy ale chyba nikogo nie zdziwi że przeważają w ogromnym procencie te negatywne %-D %-D %-D
  • 3 / / 0
U mnie zdecydowanie dużo łatwiejszy kontakt z ludźmi, kiedyś miałem z tym problem. Nerwowy bardziej jak narazie na pewno nie jestem
  • 1 / / 0
Być może moje spostrzeżenie zaskoczy. Zmienił się mój sposób postrzegania ludzi czy ktoś bierze czy nie. Zacząłem zwracać uwagę na symptomy po. Katar w ładną pogodę, pocenie się nawet w klimatyzowanym porządnie pomieszczeniu, drżenie rąk, przewlekłe zmęczenie. Po zauważeniu tych symptomów pojawia się stwierdzenie "Pewnie też ładuje".
  • 31 / 14 / 0
Oprócz takich typowych symptomów jak i oczywiście pozytywów wynikających z brania to zauważyłem u siebie większe problemy z wysławianiem się, konkretnie ze znalezieniem odpowiedniego słowa. Ogólnie wydaje mi się, że trochę wolniej mój mózg pracuje.
  • 4068 / 658 / 2117
@DerLinde a jakie dawki i przez jaki czas brałeś? Bo mnie to ciekawiło, na jakiej przestrzeni czasu można spodziewać się zmian po mefce.
https://tiny.pl/dkvnh (Słoń „raper” o [hyperrealu]).
Chcesz wspomóc narkopedię swoją wiedzą? Pisz na — martwamysz/at/tuta.io
Dołącz do Hajpowego Mastodona - kliknij„link na końcu”i dołącz do naszej społeczności! — https://hyperreal.cyou
ODPOWIEDZ
Posty: 26 • Strona 3 z 3
Artykuły
Newsy
[img]
Będzie ponowne przeszukanie polskiego statku, na którym znaleziono kokainę

Brazylijska policja nie zgadza się na wejście statku "Jawor" do portu w Sao Luis. Śledczy anulowali wydaną wcześniej decyzję, tłumacząc to koniecznością ponownego przeszukania jednostki. To najnowsze, nieoficjalne ustalenia reportera RMF FM Mateusza Chłystuna w sprawie należącego do Polskiej Żeglugi Morskiej masowca.

[img]
Niemiecki rynek medycznej marihuany przekroczy 420 mln euro w 2024 r.

Niemiecki rynek medycznej marihuany znajduje się w fazie dynamicznego rozwoju. W obliczu nowo wprowadzonych regulacji i uproszczonych procedur dostępności, prognozy sugerują, że wartość rynku może przekroczyć 420 mln euro w 2024 roku – Według zbliżającego się raportu Prohibition Partners.

[img]
Co z polską załogą statku z narkotykami? „Sprawa się przedłuża”

Obywatele polscy wchodzący w skład załogi statku „Jawor”, na którym w brazylijskie służby zarekwirowały w porcie Itaqui w mieście Sao Luis pół tony kokainy, nie trafili do aresztu – informuje brazylijska stanowa policja federalna. Śledztwo jest jednak w toku i żadnego rozwiązania nie można jeszcze wykluczyć.