Pierwsza plantacja... pomóżcie

Moderator: Konopia

• 4 / / 0

Witam, niedługo dostane nasionka i chce je posadzić w domu (zero problemów z sąsiadami czy podbieraczami zielska). Nie chce jednak robić growboxa. I tu moje pytanie:
Czy mógłbym posadzić baczke w dość dużych doniczkach i mieć je koło okna. Jest ciepło także wystawiał bym je na dwór do ogrodu (Skryte, zaciszne dobrze nasłonecznione miejsce) Co o tym sądzicie będzie coś z tego czy niewarto?

• 461 / / 0

Po 1 już późno na outdoor.
Po 2 w domu jest zbyt mało światła.
Po 3 nawet jeśli coś zbierzesz, to jakość i ilość będzie bardzo kiepska ( prawie zawsze).

Jak ochronić amerykański pejotl?

Mały, bulwiasty kaktus ma kluczowe znaczenie dla ceremonii religijnych Kościoła Tubylczoamerykańskiego, jednak kłusownictwo i niezrównoważone praktyki zbiorów powodują, że na terenie Stanów Zjednoczonych istnieje ryzyko jego wyginięcia.

Lekarz zapisał 4-latkowi marihuanę. Stracił licencję

Doktor William Eidelmann z Kalifornii stracił licencję, a wszystko przez receptę, którą wystawił.
  • 4 / / 0

No to mnie pocieszyłeś. Ale ja nie chce outdoora tylko indoor. A jak roślinki by już były ok 10 - 15 cm to wystawiać je w lato na słoneczko. Na pewno to nie przejdzie... ??

Użytkownik nieaktywny
  • 98 / / 0

wystawiaj na zewnątrz, do pazdziernika jeszcze troche czasu, ale proponuje się zaopatrzyć w lowridery.

• 4 / / 0

No tak chciałem zrobić... :) Bo to "mój pierwszy raz" a nie chce wydawać siana jak nic nie wyjdzie :(

• 2744 / 19 / 0

Lowridery powinny dać radę... w jakiej części polski mieszkasz ? Jak blisko morza to trochę lipa, bo się szybko robi zimno, ale jak gdzieś głębiej to myślę, że się uda.
Powodzenia.

• 910 / 2 / 0

Masz kase? kup LR!
nie masz kasy? to sobie musisz odpuścić, a nasionka zostaw na przyszły rok, a przez czały czas mozesz wgłębić sie we różne artykuł i fora co do uprawy, po roku (no praie ro bo 10 miesięcy) takiego studiowania dojedziesz do wniosku czy Ci sie chce uprawiać, jeżeli tak to będziesz już wiedział jak po przeczytaniu wszstkiego.

• 4 / / 0

Mieszkam w Kujawsko-pomorskim ale mimo wszystko spróbuje chociaż na 2 - 3 nasionkach. A słońce u mnie dopierdala dość długo ;)

• 910 / 2 / 0

NIE MARNUJ NASION!!, zostaw je na przyszły rok! kup LR jak już musisz!! Trzabyło pomyśleć o upraie 3 miesiące wcześniej!
Ostatnio zmieniony 03 lipca 2008 przez Pan Prezes, łącznie zmieniany 1 raz.

Użytkownik nieaktywny
  • 41 / / 0

Kup sobie LR'y od quakemind.pl nasionka F2, duzo tansze a w mocy nie zauwazylem roznicy :]
Wróć do „Uprawa w Glebie”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata