ODPOWIEDZ
Posty: 7431 • Strona 736 z 744
  • 204 / 70 / 0
Aż się tego czytać nie da XD Dla mnie to zwykły egoizm, jak coś w życiu i łóżku nie pasuje to się o tym rozmawia, jeśli się to nie zmienia to lepiej się rozstać niż męczyć w takiej relacji, w której obie strony nie są zadowolone, a nie robić takie rzeczy, ja pierdole- brak mi słów ;)
  • 44 / 2 / 0
Jaką wagę kupić do odmierzenia MDMA? Nie wiem czy "waga analityczny" bez homologacji odmierzy mi te 100mg równo.
Wiadomo że trzeba będzie wysłać próbkę tego co dostałem do energy control.
  • 31 / 14 / 0
28 lutego 2024Otek127 pisze:
Hey. Chciałbym spróbować sexu z własną żoną po zażyciu MDMA. Lubimy wypić wieczorkiem po lampce wina i myślałem by delikatnie bez wiedzy żony wsypać odrobinę do kieliszka. Moja żona nie potrafi czerpać przyjemności z seksu. Próbowaliśmy wszelkich sposóbow od lat. Specjaliści też nie pomogli. Żona poza marihuana nigdy nie próbowała niczego innego. Kocham ją całym sercem i chciałbym to szczęście dzielić z nią również w łóżku. Wiem, że świadomie nie zgodzi się na żadne narkotyki. Z MDMA za szczenięcych lat miałem miłe wspomnienia. Spróbowałem kilka razy. Znam wiele opowieść przyjaciół którzy kochali się po tym. Myślę, że to może być jedyna deska ratunku na nasz seks a być może w przyszłość na całe małżeństwo . Chciałbym dosypać tyle by ciężko było się zorientować że jest pod wpływem narkotyku tylko bardziej pod wpływem mocnego wina. Myślicie, że coś takiego może się udać? Boję się reakcji żony gdy zorientuje się, że coś jest z nią nie tak i zacznie coś podejrzewać. Boję się jak cholera i szukam opinii właśnie tutaj na forum. Chce dobrze, nie mam złych zamiarów i nie wiem już co mam robić.



puściłem ci tego posta warunkowo nigdy nie podawaj nikomu środków psychoaktywnych na nieświadomce!!!
NCUX
Musisz mieć zerowe pojęcie o MDMA, a już knujesz coś takiego? Współczuje żonie. Twoje "usprawiedliwianie" podania neurotoksycznej substancji pod czyjąś nieświadomość są śmieszne i mają zerowe znaczenie. MDMA nie pomylisz z alkoholem, szczególnie dawce tak silnie uwalniającej serotoninę. Żona natychmiast się zorientuje, że coś jest nie tak i to może już różnie podziałać. W każdym razie Twój pomysł jest super niemoralny.
  • 330 / 43 / 0
@skrrr Taki ryzyk fizyk... ja najpierw kupilem wage oczywiscie bez homol. za ok 50 zl z dokladnoscia 0.01 i ona np. zaczyna odmierzac od 0.05 tak naprawde przy czym po 2 odmierzeniach potrafi wariowac i przeklamywac. Poszedlem z nia na sposób i najpierw klade papier ktory teoretycznie wazy 0.2 i do tego nasypuje licząc co powyżej ale mnie to meczy, a i tak pozniej potarafi przeklamać. Mój kumpel ma jakąś odmiane tego i podobnie. Teraz kupilem za ok 100 zl i powiem, że jestem zadowolony bo nawet w zestawie był odważnik do kalibracji :) ale ta odmierza 0.001 i zaczyta to robić od tej wartośći. Mke przed tym miel najlepiej.

@DerLinde to post z lutego i kolesia jak widać już nie ma.
Cogito ergo sum
  • 44 / 2 / 0
@D4RKJOY właśnie te wagi tak zwane MH-500 z dokładnością do 0.01g są pokazują ogólnie losowe wyniki dlatego ich się nie poleca, podaj dokładnie jaka to waga jest bo mogę się mylić.
  • 14 / / 0
3 tygodnie przerwy od MDMA, zadziała? zwiększyć lekko dawkę żeny zadziałalo ?, dobrze się odzywiam, uprawiam sport
  • 31 / 14 / 0
Zadziałać coś tam zadziała, lecz nie spodziewaj się takiej fazy jak wcześniej. Nie chodzi tylko o tolerancje bo wiadomo, że można to przebić, a raczej układ serotoninowy. Profil działania może się trochę różnić. Dla zdrowego mózgu doradzam jednak o wiele dłuższą przerwę.
  • 44 / 2 / 0
12 maja 2024Hahamefek pisze:
Pytanie zdrowotne:

Na codzień, na trzeźwo mam tachykardię przez cały dzień(ok. 110-130 BMP/minutę)
Natomiast zastanawiam się ostatnio mocno nad przyjęciem czystego MDMA (żadne piguły nie wchodzą w grę) w trakcie imprezy,możliwe też ze w klasycznym dodatku z THC.

TL;DR-Jak sie bawić by nie martwić się i nie wykitować niepotrzebnie, a cisnienie na melanż mam mocne,bo niedawno udało mi się pożegnać po wielu latach z psychotropami.

PLEASE HELP ME
Diagnostyka MDMA przez GC-MS np. w energy control. Jeśli masz ciśnienie na melanż to zastanów się co je powoduje? Brałeś coś kiedyś często?
  • 330 / 43 / 0
https://archiwum.allegro.pl/oferta/waga ... 39702.html
to jest to co miałem ale pełno tego badziewia. Może się sprawdza do mąki ale nie do czegoś innego.

Przepłaciłem XD

scalono - WRB
12 czerwca 2024DerLinde pisze:
Dla zdrowego mózgu doradzam jednak o wiele dłuższą przerwę.
W jakim sensie? Co jak ktoś bierze co 3 tygodnie? Co się może dziać ew. jakie mogą być początki czegoś niedobrego?
Cogito ergo sum
  • 1 / / 0
Cześć wszystkim, może to trochę głupie ale przechowywałem MDMA w formie kryształków w miejscu gdzie niespodziewanie wzrosła temperatura do około 80 stopni, stosunkowo szybko wyciągnąłem temat ale boję się że mogło coś się z nim stać i może być niebezpieczne do konsumpcji.MDMA było tylko w samarze.Pozdro z góry dzięki
ODPOWIEDZ
Posty: 7431 • Strona 736 z 744
Newsy
[img]
Japonia wprowadza zmiany w polityce dotyczącej konopi indyjskich

Japonia, znana z konserwatywnego podejścia do substancji kontrolowanych, wprowadza istotne zmiany w swojej polityce dotyczącej konopi indyjskich. Nowe regulacje wprowadzają zaostrzenie przepisów dotyczących rekreacyjnego używania marihuany, jednocześnie otwierając drogę do legalizacji produktów medycznych pochodzących z tej rośliny. Takie podejście odzwierciedla starania Japonii o zrównoważenie ochrony społeczeństwa przed nadużywaniem substancji z postępami w leczeniu medycznym.

[img]
Niemcy. Rośnie popularność klubów konopnych

Pół roku po częściowej legalizacji konopi, eksperci krytykują system jej dozowania. Ale kluby konopne przeżywają boom.

[img]
Palenie fajki wodnej wcale nie jest nieszkodliwe

Fajki wodne zyskują coraz większą popularność, szczególnie wśród młodych osób. Wiąże się to z powszechnym przekonaniem, że palenie sziszy jest nieszkodliwe dla zdrowia. Nic bardziej mylnego!