Substancje stanowiące pochodne kwasu γ-aminomasłowego (w tym gabapentynoidy) – m.in. baklofen i pregabalina.
ODPOWIEDZ
Posty: 9823 • Strona 958 z 983
  • 29 / 3 / 0
Myślś, że jedno i drugie. Ja od pregi byłam non stop spocona.
  • 339 / 52 / 0
@Retrowirus wiem o tym dlatego nie wziąłem alpry żeby nie mieć odcinki. Chcę odstawić całkiem pręgę bo widzę że tyje i puchnę na twarzy. To jest skurwysyński skutek uboczny który pogłębia depresję związaną z obniżoną samooceną w związku ze swoim wyglądem..
  • 66 / 8 / 0
12 czerwca 2024Retrowirus pisze:
@Piolun nie wiem jak z klonem ale z alprą mix takiej ilości pregabaliny i 1- 2 alprazolamu równa się srogie przysypialnie. Żeby przysypiać nawet mi wystarczy 450 pregi i Jedynka alprazolamu, może półtora...
Tak. Dokładnie 300 mg pregi i 10 mg relanium to walka o nie zasypianie.
Uwaga! Użytkownik 20fajekzfiltrem nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 339 / 52 / 0
Chcę odstawić pręgę z 600 mg/doba do 0. Czy pomysł brania tylko 300 a potem odstawić będzie proszeniem się o srogi bat? Nie mam tabsów mniejszych niż 300
  • 18 / / 0
cześć, jakie dawki polecacie dla osoby która wcześniej pregi nie brała? korzystałem jedynie z fenibuta ale on na mnie nie działał i szukam czegoś o podobnym profilu działania, tzn. usuwanie lęków, działanie prospołeczne, chciałbym tego używać raz na jakiś czas gdy wychodzę gdzieś w towarzystwo by być w dobrej formie, czy prega to jest dobry pomysł? jeśli tak, to jakie dawki? 200-400mg będzie ok? z góry dzięki za odpowiedź
  • 3 / / 0
co dają dawki typu 1200mg?
to samo co delirianty? :płacz:
  • 1290 / 252 / 0
13 czerwca 2024namelesss pisze:
czy prega to jest dobry pomysł? jeśli tak, to jakie dawki? 200-400mg będzie ok? z góry dzięki za odpowiedź
tak i tak
na nerwica.com by Ci odpisali aby umiejętności towarzyskie nie zależały od zażycia dawki leku, bo to może Cię uzależnić, ale duży chłop jesteś chyba, więc z głową
13 czerwca 2024Piolun pisze:
Chcę odstawić pręgę z 600 mg/doba do 0. Czy pomysł brania tylko 300 a potem odstawić będzie proszeniem się o srogi bat? Nie mam tabsów mniejszych niż 300
zalezy jak długo brałeś też
300 na pare godzin przed spaniem, ewentualnie z rana pół kapsułki jeszcze, ale jak jest znośnie to bym przecierpiał te rano
a później albo o 150, albo do zera
ciężko powiedzieć, trza zobaczyć



ciężko jest ct przy 600 ktoś się wypowie? %-D
  • 29 / 3 / 0
13 czerwca 2024Piolun pisze:
Chcę odstawić pręgę z 600 mg/doba do 0. Czy pomysł brania tylko 300 a potem odstawić będzie proszeniem się o srogi bat? Nie mam tabsów mniejszych niż 300
To kapsułki, najmniejsze 75mg.
  • 29 / 3 / 0
13 czerwca 2024majorbombas pisze:
co dają dawki typu 1200mg?
to samo co delirianty? :płacz:
To samo co mniejsze dawki z tym, że u osób ze zwiększoną tolerancją. Przyjęcie dawki 1200mg u osoby z zerowa lub niską tolerancja kończy się w jeden sposób - na cmentarzu.
  • 316 / 105 / 0
13 czerwca 2024namelesss pisze:
korzystałem jedynie z fenibuta ale on na mnie nie działał i szukam czegoś o podobnym profilu działania, tzn. usuwanie lęków, działanie prospołeczne, chciałbym tego używać raz na jakiś czas gdy wychodzę gdzieś w towarzystwo by być w dobrej formie,
150mg pregi + 25mg baklofenu i jak zacznie działać to mocna kawa. Ale i tak się uzależnisz i polecą po jakimś czasie ciągi :/
ODPOWIEDZ
Posty: 9823 • Strona 958 z 983
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Przy autostradzie A4 rosły sobie konopie indyjskie

W rejonie autostrady A4 rosły sobie konopie indyjskie. Policjanci z Bochni znaleźli najpierw ścięty krzak, a potem kilka miejsc uprawy.

[img]
Niemieccy dentyści apelują o ograniczenie dostępu do konopi

Powołując się na wyniki najnowszych badań dotyczących wpływu używania konopi indyjskich na ryzyko rozwoju raka głowy i szyi, Bawarskie Towarzystwo Stomatologiczne (Bayerische Landeszahnärztekammer; BLZK) po raz kolejny skrytykowało ustawę, która legalizuje rekreacyjne używanie konopi indyjskich. Obowiązuje ona w Republice Federalnej Niemiec już od kilku miesięcy.

[img]
Palenie na klatce schodowej jest legalne

Chyba każde dziecko wie, że palenie papierosów jest wybitnie wręcz niezdrowe. Równocześnie kolejne pokolenia Polaków ulegają temu nałogowi. Dzieje się tak pomimo ustawowej prewencji, profilaktyki i ograniczeń. Nic dziwnego, skoro te są dziurawe jak sito. Trudno o lepszy przykład niż palenie na klatce schodowej. Niby nie powinno być legalne, ale jednak jest.