Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 11 • Strona 1 z 2
  • 25 / 1 / 0
Siema.
Czy ktoś już spotkał się z tym, że dostaje gastro po walnięciu jakiegoś opio?
Ja 30 minut od walnięcia czuję niepohamowaną chęć do wpieprzania wszystkiego jak leci.
Pizze 50cm solo zjadam jak świnia w 10 minut.
Życie to nuda i strata czasu. Zaczynamy z wielkimi nadziejami, a potem dajemy dupy.
  • 1 / / 0
Dziwna sprawa ja tam nie mogę niczego przełknąć.
  • 2475 / 574 / 0
Mam tak po kodeinie.Perspektywa,że mogę zjeść/wypić to czy tamto jest wtedy bardzo pozytywna.I jedzenie smakuje lepiej.Nie opycham się nie wiadomo jak,ale czasami faktycznie jem więcej niż zwykle.
Uwaga! Użytkownik Atro nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 317 / 91 / 0
Opioidy uspokajają. A jak człowiek jest spokojniejszy to ma większy apetyt. Tak samo jest po lekach uspokajajacych - benzo czy neuroleptykach ,dlatego na ulotce jest napisane ,ze moga powodowac zwiekszenie wagi. Może stad gastro ? Że jesteś spokojniejszy ? Jesteś nerwowy na codzień? Jak się odżywiasz? Opioidy też dużo mieszaja w hormonach, obniżają poziom testosteronu ,a zwieksza sie produkcja prolaktymy, poziom cukru spada i Organizm nadrabia .Musiałabym doczytać bo nie pamiętam dokładnie.
Lepiej trzymać nos w książkach niż w cudzych sprawach 📖
  • 25 / 1 / 0
No na codzień jestem nerwowy, ale nie agresywny. Ale jem caly czas fastfoody bo nie mam gdzie gotować nawet. 300h w robocie robie
Życie to nuda i strata czasu. Zaczynamy z wielkimi nadziejami, a potem dajemy dupy.
  • 449 / 170 / 1
No o to jej chodziło. Jak jesteś kłębkiem nerwów to żołądek się też skurcza. Opio daje rozluźnienie duszy to i przełyk się otwiera.
Co do tematu diety to na mieście też idzie jeść zdrowiej. A co do tematu opio i roboty to z rozwojem uzależnienia spadnie ci ilość godzin w robocie.
Uwaga! Użytkownik SerioSergio nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 25 / 1 / 0
No nie wiem, bo ja w robocie tylko siedze i jem i chilluje. Nie muszę nic robić.
Życie to nuda i strata czasu. Zaczynamy z wielkimi nadziejami, a potem dajemy dupy.
  • 248 / 29 / 0
Zależy czym się zrobię i jak mocno. Jeżeli mocno zrobię się np oxami nie mam wogole apetyty aż nie zejdzie. Często po kodeinie przez 3h też nie mam ochoty na jedzenie. Jedynie po Tramalu w mniejszych dawkach mam ochotę coś zjeść, ale nie dużo. Kiedy za, to zjem benzo jak ktoś wyżej napisał mam gastrówe. Opio zawsze przypalam skunem.
  • 25 / 3 / 0
Zawsze dostaje gastro po opioidach, po kodeinie zwłaszcza. Za czasów wpierdalania thiocodinow z lenistwa i zażerania ich kontenerami jedzenia, często tak sensownie skomponowanego jak przy benzo gastro, na drugi dzień rzygalem ogniem ;_; chociaż z upływem lat widzę że łaknienie nie jest juz aż tak niepohamowane jak kiedyś, lecz to pewnie skutek ekscesow w stylu tego opisanego przeze mnie powyżej
  • 317 / 91 / 0
05 czerwca 2024Stone pisze:
No nie wiem, bo ja w robocie tylko siedze i jem i chilluje. Nie muszę nic robić.
I właśnie dlatego bardzo często ludzie stosujący opioidy tyją, bardzo tyją. Oczywiście mówimy tutaj o opiowrakach jako tako funkcjonujących, choć i tak później czy prędzej opio wpędza do rynsztoku więc... później się chudnie bo zamiast na jedzenie ,kołuje się na działkę 🤷‍♀️
Lepiej trzymać nos w książkach niż w cudzych sprawach 📖
ODPOWIEDZ
Posty: 11 • Strona 1 z 2
Artykuły
Newsy
[img]
Palenie na klatce schodowej jest legalne

Chyba każde dziecko wie, że palenie papierosów jest wybitnie wręcz niezdrowe. Równocześnie kolejne pokolenia Polaków ulegają temu nałogowi. Dzieje się tak pomimo ustawowej prewencji, profilaktyki i ograniczeń. Nic dziwnego, skoro te są dziurawe jak sito. Trudno o lepszy przykład niż palenie na klatce schodowej. Niby nie powinno być legalne, ale jednak jest.

[img]
CBŚP zlikwidowało laboratorium metamfetaminy - zabezpieczono 120 litrów narkotyku

Policjanci CBŚP zlikwidowali w woj. podlaskim laboratorium metamfetaminy. Na terenie jednej z posesji położonej na obrzeżach małej miejscowości powiatu bielskiego ujawniono blisko 120 litrów płynnego narkotyku, którego czarnorynkowa wartość przekracza 7 milionów złotych. Do sprawy policjanci zatrzymali 4 osoby.

[img]
Uprawa trzech krzaczków konopi będzie legalna w Czechach? Padła propozycja zmian w prawie

Ministerstwo sprawiedliwości zaproponowało w poniedziałek, by posiadanie do trzech krzaczków konopi indyjskich z przeznaczeniem na własny użytek było legalne. Propozycja dotyczy osób powyżej 21 roku życia. Legalne byłoby także posiadanie do 50 gramów suszu marihuany w domu i 25 gramów poza domem.