Pochodne 2,5-dimetoksyfenyloetyloaminy.
Więcej informacji: 2C-x w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 305 • Strona 31 z 31
  • 1977 / 475 / 0
Tak po 4-6 godzinach od zarzucenia możesz iść spać.
  • 3406 / 534 / 0
Taa 2C-C, taki tam pizdryk w zwykłej dawce, ale jest jakieś tam oczyszczanie umysłu, kiedyś pierdolnę tego pod hight+, a co mi tam.
F̲O̲R̲M̲Y̲ ̲Ż̲Y̲C̲I̲A̲ ̲O̲P̲A̲R̲T̲E̲ ̲N̲A̲ ̲W̲Ę̲G̲L̲U̲.̲
  • 319 / 6 / 0
Jest fajny na ambitniejsze imprezy muzyczne - idealny balans pomiędzy psychodelią, a ogarnianiem.
  • 3406 / 534 / 0
Spoko spoko, coś tam wyciągnąłem :D naprawdę sajko jest spoko w chuj nie.
F̲O̲R̲M̲Y̲ ̲Ż̲Y̲C̲I̲A̲ ̲O̲P̲A̲R̲T̲E̲ ̲N̲A̲ ̲W̲Ę̲G̲L̲U̲.̲
  • 255 / 70 / 2
Nie spodobała mi sie ta substancja. Zjadłem 50 mg oralnie i fajerwerkow nie było, a nie miałem tolerki. Na wejsciu nudnosci i rzyganie.
Po peaku dorzuciłem 20 mg donosowo i odradzam te droge administracji. Piecze z opoznieniem! Na poczatku wydaje sie że proch wchodzi gładko, a potem jak mnie nie pierdolneło to myślałem że mi nos odpadnie. Chodziłem po mieszkaniu i płakałem, a potem znowu sie porzygałem. Nie rzygałem po 2cb ani 2ct7, a po tym tak.
Wizualnie spoko ale nie zachwyca. Czas działania zamknął sie w 4h. Na plus to że łatwo można zasnąć po tych fenylkach.Z ostało mi tego z 40 mg to komuś znajomemu oddam.
ODPOWIEDZ
Posty: 305 • Strona 31 z 31
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.