Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 8 • Strona 1 z 1
  • 14 / 3 / 0
Szukałam trochę i nie znalazłam nic o tym na forum( jak się mylę mnie poprawcie...). Patrzę po znajomych i nie wiem już czy ja jestem jakas inna czy feta sama wybiera kiedy dobrze siądzie? Większość z otoczenia bierze , pare minut i zaraz latają po ścianach, a ja siedzę po kresce coś tam połaskocze, konieczne jest wzięcie drugiej i trzeciej i tak kilka razy w zależności od towaru, bardzo szybko schodzi mi jej działanie , a nawet dobrze nie wchodzi, a przynajmniej nie tak jak powinna. Jest trochę przyjemniej i "inaczej", trochę zapierdalam i się wierce ale bez szału, dla parunastu minut potem bezsenne noce , krwawy nos i serce się zachowuje jakby miało wyskoczyć. Towar nie ważne jaki by był, organizm nie chce wejść na dobrą fazę i wyłączyć chodź trochę podświadomości, reszta weźmie to samo a ja siedze i patrzę bądź zapierdalam kółka po pokoju czy ogrodzie. Jeszcze jedynie zdarza się słowotok ale mocno naciągany. Posty o tym że feta nie siada widziałam , jednak strikte chodzi mi o to również by poczytać czy większość ma zbliżony czas wejścia czy jednak nie do końca można ten czas określić a przy okazji może znajdzie się znawca co wie z czym się zmagam ;3

Co sądzicie, może ktoś ma podobną jazdę z fetą i poradzi czy da się coś zrobić czy nie nadaje się do amfetaminy a jak tak to dlaczego?
  • 5 / / 0
Mam podobnie jak ty, mnie feta dosłownie ucisza i potrafię się skupić na czym, często właśnie gram w jakieś gierki na konsoli po tym. Inne stymulanty podobnie. Mam zdiagnozowane adhd więc wydają mi się że to może dlatego; myślę że fajnie by było sprawdzić coś pod tym kątem bo to może być powód x)
  • 10 / / 0
Może powinnaś się zbadać pod kątem ADHD? Bo ja na przykład je mam zdiagnozowane i na mnie stymulanty też działają raczej uspokajająco/wyciszająco (ale nie zamulająco, bo dodają mi energii też, ale takiej bardziej spokojnej, zrównoważonej i nakierowanej na konkretny cel i mogę go wtedy wykonywać, taka energia ale bez skakania po ścianach) i wspomagają skupienie. Może warto zbadać temat
  • 1 / / 0
od x czasu wale kamyka, jest wszystko git, faza wchodzi. Dzis pierwszy raz kupilam amfe w „bryle”-1g. jest lepka, klei sie do karty wsm taka plastelina. wciagnelam mimo to z polowe, ale nic nie kopnelo. co moze byc powodem? musze wysuszyc najpierw te grudy czy jak?
  • 820 / 251 / 4
@her0infather420 Najlepiej to wysusz, przelej acetonem i podawaj oral.
Im lepszą mam amh to wydaje mi się, że per os wchodzi mocniej i efektywniej niż walenie w nos.
Nawet coś chyba kiedyś czytałem, że jeden z izomerów amh faktycznie najlepiej się wchłania p.o. ale nawet nie pamiętam jakiej postaci amh tyczyły się badania.
"Nie istnieję, nigdy nie istniałem, ale skoro Ty już istniejesz to może i ja zaistnieję."
"Żona kocha, warto żyć!"
"Do mniejszych dawek trzeba dorosnąć"
  • 33 / 3 / 0
@her0infather420 pamiętaj że jak bawisz się kamykami(rozumiem ketony??) to działanie amph będzie niezauważalne w zależności jak często się bawisz.Sam wiem po sobie po nocce na takim 3cmc na drugi dzień amph nie działa.
  • 2376 / 549 / 0
Od razu po sniffie.
  • 3396 / 528 / 2
Od razu po sniffie.
Uwaga! Użytkownik Mefistofeles1945 jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 8 • Strona 1 z 1
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.