Dział służący dyskusji nt. spraw, gdzie postawiony został zarzut z art. 62, 62b, lub 64 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.
ODPOWIEDZ
Posty: 3 • Strona 1 z 1
  • 2 / / 0
Witam, zostałem złapany z 1g marihuany, wzieli mnie na dołek, w domu nic wiecej nie znalezli poza stara zepsuta waga i opakowaniami od bletek. Liczyłem na umorzenie ze wzgledu na to ze to tlyk ogram, jednak przyszedl list ze został złożony akt oskarżenia, mam zamiar napisać wniosek o warunkowe umorzenie, miał ktoś podobny przypadek? Był ktoś warunkowo umorzony, czy jesli nie zrobila tego prokuratura, to sąd raczej też tego nie zrobi? A jeśli nie to co dostaliscie? Pozdro.
  • 31 / 1 / 0
jeśli dobrze pamiętam, to masz 7 dni od zatrzymania na złożenie wniosku o warunkowe umorzenie sprawy do prokuratury ale musiał byś być nie karany.
  • 2 / / 0
Do prokuratury moze i tak, ale prokurator juz złozył akt oskarżenia, wiec mam zamiar złożyć do sądu wniosek o warunkowe umorzenie, u prokuratura nie jest warunkowe tylko zwykłe.
ODPOWIEDZ
Posty: 3 • Strona 1 z 1
Newsy
[img]
Japonia wprowadza zmiany w polityce dotyczącej konopi indyjskich

Japonia, znana z konserwatywnego podejścia do substancji kontrolowanych, wprowadza istotne zmiany w swojej polityce dotyczącej konopi indyjskich. Nowe regulacje wprowadzają zaostrzenie przepisów dotyczących rekreacyjnego używania marihuany, jednocześnie otwierając drogę do legalizacji produktów medycznych pochodzących z tej rośliny. Takie podejście odzwierciedla starania Japonii o zrównoważenie ochrony społeczeństwa przed nadużywaniem substancji z postępami w leczeniu medycznym.

[img]
Niemcy. Rośnie popularność klubów konopnych

Pół roku po częściowej legalizacji konopi, eksperci krytykują system jej dozowania. Ale kluby konopne przeżywają boom.

[img]
Palenie fajki wodnej wcale nie jest nieszkodliwe

Fajki wodne zyskują coraz większą popularność, szczególnie wśród młodych osób. Wiąże się to z powszechnym przekonaniem, że palenie sziszy jest nieszkodliwe dla zdrowia. Nic bardziej mylnego!