Dział poświęcony licznej grupie pochodnych katynonu, oraz jemu samemu. Podstawą ich budowy jest 2-amino-1-arylopropan-1-on.
Więcej informacji: Beta-ketony w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 38 • Strona 4 z 4
  • 1 / / 0
Substancja koloru żółtego. Stan skupienia to kryształ. Bardzo charakterystyczny zapasach, intensywny ciężko do czegoś porównać. Spływ wyrazisty, gorzki.
Efekt- pobudzenie psychofizyczne, podniesienie humoru. Bardzo szybko czuć efekty i szybko tez schodzą. Stan na następny dzień jeszcze nie znam :)
  • 1 / / 0
Małe mleczno przezroczyste kryształki bez zapachu o silnym gorzkim smaku. Działanie trudne do opisania silne pobudzenie mała euforia i chęć dorzucania co 10 minut
  • 14 / 5 / 0
@Dusiopusio, @Matisekdlr 3cmc, ale żółty wyjebałbym do kibla
Uwaga! Użytkownik authentic223 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 973 / 119 / 0
07 czerwca 2023Wariat99 pisze:
Jakiś keton w krysztale Podczas wejścia klatkowanie obrazu, mega euforia jak i empatia.
0 schiz lękow.Co do serca zero kardio zwały coś jak alko+benzo
I kompletnie nie niszczy nosa.
Z gory dziekuje!
4cmc lub 3 cmc
  • 26 / 13 / 0
Skusiłem się i poczęstowałem od znajomego jakimś specyfikiem. Kolor pomarańczowy, łatwo się rozdrabnia. Eufori w sumie brak. Jakaś tam stymulacja. Pali mocno. Co to mogło być? Jak takie rzeczy teraz chodzą to lipa trochę.
  • 14 / 5 / 0
@Dorn1234 jak w grudzie to pewnie feciura, zgaduję, że w dodatku jebie acetonem
Uwaga! Użytkownik authentic223 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 5 / / 0
Siemanko, prosiłabym kogoś kto po opisie byłby w stanie rozpoznać z czym miałam do czynienia ostatnim razem.
Białe grudy, bardzo łatwo rozprowadzające się w wilgotny proch.
Przy podaniu sniff nie czuć w nosie nic ani pieczenia ani zapachu. Po dostaniu do buzi-dziwne mrowienie.
Chwile się ładowało i normalnie euforia pobudzenie, gadatliwość tutaj nic nie pożądanego się nie działo. Tylko najbardziej zdziwił mnie czas działania.
Ostatnia dosyć mała zjadłam koło 2.30 i trzymało mnie takie wystrzelenie do 14/15. Wcale nie odczuwałam tego jak schodzi tylko cały czas stymulację. Od tej ostatniej brak chęci na dorzutkę. Nie wiem co jeszcze mogę powiedzieć aby ułatwić chociaż trochę rozpoznanie.
Z góry dziękuję
  • 3 / / 0
Co to może być za substancja, lekko znieczula nos, słonawy smak, lekki zapach niezbyt drażniący, forma kryształu ale nie rozpryskuje sie tak bardzo jak zazwyczaj, raczej tak jakby kruszy sie jak proch ale to kryształ. W działaniu lekka euforia i minimalny speed
ODPOWIEDZ
Posty: 38 • Strona 4 z 4
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.