ODPOWIEDZ
Posty: 433 • Strona 44 z 44
  • 81 / 16 / 1
Właśnie też szukam odpowiedzi na to i na zagranicznych forach rabini są podzieleni. Czesc twierdzi, że tak czesc twierdzi, że nie aż w takim stopniu co MDMA. Mówią ze 1 miesiac przynajmniej i powinno byc ok. Na psychonauts wiki pisze, ze tolerancja wraca do poziomu podstawowego po tygodniu po zażyciu MDA. Za tydzien albo dwa przetestuje i ci powiem %-D
Co ciekawe gdzie na reddicie przeczytałem, że shulgin mial eksperyment, ktory polegał an podaniu MDA tydzien po MDMA i podobno MDA zadziałał z pełną moca tak jak powinno ale musiałbyś sam doszukać informacji o tym i zweryfikować to bo glowy sobie uciąć nie dam.
%-D %-D %-D %-D %-D %-D %-D %-D %-D %-D
  • 199 / 39 / 0
W sumie to pewnie tak czy inaczej będę robić przerwy od jednego i drugiego większe niż 3 miesiące, bo jednak ja najbardziej gustuje w psychodelikach.

MDA i MDMA to po części psychodeliki, a po części co innego. Na razie poznałem działanie MDMA, następnie MDA spróbuję jak trafią się jakieś fajne okoliczności, a potem pewnie będę myślał o jakimś candyflipie. W sumie to jak próbowałem MDMA niewiele brakowało do flipa, bo wziąłem je na noc tego samego dnia którego rano brałem LSD. Lekkie CEVy się pojawiły więc zastanawiam się czy to jeszcze były resztki kwasu i namiastka candyflipa czy to normalne przy Emce. Z tego co czytałem w tym wątku to MDA jest bardziej psychodeliczne. Opisy brzmią nieco bardziej psychodelicznie niż to czego doświadczyłem, ale spodziewam się, że różnica między MDA a MDMA od względem psychodeli może być jeszcze większą niż będzie to w moim odczuciu. No ale co będzie to się okaże.

Jak już o candyflipie wspomniałem to jak sprawa wygląda z MDA+LSD?
  • 81 / 16 / 1
Hm nie testowałem ale zjadlem wczoraj/przedwczoraj 3 dorzuty pp 140/150/160 mg i niezle pierdolneło. Substancja naprawde aktywa. Mniejaza empetia niz przy MDMA ale euforia wiekszy i rpzy pierwszej wrzucie calkiem spory speed potem po nastepnych juz ciężko ruszyc dupe z kanapy. Dosyć szybko kolory staja sie bardziej jaskrawe i ładniejsze podczas zejścia zaczynaja się lekkie wizuale ale wydaje mi sie, ze jak sie zwiekszy dawke to moz byc ciekawiej pod tym wzgledem. Ja zmieszałem teoche ketaminy rpzy drugiej wciepie i zadziało jak MDMA z keta wiec LSD+ MDA powinno byc podobno tylko jeszzce bardziej psycjodeliczne.
%-D %-D %-D %-D %-D %-D %-D %-D %-D %-D
ODPOWIEDZ
Posty: 433 • Strona 44 z 44
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.