Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 224 • Strona 20 z 23
  • 19 / / 0
Witam ... Mam pytanie odnośnie brintelixu zjadłem już opakowanie 10mg dzień lekarz za dwa tygodnie ale nie czuje się super w sensie nie pomaga na lęki i nie motywuje to jakoś specjalnie do działania zwiększyć na 20mg samemu ? I czy ktoś wie jak to działa na serducho ? Jakieś uniki podnosi puls przy wyższych dawkach ?
  • 15 / 2 / 0
Mi na lęki pomagał bardzo przy 20 mg. Wyciagał mnie a potem mega zmulenie pomimo ustąpienia lęków i zmniejszenia dawki do 10. Ale z silnych lęków dawał radę.
  • 856 / 138 / 0
Od kilku dni biorę (między innymi) 5 mg wortioksetyny, pierwsze dwa dni to straszne mdłości ale to minęło. Wydaje mi się że jest pewna ogólna poprawa, odrobinę lepszy nastrój i pewność siebie, ale przede wszystkim lepiej mi się pracuje. Mam straszny zapierdol w robocie i byłem non stop wyjebany jak pies, teraz poprawiło się mimo że jest jeszcze więcej pracy. Jeszcze jedna bardzo dla mnie ważna rzecz to więcej pozytywnej złości i agresji, bo na co dzień mam jej w sobie zdecydowanie za mało. Ciekaw jestem co będzie dalej, 5 mg to dawka minimalna niby, ale biorąc do tego escitalopram i arypiprazol, na pewno wortioksetyna ma szansę dać większe efekty niż brana solo.
  • 31 / 1 / 0
Siema biorę brintelix 10mg od 2 miesięcy czy mogę to normalnie odstawić ? Od dwóch dni biorę połówki nie ukrywam mam dosyć tego leku obojętność na maxa wszystko mi wisi i powiewa szybciej używałem esci prawie rok ale miałem problem z libido wydaje mi się że mi wystarczy już tego prucia głowy
  • 856 / 138 / 0
@Ralfid nie powinno być problemu z odstawieniem, bierzesz dość krótko, poza tym już tylko połowę dawki. Myślę że nic ci nie będzie jak odstawisz całkiem, w najgorszym przypadku parę dni będzie dziwnie. Przyznaję że nie mam doświadczenia w odstawianiu wortioksetyny, ale mam większości innych antydepresantów, branych o wiele dłużej niż 2 miesiące. Jeśli masz w domu np. escitalopram możesz kilka dni brać minimalną dawkę, o ile będą jakieś problemy po odstawce wortioksetyny.
  • 31 / 1 / 0
Oki w sumie tak zamierzałem zrobić pomoc se wrazie esci. Może słyszałeś coś o mexidolu dużo osób poleca go brać przy odstawieniu bo ładnie wszystko normuje
  • 856 / 138 / 0
Nie słyszałem o Mexidolu, ciekawe.
  • 287 / 139 / 0
biore 20mg z innymi lekami
zauważyłem takie, rzeczy jak mniejsza ospałosc
lęki mniejsze ale to możliwe wina buspironu i tianeptyny
Znosze z nim depresje lepiej niz bez niego. no ale ja biore kombo 10+ leków

pozdro
  • 856 / 138 / 0
@5matrix nie miałeś na początku większego lęku? Ja mam od 2 dni po zwiększeniu na 10 mg i wkurwia mnie to, muszę benzo brać. Ile w ogóle bierzesz tej wortioksetyny?
  • 287 / 139 / 0
@zburzony
w moim set-upie jest 20mg worio
skutków ubocznych brak
ODPOWIEDZ
Posty: 224 • Strona 20 z 23
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.