4-MMC, M-CAT, metyloefedron
Więcej informacji: Mefedron w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 6883 • Strona 688 z 689
  • 4396 / 669 / 0
@Ahumlesnurr po takim połączeniu można się przekręcić, to że Ty tak robisz i żyjesz nie znaczy że drugi się po jednej kresce nie przekręci. To bardzo niebezpieczne połączenie. Moklo to MAO-A a mefedron releaser serotoniny, na twoim miejscu bym się zastanowił nad swoim postępowaniem bo raz, dziesięć się uda aż wkoncu możesz kopnąć w kalendarz.
"Bądź kim jesteś a nie kim nie jesteś, bo jeśli nie jesteś tym kim jesteś, stajesz się tym kim nie jesteś"
  • 3 / 1 / 0
21 lutego 2023tajemniczy25 pisze:
@Nicholas2 raczej nie zdrowieje a po prostu byłeś na bombie 😁
Pewnie bym pomyślał to samo, gdyby nie to, że później nie wróciłem skulony do łóżka. Gdzieś kiedyś znalazłem odpowiedź na to pytanie, ale niestety nie mogę do tego dojść, więc myślałem, że tu się dowiem.
  • 79 / 32 / 0
@Nicholas2
odpowiedziałem Ci na to wyżej, jestem pewien, że o to chodzi ;)
  • 1 / / 0
A więc tak kryształ jest.
- regeneracja uszkodzonych komórek następuje prawidłowo.
-Rozwiązania algebraiczne i różniczkowe na wysokim poziomie.
-otwartość umysłu Wacha się na poziomie 70% w stanie skupienia.
-Ośrodkowy układ nerwowy pobudza zasadniczo
-kofeina pobudza organizm do szybszego wchłaniania środka i przyśpiesza jak i podtrzymuje łączenie się do leukocytów.
-czym większe ilości tym bardziej uzależnia tak podejrzewam. Ale organizm po stopniowym zmniejszaniu dawki wraca do stanu hipotermicznego komórek.
- uzależnia
- małe dawki powodują trachetomię biologiczną (tak to nazywam) do komórek macieżystych.
- jak wiadomo jest to specyfik sztucznie wprowadzany do struktór komórkowych co powoduję wypłukanie go po pewnym czasie.
- Uwaga zostaje uzależnienie psychiczne.
----tylko małe ilości----
Zapamiętywanie przyswajanej wiedzy. w zależności od poukładanych struktur DNA danej osoby, traum, emocji i przeżyć w ciągu życia.
Podnosi wrodzoną i tą sztuczną inteligencję w systemie
konwencjonalnym i zmianowym.
Tryska energetyczna fuzja z polipa czołowego euforyzująco.
powinniśmy dbać o zdrowie.
I regenerować podkręconą energię afirmacyjną środkiem który łączy się ze struktórami białkowymi i limfatycznymi w organiźmie ale po wypłukaniu substancji kryształu MMC powraca do poprzedniego stanu co powoduję chęć przyjęcia kolejnej dawki.
Nie piszę o przedawkowaniu bo wiadomo wpływa to destruktywnie na organizm i sprzężenia zwrotne lełkocytów i tranzyt serotoniny tak podejrzewam.
Trex ewolucja.
  • 579 / 109 / 0
Powyższy wpis najlepiej obrazuje jak destruktywne dla mózgu może być zażywanie narkotyków. Czasem sie boje, że mi też coś się kiedyś odklei i będę pisał jakieś losowe schizofreniczne wysrywy o sprzężeniu zwrotnym leukocytów albo o leczniczych właściwościach mefedronu xD
  • 2 / / 0
Witam podpowiecie jak kwasic freebase na bazie 2b4m, dcm i metyloamina 40% roztwór wodny. Do kwaszenia dolewam zmrożony czysty aceton, mieszam mieszadłem mechanicznym i wkraplam kwas solny 35-38. Pomimo odpowiedniego pH czyli między 5,5 a 6 roztwór robi się bordowy, hmm brązowy. mef wypada ale trzeba bardzo dużo czyścić poza tym podczas suszenia nabiera różnych barw od niebieskiej po taki różowy. Myślicie ze to kwestia przegrzania ?

Przeniesiono do wątku ogólnego / 909
  • 1 / / 0
Może mi ktoś objaśnić, dlaczego po 4mmc jestem zazwyczaj senny i przymulony?? Nie jest to za fajne, wprawdzie chill jest super ale oczekiwałbym efektu taki jaki byc powinien. Dodam jeszcze, ze to nie zalezy od tematu, bo ostatnio wzialem jeden i byla wyczekiwana stymulacja, po czym dzis zarzucam ponownie i dziala na mnie odwrotnie. Licze na pomocne odpowiedzi, jak moze moge temu jakos zapobiec, lub cos w tym stylu😌
  • 97 / 8 / 0
@jp4eragon2 Przyjmujesz sniffem czy oral? Może spróbuj mniejsze dawki? Dzieje się tak, ponieważ zalewa cię serotonina. Mnie osobiście mef nie przymula, tylko stymuluje, ale znam przypadki podobne do twojego.
%-D
  • 2 / / 0
Siema, powiecie mi czy nie bedzie problemu dla organizmu zadnego oraz czy herrbata wgl przyjmie kryształ zeby sie rozpuscil? Strzelam ze to jakis cmc a nie 4mmc ale chyba mozna normalnie do herbaty wsypać troche jak nos nie dziala jak powinien?
  • 4396 / 669 / 0
Można.
"Bądź kim jesteś a nie kim nie jesteś, bo jeśli nie jesteś tym kim jesteś, stajesz się tym kim nie jesteś"
ODPOWIEDZ
Posty: 6883 • Strona 688 z 689
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.