twoja roślina jest widocznie osłabiona, żółknie lub więdnie? Napisz, a uzyskasz pomoc
ODPOWIEDZ
Posty: 22 • Strona 2 z 3
  • 30 / 5 / 0
@jezus_chytrus minął tydzień i chcę zacząć dawać biohumusa, 1/8 dawki tylko mam pytanie to się daje raz na tydzień czy z każdym podlewaniem? Teraz podlewam po 150ml co 3 dni.
  • 12033 / 2350 / 0
Rozpiska wg. FastBuds

Week 0 Germination - Plain water;
Week 1 Seedling - Plain water;
Week 2 Vegetating - ⅛ veg. nutes;
Week 3 Vegetating - ¼ veg. nutes;
Week 4 Vegetating - ¼ to ½ veg. nutes;
Week 5 Pre-flowering - ¼ veg. nutes + ⅛ bloom;
Week 6 Flowering - ¼ bloom + ⅛ veg. nutes;
Week 7 Flowering - ¼ bloom nutes;
Week 8 Flowering - ½ bloom nutes;
Week 9 Flowering - ½ bloom nutes;
Week 10 Ripening - ⅛ bloom nutes;
Week 11 Flushing - Plain water.

Jak masz to indoor, to może warto zainwestować w jakieś lepsze nawozy? Biohumus do zielonych ba wegetację w sumie jest spoko, ale na kwitnienie już tak średnio (ten do kwitnących). Ja w tym sezonie używałem BioBizz Bio Bloom + Big Bud i Nirvana z advanced nutrients i wyniki były bardzo dobre.
  • 30 / 5 / 0
@jezus_chytrus chodzi mi o coś innego, nawóz się daje raz na tydzień czy z każdym podlewaniem?
  • 12033 / 2350 / 0
Ja stosowałem feed feed water feed feed water... Z tym że czasem tym pokarmem była sama Nirvana, czyli taki "suplement diety". Oczywiście musisz wziąć pod uwagę, że u mnie były deszcze, czyli water. Indoor robiłbym to na zmianę - feed water feed water.
  • 30 / 5 / 0
@jezus_chytrus wracam z moją roślinką, ma 12 tygodni, ścinać? Jak ją oceniasz, na górze jest taka, bo była za blisko żarówek.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 639 / 281 / 0
@papcio5000
Mój automat femi AK47, growbox, trening lst, biohumus, plankton k, donica 12 L, żarówka dual cfl 125 + philips tornado = wynik : 110 g. To dobry wynik podobno ale są dużo lepsi ode mnie :)
Wiesz dlaczego AK47 ? Bo potrafi ustrzelić 1 strzałem :)
Bóg rozdaje karty.. diabeł je miesza...
  • 639 / 281 / 0
@papcio5000
Mikroskop, chociaż dobra luba i sprawdź trichomy ale ja już ze zdjęcia wnioskuje iż są nadal przezroczyste.. za słabe jeszcze.. moje ulubione to mleczne 50%, bursztynowe 50%. = wpierdala, wciska mnie w fotel, wersja kanapowa, kabarety są dziś śmieszne w chuj na wp. Trochę ci karakan wyrósł ale spokojnie, jeszcze można coś uratować, podlewaj tylko wtedy gdy roślinka ma suucho.. nie przelewaj zbytnio, dorzuć nawóz Planton K, ścinaj kiedy liście opadną, suche liście usuwaj sam. Moim zdaniem tu zabrakło Lumenów (mało światła) przyjacielu oraz nawozów i regularnego podlewania. Trening lst też zawsze można zrobić to nic trudnego, w necie można znaleźć. 3maj się.
Bóg rozdaje karty.. diabeł je miesza...
  • 12033 / 2350 / 0
Jeszcze niedojrzałe. Poza tym coś tam nie zagrało do końca i liche te topy strasznie. Co to za odmiana?
  • 30 / 5 / 0
@Krzysiu86Dr dzięki za cenne rady, też tak myślę że chcę trichomy 50 mleczne/50 bursztynowe, bo już paliłem akacza z mlecznymi i wydawał mi się bardzo schizujący, wiadomo śmiechawa że aż tarzałem się na kanapie ale jakieś takie głębokie przemyślenia na temat życia i śmierci mi się załączyły, myślę żeby kupić jakąś indice bo sativy chyba nie są dla mnie.

@jezus_chytrus no właśnie nie zagrało, to jest ak47. To jeszcze 4 tygodnie poczekam i zobaczymy co z tego będzie.
  • 12033 / 2350 / 0
Usuń chociaż te suche liście : )
ODPOWIEDZ
Posty: 22 • Strona 2 z 3
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.