Leki stosowane w leczeniu zaburzeń psychicznych.
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 286 • Strona 29 z 29
  • 2406 / 351 / 0
No właśnie, są dwie opcje bo tu wątek PERAZYNA, a ja spotkałem się i zażywałem PERNAZYNĘ. Pierwsze co idzie na dyskomfort to pozorne parcie na mocz, a tak właściwie to nie idzie się odlać. Bardzo dużo pacjentów na oddziale jęczało normalnie z tego powodu.
JEŚLI 1000 RAZY COŚ CI NIE WYSZŁO,
NAUCZYŁEŚ SIĘ 1000 SPOSOBÓW JAK TEGO NIE ROBIĆ
  • 138 / 28 / 0
Doświadczenie z tym lekiem mam tylko takie że podbijałem nim działanie mocniejszych opio oksykodonu i morfiny. W sumie tylko w konfiguracji z tym lekiem opio dawały mi jako tako przyjemność.
Uwaga! Użytkownik MefedronowyKoneser nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 4 / / 0
Perazin 100mg, gdyby sie włączał ew. bad trip po LSD albo homecie to czy ta perazyna wyłaczy ew. bad trip?
  • 6 / / 0
Widzę opinie są podzielone co do tego leku. Lekarz, kompetentny, włączył mi ten neuroleptyk w dawce 25 mg do leczenia, które obecnie wygląda tak:

- sertralina i lamotrygina rano
- doxepin na wieczór

I właśnie do doxepinu mam dorzucać 25 mg perazyny wieczorem. Chodzi o wyciszenie koszmarów nocnych i natręct myślowych/gonitwy myśli w ciągu dnia.

Prosiłbym o opinie osób które nie ćpają/nie piją i przyjmują ten lek na manie/pobudzenie, ale nie mają psychoz/schizofrenii. Ten lek podobno ma zastosowanie w psychiatrii nie tylko przy leczeniu schizofrenii.

Czy na kogoś ten lek działa uspokająco, i w takiej dawce nie będzie działał depresyjnie, oraz pozwalał na normalne funkcjonowanie w ciągu dnia? Nie mogę sobie pozwolić na bycie zamulonym.
  • 39 / 5 / 0
11 listopada 2022stuk pisze:
16 maja 2022ZniszczoneMarzenia pisze:
Dokładnie. Odkładaj stopniowo. Powoli. Perazyna to silny, specjalistyczny neuroleptyk.
Perazyna jeśli nie pomyliłem nazwy, bo są dwa podobne związki to mega słaby neuroleptyki.Ta grupa to taki syf, że najlepiej to walić od razu przestać, bo otyłość I cukrzyca z uszkodzeniami układu nerwowego to pikuś przy bezseności i zmiennym ciśnieniu.
Ps to nie tylko lek na schizofrenie polecam przeczytać jego właściwości i lekarze wciskają te gówno na inne objawy.
Mówisz o Pernazynie xD

Perazyna to czerwone drażetki na spanie. Pernazyna tak to te ochydne beżowe tabletki.
  • 92 / 15 / 0
Promazyna nie perazyna te czerwone.
ODPOWIEDZ
Posty: 286 • Strona 29 z 29
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.