Metodyka, przygotowanie, oraz logistyka gotowania, palenia, lub waporyzacji.
ODPOWIEDZ
Posty: 1823 • Strona 178 z 183
  • 2 / 1 / 0
Do moich dwóch wapków Arizer ostatnio dołożyłem Firefly 2+. Początkowo trudno mi było się do niego przyzwyczaić, jednak teraz stwierdzam, że to pod wieloma względami najlepszy waporyzator przenośny jakiego używałem.

Nagrzewa się w 3 sekundy, ma szeroki zestaw temperatur (140-260C - temp. powyżej 225C są przeznaczone do koncentratów) sterowanie odbywa się aplikacją w telefonie. Całkowicie szklana droga którą pokonuje para, sprawia że smak jest idealny. Ziele jest podgrzewane gorącym powietrzem, tak jak w dużych waporyzerach i nie jest podgrzewane/nie paruje jeśli nie bierzemy macha.

Jeśli chodzi o wady, to wymaga on specyficznej techniki inhalacji, mianowicie długiego i spokojnego zasysania pary, przez co nie jest najlepszy do korzystania z innymi. Dodatkowo co 2-3 machy trzeba zamieszać w komorze z suszem. Z drugiej strony, ziele praży się dzięki temu najprawde równomiernie i można z niego wycisnąć wszystko co się da. Innymi mankamentami są ładowarka-stojak na USB (lepsza byłaby do kontaktu), dedykowane baterie (brak zapasu w zestawie) oraz brak pokrowca który zapobiegałby dostaniu się paprochów do waporyzera.

Mimo tych niedociągnięć mogę polecić ten waporyzator ze względu na zajebisty smak suszu, który rekompensuje wszelkie inne niedociągnięcia
Wszyscy moi bracia w twoich szatach
I wszystkie siostry w twoich zapachach
Acedio
  • 1652 / 227 / 0
@acedia666 też mam ten wapek :) ogromy minus że nie ma czym mieszać zioła w komorze, a komora jest mała. Wapek magic flight ma to o wiele lepiej rozwiązane bo można pomachać i zioło jest zmieszane, a tutaj tak się nie da bo jest mało miejsca i plus nie ma czym mieszać. Na plus regulacja temperatury, czego nie ma magic flight. Aa i jest dość ciężki i duży stąd magic flight pozostaje moim ulubionym wapkiem.
What do you think? You break bad?
  • 11588 / 2239 / 0
Czyli można tego wapka włączyć bez telefonu, ale zmienić temperatury już nie? Jak padnie telefon, a akurat było ustawione na 140 C, to po zabawie póki nie znajdzie się inny telefon. Wg. mnie to spora wada.
  • 1560 / 251 / 0
Kurcze po niemalże roku na samym wapowaniu 100%, wróciłem do starych nawyków wystarczyło kilka lufek i już jestem po 30g przerobionych przez szklaną fifkę. Wiadomo, metoda spalania kusi. Najszybsza, najprostsza, najbardziej czuć ćpuński "wjazd". Nie po to zapłaciłem 1k za waporyzator żeby tlić szkiełka jak 16 latek lol.
Uwaga! Użytkownik aurora20 jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 84 / 23 / 0
Ja bym się chyba porzygał, ostatnio miałem (wątpliwą) przyjemność konsumować czyściocha w papierku i szczerze zero przyjemności, tylko myślałem jaka marnacja ładnego nuga nastąpiła...
  • 1126 / 388 / 0
Bez przesady tez nie ma co byc takimi purystami-fanatykami . Jak mnie czestuja czy jestem gdzies w towarzystwie to pale z tego co jest .
Ale w domku gdzie mam caly sprzet i komfort to tylko vapo oczywiscie .
Życie jest zdrojem rozkoszy; ale tam, gdzie pije zeń motłoch, zatrute są wszystkie studnie.
  • 300 / 56 / 0
Ile wagowo suszu wchodzi do Vap Capa (2021)? Czy komory w elektronikach są jakieś większe?
  • 11588 / 2239 / 0
Nie ważyłem, ale wchodzi bardzo mało - zdecydowanie mniej, niż do elektronicznych. A można jeszcze sterować pojemnością i wtedy wchodzą okruszki.
  • 35 / 23 / 3
@lysy666
Do Vapcapa 2021 wejdzie <0.1g, w okolicach 0,07 - 0,08g o ile dobrze pamiętam. W tych elektronicznych komora zmieści do 0.15 - 0.25g suszu, oczywiście w tych przenośnych. Stacjonarne waporyzatory zmieszczą do 0.5 - 1.5g w zależności od modelu/pojemności szklanej komory (Cyclone bowl 0.5g vs Connoisseur Bowl 1.5g).
  • 15 / 1 / 0
Z racji tego że w temacie jestem nowy podpowiedzcie ile razy można waporyzowac te zalecane 0.15 mg? Po czym poznać że susz już zużyty?
ODPOWIEDZ
Posty: 1823 • Strona 178 z 183
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.