Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.
Co wolisz - haszysz, czy marihuanę?
marihuana
687
63%
haszysz
400
37%

Liczba głosów: 1087

ODPOWIEDZ
Posty: 1226 • Strona 119 z 123
  • 962 / 344 / 0
Za mną kolejny dzień palenia haszu w Niderlandach. Wnioski są jednoznaczne.

Po pierwsze, skrajnie nie zgadzam się z opiniami, żeby po mj i haszu była taka sama "faza". Nie chce mi się rozkminiać jakich związków brakuje w żywicy w porównaniu z suszem, ani jakie lepiej sie wchłania wapując hasz w methpipe, a które się marnują przy paleniu suszu. Na mnie działa to jak DWIE RÓŻNE UŻYWKI!

Więc tak, jeszcze raz. marihuana w Polsce i w Niemczech może z 5% przypadków była na tyle spoko, że dopalam ile chcę i im więcej spalę, tym lepiej się czuję. Coraz większa euforia, a im więcej palę tym lepiej się czuję. Po większej ilości po prostu odklejam się przeżywając dziwne filmy w głowie ale jest super. Jeszcze więcej i usypiam na stojąco.

trawki narkotycznej mogę zapalić trochę, jak palę więcej to się czuje źle, a jak wcześniej piłem to już w ogóle masakra.

Co więcej, palę z ziomkiem susz konopny z coffee shopu i się czuje po nim źle. Jak dopale więcej to będzie mega źle. Ale dopalam hashu zamiast zieleni i zaczynam się czuć dobrze!

Prawdopodobnie jakbym waporyzował konkretne odmiany mj czułbym się równie dobrze, ale na tyle genialny stan zapewnia mi hasz, który jest tańszy nawet niż mj w sklepach w NL. Za hash płacę 10 euro, za droższy 12 lub 15. Za zioło minimum 12, a lepsze 15-18. Najtańszy hasz robi mnie 100x lepiej niż najdroższe zioło.

Jestem skrajnym przypadkiem, aż tak bardzo czuć u mnie różnicę, ze mozna od razu zakopać wszelkie opinie, że to jedno i to samo. Roznica jest gigantyczna!
  • 30 / 2 / 0
Czym różni się brązowy hasz od tego suchego lekko zielono brązowego?
czy wynika to z czystosci czy metody?
  • 12033 / 2350 / 0
Nigdy nie widziałem zielonego haszu, ale ten kolor nie zapowiada nic dobrego, bo może pochodzić jedynie od chlorofilu, czyli dużo materiału roślinnego (poza żywicą) znalazło się tam.
  • 962 / 344 / 0
Niedawno pisałem o haszyszu jak działa całkiem inaczej niż zioło. Okazuje się, że jest tak tylko, jeśli kupię haszysz w cenie 10-14 euro. Kupując w kofiku za 8-9 euro najtańszy mam efekty identyczne jak po trawce narkotycznej. Interesuje mnie zrozumienie jakie kannabinoidy i terpeny mogą tak mocno zmieniać profil działania i czym chemicznie się różnią te haszysze. Sprawdziłem już około 6 różnych kofików i nieważne gdzie kupię, zawsze jest to samo. hasz za 11€ potrafi dzialac lepiej niż ten za 14, ale jak kupię taniej niż za dyszkę, to zawsze jest chujowy.
  • 3524 / 542 / 1630
@Grimace a czy masz jakieś fotografie, aby to porównać? Patrzałeś dokładnie, czy aby serio mocno kolor się nie różnił? Nie mówię, żeś dalton, ciekaw tylko jestem jak ta różnica wygląda przy dobrym konkretnym świetle.
https://www.tiktok.com/@hyperreal_talk (ciekawostki o [h] substancjach).
Chcesz wspomóc narkopedię swoją wiedzą? Pisz na — martwamysz/at/tuta.io
Hajpowe podcasty - kliknij „subskrybuj” i bądź na bieżąco! — https://www.youtube.com/@hyperrealofficialpl
Konkurs na logo Narkopedii - https://hyperreal.info/talk/post3740502.html#p3740502
  • 962 / 344 / 0
Kurde ten haszyk to się sam oszczędza XD po raz kolejny nie mając tematu zacząłem opalać methpipe i okazało się, że jest na ściankach jeszcze sporo tematu. Zajebiście! Właściwie po co budować jakieś urządzenia z butelek i gwoździ albo kruszyć ten hasz do jointów, skoro z dzidy do piko jest 100% wydajności i nic sie nie marnuje? Nawet się nie przypala ten hasz, tylko powoli, powoli paruje. Gram mi starcza na 3 solidne fazy z jointów albo przynajmniej z 15 solidych, a nawet lepszych, bo beztytoniowych z tej lufki. Wybór jest prosty.
  • 962 / 344 / 0
Ostatnio podgrzalem hasz w oleju i dodałem mleka i po 2h zasnąłem i nie wiem czy działało, bo dużo od razu paliłem. Ale chyba nie trzeba długo grzać żeby COOH się odłączyło, co nie? Jak po kilku minutach jest już na tyle ciepłe, że gruda się sama kruszy i miesza, to chyba starczy? Rano po pracy chcę sobie zajebać szklankę tego z gramem haszu, ale nie chcę zmarnowac.
  • 962 / 344 / 0
Panowie, no to jak to w końcu jest? Internet każe dekarboksylować hasz z pół godziny, ale niektórzy mówią że w oleju na łyżce i do jogurtu, to przecież z minuta. Skoro taki jogurt na Was działa, to rozpuszczone w oleju w 3 minuty i zmieszane z mlekiem też powinno, tak?
  • 12033 / 2350 / 0
Na mnie działało potężnie. Nie pamiętam, ile rozpuszczałem, ale zapewne nie dłużej, niż 5 minut. Czy wykorzystałem cały potencjał? Nie mam pojęcia.
  • 962 / 344 / 0
Łoooo. Jakoś 350 mg haszyszu za 9€/g na łyżce z olejem rozpuszczone i do połowy szklanki kefiru tak zmiotło, jak wypalenie 4 g w ciągu ośmiu godzin nie potrafiło. Przy czym żadnych uboków, lęków, psychoz. Taka jazda po paleniu na pewno skończyła by się u mnie jazdami z sercem czy hiperwentylacją. Właśnie minęły cztery godziny od wypicia i dopiero mam siłę podnieść telefon. No i ten haszysz nie śmierdzi aż tak bardzo w tym oleju na łyżce, okno otwarte w kiblu i akcja przy domownikach, trochę spreju do powietrza potem i essa

Na pusty żołądek zaczęło wchodzić po 20 minutach, a peak po godzinie. Ciastka po godzinie dopiero zaczynają u mnie działać, ciekawe. Ale to 11-hydroksy jest potężne.
ODPOWIEDZ
Posty: 1226 • Strona 119 z 123
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.