Dział, w którym omawiane są konkretne kondycje, oraz ich wpływ na i współzależności z efektami środków psychoaktywnych.
ODPOWIEDZ
Posty: 188 • Strona 19 z 19
  • 3259 / 153 / 0
01 stycznia 2023IGotHigh909 pisze:
Czyżby pchając się w przedłużoną masturbację i walenie gruchy łapami, nie bodźcujesz i uczysz mózgu, że jest to inny dotyk? Wiesz, że finalnie wystarczy niecały miesiąc, aby odczuć zmiany w mózg, który może zareagować na seks z waginą inaczej, niż na dotyk i masturbację własnymi rękoma?
Nie jest tak. Wkładając w to bliskość, cierpliwość, delikatność i uczucie właśnie uczysz się przeżywać bliskość, kindness i inne pozytywne uczucia. Uczysz ciało i umysł bliskości, akceptacji, dotyku, miłości, które przeżywa się kochając się z Kobietą. Nie należy być mechanicznym. Właśnie masturbując się w sposób przeze mnie podany zaczynasz dostrzegać jak mechanicznie podchodzisz do seksu, przyjemności, jak dążysz tylko do orgazmu i zaspokojenia pragnienia, a nie zwracasz uwagi na tu i teraz.

Dla najlepszych, najskuteczniejszych efektów takie ćwiczenie trzeba wykonywać kilka razy w tygodniu. Efekty widać wtedy już po pierwszym tygodniu - jeśli jesteś cięższym przypadkiem, to po dwóch tygodniach.
01 stycznia 2023starysteve pisze:
@Limitbreaker czyli coraz dłuższe walenie gruchy to metoda oświecona, a robienie tego samego ale z prawdziwą partnerką w trakcie seksu to metody króla Świeczka, starsze od samego Lwa-Starowicza? 😉
Odnośnie samej metody, którą opisałeś, to potwierdzam, że jest ona skuteczna, żeby lepiej kontrolować orgazm. Jest wręcz do tego stopnia skuteczna, że próbując tego samego z partnerką, plus jednak te rzeczy, o których napisałem, można dojść do poziomu seksu tantrycznego. Jednak pewnych rzeczy nie przeskoczysz, chyba, że pakując się w, dość ryzykowną, desensytyzację (o czym, jeśli dobrze zarozumiałem, m. in. pisał @IGotHigh909).
Nie wiem za bardzo, co to jest „edging”, ale z tego co pamiętam, to ta metoda w zdrowy sposób działała
po prostu przez ćwiczenie mięśni Kegla (w sumie o tym zapomniałem, jest to dość ciekawy temat i można sobie o nim poczytać, bo można to robić także na kilka innych sposobów) ale no właśnie, seksualność to jest skomplikowany temat i w ten sposób można przejść z problemu w problem. Zdrowiej moim zdaniem z kimś, ale może czegoś nie wiem, więc chętnie zaktualizuję wiedzę. Ja bym jednak poczekał, poćwiczył z partnerką i porozmawiał z lekarzem, a to potrakował jako bonus. 💁🏻‍♂️
Co?... Nie ;) Skąd wziąłeś ten wniosek!? :) Te metody wzajemnie się uzupełniają. Czas z partnerką pomoże w czasie "ze sobą" i vice versa.

W zupełności zgadzam się z tym, że można dojść do poziomu seksu tantrycznego, który zresztą jest wg mnie optymalnym doznawaniem seksu ;)

Moja metoda ma to do siebie, i dlatego się uzupełnia, ponieważ w seksie z partnerką stresujesz się swoim "performance". Oczywiście z fajną partnerką też można nad tym pracować, niemniej, again: ćwiczenia samemu i rozwój z partnerką uzupełniają się. Niedowiarkiom ( :* ) zachęcam spróbować i przekonać się na sobie. I partnerce, też będzie zadowolona :) Tymi podejściem i metodami można wyleczyć się z wielu konsekwencji seksu i masturbacji po narkotykach.
Jeśli chcesz abym zwrócił uwagę na Twój post na forum i przeczytał go, napisz w jego treści " @Limitbreaker "
Jeśli masz pytanie, potrzebujesz pomocy, napisz do mnie na PW.
Jeśli Ci pomogłem, podaruj mi karmę. :)
  • 2180 / 209 / 210
@Limitbreaker Dzięki, bo ta odpowiedź w zupełności uzasadnia to o czym mówisz. Czym innym jest typowe mechaniczne zaspokajanie, a czym innym delikatny dotyk i nauka typowej bliskości) i to rozumiem.
deep mod
  • 1224 / 459 / 0
Kupić temu wytryskowi zegarek, skąd on ma wiedzieć czy jest za wcześnie czy nie zdążył ? Potem zjebać i nauczyć punktualności.
  • 2180 / 209 / 210
Nad tym trzeba pracować. Ktoś mi kiedyś powiedział, że metodą na wcześniejsze strzelanie z kapiszona jest masturbacja. No tak i poniekąd miał w tym racje. Masturbacja zasymuluje inne bodźce, a nasz kapiszon będzie na nie reagował, więc stymulacja łechtaczki nie będzie aż tak na niego działała. Ale czy to nie jest poniekąd popadanie z problemu w problem?
deep mod
  • 383 / 149 / 0
Ja myślę podobnie jak kolega powyżej, trening trening trening czyni mistrza i robisz się długodystansowiec z czasem, cierpliwości. Pamiętam jak poznałem nową dziewczynę to pierwsze zabawy trwały bardzo krótko, byłem szybszy niż Usain Bolt. Za to z poprzednią laską z którą byłem ponad 5 lat i codzienny seks który mnie nudził już strasznie, stosunek przerywany trwał nawet 30 minut i dojść nie mogłem a nic nie brałem, żadnych wspomagaczy. Potem była przerwa od cipek, byłem sam przez 3 lata i jak poznałem obecną to znowu wyszedłem z wprawy i byłem sprinterem od nowa :)
Bóg rozdaje karty.. diabeł je miesza...
  • 2180 / 209 / 210
To też kwestia bodźcowania. Seks z tą samą partnerką, jeżeli nie jest mieszany w jakieś zabawy w przebieranie, albo nowe bodźce, to stanie się nudny. Organizm i człowiek się po prostu przyzwyczaja.
deep mod
  • 383 / 149 / 0
@IGotHigh909
Moja dziewczyna jest ode mnie starsza o 7 lat. Pamiętam pierwsze zbliżenie do niej, pierwsze macanko, a ona do mnie z tekstem : "Lubisz gadżety ?" = zamurowało mnie, pomyślałem : "kurwa.. co ja żem do domu sprowadził.." hahaha :D
Bóg rozdaje karty.. diabeł je miesza...
  • 2180 / 209 / 210
Czyli masz odpowiedź na temat. Nowe konkretne bodźce fundują szybsze wytryski, bo stan podniecenia organizmu jest większy, następuje nowość. To samo z dymaniem. Częste spowoduje cięższe wytryski, a stagnacja i długie nietrzepanie kity + niekochanie się, spowoduje, że będzie chciał strzelić jak z armaty.
deep mod
ODPOWIEDZ
Posty: 188 • Strona 19 z 19
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.