Dział dotyczący roślin wykazujących działanie pobudzające, w tym: guarana, herbata, kawa, khat, tytoń, yerba mate.
ODPOWIEDZ
Posty: 2200 • Strona 219 z 220
  • 28 / / 0
Z czym w połączeniu yerba mate jest mocniejszą w pobudzeniu?
  • 2314 / 236 / 223
Energetyki, gurana, zielona herbata. Ale powyższe w zupełności robią robotę i nie trzeba ich z niczym miksować.
The depths are everything.
  • 28 / / 0
Pije obecnie pijaroto slabe pobudzenie zamuwilam targui energia czy ten rodzaj jest mocniejszy?
  • 2314 / 236 / 223
Ale czego Ty oczekujesz? Sądzisz, że Yerba i inne specyfiki wystrzelą Cię w kosmos? To nie jest kokaina ani meta, więc nie oczekuj, że porobi Cię jak dobry kryształ i będziesz latać od lewej do prawej. Yerba zawiera kofeinę, od kawy różni się tym, że efekt działania zaczyna się wolniej, wchodzi i wygląda nie jak sinusoida, tylko ciągła linia z łagodnym zejściem. W przypadku kawy masz strzał i zejście, czego osobiście nienawidzę, stąd preferuję od czasu do czasu właśnie Yerbę.

Skoro Payarito działa na Ciebie słabo pobudzająco, to zregeneruj receptory odpowiedzialne za wchłanianie substancji aktywnej, czyli odstaw energole, guaranę, yerbę i inne pierdoły, bo najwidoczniej masz je tak zajechane, że nawet mocne rzeczy Ciebie nie klepią. Szczerze współczuję.
The depths are everything.
  • 453 / 174 / 0
Yerba Mate m.in. pomogła mi odstawić amfetaminę po ponad rocznym ciągu. Daje mi Powera, oczyszcza umysł i ciało, staję się pewniejszy siebie, skupiony, wyostrzone zmysły. Polecam i pozdrawiam :)
Bóg rozdaje karty.. diabeł je miesza...
  • 2314 / 236 / 223
@Up

Tak, ale problem naszej przyjaciółki jest bardzo złożony. Pierwszy to taki, że pyta w pierdyliardzie wątków o to, co mocniej klepie, a co nie. Potem mowa o tym, jak bardzo słabo to działa. No to kurde, szanujmy się i weźmy sobie pod uwagę to, że jeżeli coś słabo działa, albo nie przynosi zamierzonych rezultatów, to warto to odstawić.

Nie wiem, ja zawsze wychodziłem z takiego założenia, nawet przy piciu ashwagandy, którą odstawiłem już jakiś czas temu i dopiero na dniach/tygodniach zamierzam do niej wrócić, aby wróciło to wspaniałe zbawienne działanie.

Jeżeli coś nie działa, zwłaszcza kofeina, która jest nadużywana w dużej ilości, to tolerancja wzrosła, więc aby spadła, trzeba do odstawić, proste jak konstrukcja cepa. @Jadwiga6677 odstawiasz to na miesiąc i efekty zauważysz. Jak przyjmiesz dawkę aktualną, to Cię z butów wystrzeli na Teneryfę.
The depths are everything.
  • 35 / 6 / 0
Macie jakieś sposoby na złagodzenie tego obrzydliwego smaku ?
  • 2011 / 389 / 0
Po prostu nie pij jak Ci nie odpowiada.Yerba ma specyficzny aromat,moim zdaniem bardzo przyjemny.Jesli Ci nie pasuje to nw,przejdź na kawę.
Ostatnio zmieniony 31 grudnia 2022 przez Atropolamine, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 2011 / 389 / 0
26 grudnia 2022Jadwiga6677 pisze:
Z czym w połączeniu yerba mate jest mocniejszą w pobudzeniu?
Z amfetaminą,fo szo! 😁
  • 137 / 60 / 0
31 grudnia 2022ganowy33333 pisze:
Macie jakieś sposoby na złagodzenie tego obrzydliwego smaku ?
Tak, przyzwyczajenie się do niego, tak samo jak przyzwyczaiłeś się do gorzkiego smaku kawy i browara.
Jebać
ODPOWIEDZ
Posty: 2200 • Strona 219 z 220
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.