Dział dotyczący roślin wykazujących działanie pobudzające, w tym: guarana, herbata, kawa, khat, tytoń, yerba mate.
ODPOWIEDZ
Posty: 314 • Strona 32 z 32
  • 14 / 1 / 0
Według rdzennych mieszkańców Ekwadoru, guayusa jest lekko halucynogenna w dużych ilościach (suszu tyle ile yerby w matero) sam teraz pije i potwierdzam :)
Bardzo prawdopodobne jest że Guayusa posiada iMAO (a guayusa jest łatwo dostępna i nawet tania) a zatem spożyta godzinę wcześniej wydłuża i potęguje działanie grzybów i tryptamin takich jak DMT i jego analogów. Podobno to potęgowanie nie działa na LSD.
Uwaga! Użytkownik AleksanderNovak nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 10 / / 0
Cześć, mam zamiar niedługo zarzucić MDMA. Ile wcześniej powinienem odstawić Ilexa, żeby sobie nie zrobić kuku? Wie ktoś czy te iMao są silne?
Pozdro
  • 2793 / 1538 / 34
04 kwietnia 2022jamajkamam pisze:
Ilex Guayusca jest zajebista. Jak parzyć? Najlepiej samemu potestować, jaki sposób na was działa najlepiej. Ilościowo nie warto szaleć, bo tolerancja potrafi szybko wzrastać... Nie oczekiwać pobudzenia jak po yerbie, czy kawie, ponieważ cały myk polega na tym, że kofeina działa, tylko nie ma efektu "naspeedowania", przez co można ten czas wykorzystać kreatywnie.

Bardzo lubię ją zaparzyć kiedy coś tworzę, jakoś łatwiej mi się skupić i realizować swoje pomysły.
Bardzo dobrej jakości jest z firmy Pacha Mama, cenowo wychodzi całkiem w pytkę ;)

Jeśli zależy ci na usprawnieniu działania głowy i procesów myślowych, to mieszać z gotu kola i tulasi.

Jeśli chodzi o kwestię jej działania na świadome sny, to Ilex Guayusca przed snem sprawia, że łatwiej jest "zaskoczyć", gdy sen się pojawi, ze względu na to, że mózg pracuje na falach theta, jest skoncentrowany.
Niedługo stestuje pacha mama to będzie recenzja 😈🩸🫁🫀
Co do stosowania głównie żuję się jej liście i wtedy inaczej działa.
Można zrobić tabakę i wciągać też tak stosują ilex..
ultimate god mode return time for Dirty summer naughty edition narcotic trust high life y
Chapter 2 return of the power
  • 44 / 7 / 0
Jak zrobić tabakę z guayusy i czym się różni napar z guayusy od jej żucia w działaniu?

Jestem już weteranem możnaby powiedziec guayusy, kocham jej smak i działanie, kofeina + l-teanina + mao coś idealnego do tego ten niepowtarzalny smak i Ekwadorski psychodeliczny klimacik...nie do podrobienia to coś zupełnie innego od yerby czy kawy. JEDYNY MINUS guayusy jest taki, że jest DROGA, choć i tak jestem bardzo wdzięczny za to że można ją bez problemu kupić w Polsce, a wkońcu pochodzi roślinka z Ekwadoru!!
ODPOWIEDZ
Posty: 314 • Strona 32 z 32
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.