Odwrotni agoniści receptorów histaminowych.
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 847 • Strona 85 z 85
  • 4 / / 0
Witam - jestem po nieprzespanej nocce z powodu cold turkey - nie chcę nic z Gaba-podobnych więc pytanie odnośnie histaminów. Co jest lepsze na sen - prometazyna czy hydroksyzyna? hydroksyzynę brałem rok temu na cold turkey i jako tako działała nasennie i uspokajająco w dawce bodajże 50 mg. Schodzę z alprazolamu 2 mg 4 dni w tygodniu oraz poregabaliny 600 mg 3 x w tygodniu, sporadycznie 10 mg zolpidemu brałem raz co niedzielę do pregi. Proszę o rzetelne odpowiedzi.

Przeniesiono do wątku ogólnego — CATCHaFALL
  • 1964 / 366 / 0
Zdecydowanie prometazyna.
widzialem nieskonczonosc
  • 4 / / 0
Jaką dawkę wrzucałeś? 25 mg jak piszą na ulotce czy większą?
  • 238 / 63 / 0
IMO. Najpierw zmniejszaj alpre ale pregabe bierz tyle ile trzeba zeby skręt nie był aż tak uciążliwy, a potem zmniejszasz stopniowo Pregabe (masz 300 mg, 150 mg, 100 mg bodajze, 75mg, 50 mg i chyba 25 mg i CT). EW. Zamiast CT to jeszcze Gabapentyna. hydroksyzyna nie przerwie skręta i chuja ci na niego da, jedyne co to może lekko zmniejszy lęki (ataki paniki) ale nie dolegliwości skrętowe same w sobie. Ale w dużej dawce jak najbardziej powinno pomóc zasnąć. Ja używałem tylko hydroksyzyny więc stawiam na nią, zamula jak skurwysyn. EW Ogarnij trochę Relanium 2 /5 mg na skręt zeby moc się wysypiać. Co do samego spania to Eszopiclon 3 mg jest niedoceniany, a nie uzależnia aż tak jak zolpi bo nie ma zbytnio walorów rekreacyjnych. Możesz też spróbować z antydepem Agomelatyną czy Trazodonem (choc to antydepy, to drugie szczegolnie moze i cie przymuli podobnie jak hydroksyzyna ale tez nie "wyleczy" skręta. Pozdro
Programista, gość z deprechą i lękami. Z-drug (nasen) i benzo wyjadacz. Umiem gadać z lekarzami :tabletki:
W razie pytań dot. leków zapraszam na PW :)
  • 4 / / 0
Mam bodajże trazodon - prawie cała pakę - triccito w dawce 150 mg - nie mieszałem tego z hydro jeszcze - idzie zmiksować czy nie wolno?
  • 4367 / 666 / 0
Można.
"Bądź kim jesteś a nie kim nie jesteś, bo jeśli nie jesteś tym kim jesteś, stajesz się tym kim nie jesteś"
  • 56 / 12 / 0
Od zawsze dobrze tolerowałem hydroksyzynę. Sedacja nią wywoływana była dla mnie przyjemna.
Nie wiem czy to powszechna wiedza, bo ani wikipedia ani żadne fora nie posiadają o tym informacji - hydroksyzyna jest inhibitorem MAO-B.

Hydroxyzine was found to be a competitive inhibitor of MAO-B (Ki - 38 microM), whereas it had a low potency towards MAO-A (IC50 > 630 microM).
These findings extend our knowledge of the drug binding capabilities of the amine oxidases and suggest that these interactions may contribute to the complex actions of this drug.
Chętnie pomogę z trafną diagnozą oraz odpowiednią dokumentacją na wymagane leki, zaawansowanym użytkownikom HYPERREAL
ODPOWIEDZ
Posty: 847 • Strona 85 z 85
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.