Pochodne dwuazepiny, które nie są dostępne w obiegu medyczno-farmaceutycznym.
ODPOWIEDZ
Posty: 18 • Strona 2 z 2
  • 4633 / 771 / 0
Nie ma legalnych rc benzo wszystkie podpadają pod prawo analogowe.
  • 913 / 164 / 0
Witam szukam jakiegoś benzo na lęki i fobie społeczna.Co będzie lepsze flubromazepam czy Norflurazepam?Niby ten drugi lepsza wersja tego pierwszego a jednak tylko kilka stron o nim a o flu ponad 100.
  • 346 / 92 / 0
Biorąc pod uwagę wersje RC obydwu substancji i mając doświadczenie tylko z jednym, mogą być one zbliżone w działaniu, jednak sam osobiście doświadczyłem niesamowitego działania przeciwlękowego Norflurazepamu, który nie wpływał w ogóle na funkcje poznawcze (czyt. byłem zawsze sobą) i działał mimo wszystko bardzo silnie, nie wpływając jakoś negatywnie na moje zachowanie, po prostu zawsze byłem sobą, naturalny. To działanie utrzymywało się do trzech dni od podania pojedynczej dawki, jednak tak silnie i długotrwale działające leki powinny być pod szczególnym nadzorem, bo potrafią zdziałać cuda, lecz są też w stanie zniszczyć komuś życie.

Odpowiadając na pytanie - norflurazepam, przy zastrzeżeniu dawkowania nie większego niż 10 mg dwa dni z rzędu, lub rzadziej i nie patrz na to czy działa, czy nie bo swoje efekty potrafi uaktywnić dopiero w określonych sytuacjach i często po czasie. Używaj także kolejnych dawek co drugi dzień, bo następuje efekt kumulacji, a tego chciałbyś uniknąć. Stawiałbym jednak na to benzo. Dla mnie to złoto.
  • 37 / 2 / 0
Mając do wyboru Pyrazolam, flubromazepam, Norflurazepam
FLUNITRAZOLAM.
Które sie nadaje najbardziej nasennie, przeciw lekowo i na zjazd po stimach?
  • 346 / 92 / 0
@Eukodal flunitrazolam
  • 346 / 92 / 0
Mam pytanie do osób mających doświadczenie zarówno z flubromazepamem, jak i norflurazepamem:
Które benzo ma większą moc w mg?

Nie znalazłem nigdy jednoznacznej odpowiedzi. Norflurazepam zależnie od źródła jest 2-4x silniejszy, albo na równi z diazepamem. Flubromazepam natomiast 4-8 mg=10 mg diazepamu, ale trafiają się też zdania że jest ciut słabszy. Jak to w końcu jest?
Co bardziej się opłaca: 8 mg flubromazepamu, czy 5 mg norflurazepamu?
  • 371 / 9 / 0
witam.
które z tych bzd jest najbliższe Clonazepamowi?

-Bromazolam
-Flubrotizolam
-Pyrazolam
-Norflurazepam
-Dechloroetizolam
-Gidazepam
-Bromonordiazepam
-Flunitrazolam
-Flueotizolam

Zapewne nie wszyscy wszystkie próbowali, aczkolwiek można po samym wzorze sumarycznym porównać.

Potrzebuję na szybko zamiennik Clonazepamu, aby uniknąć zejścia.

Z góry wielkie dzięki za pomoc ;)
  • 346 / 92 / 0
@subtelnydotykpiekna Jeśli chcesz uniknąć objawów odstawiennych, zdecydowanie najlepszy będzie norflurazepam, który działa dużo dłużej od klonazepamu i jest pełnym, nieselektywnym agonistą (tylko nie popłyń z nim, bo może być nieciekawie).

Na drugim miejscu ewentualnie wziąłbym pod uwagę bromonordiazepam. Gidazepam to już słabizna nie warta uwagi (zresztą działa metabolizując się właśnie do bromonordiazepamu, więc lepiej zainwestować bezpośrednio w niego), a cała reszta to -zolamy, które nie specjalnie nadają się do odstawiania benzo.
ODPOWIEDZ
Posty: 18 • Strona 2 z 2
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.