Wszystko, co dotyczy hodowli/uprawy grzybów psylocybinowych.
ODPOWIEDZ
Posty: 123 • Strona 13 z 13
  • 1460 / 918 / 7
Spoiler:
Oni: perfekcja nie istnieje
Ja:
20220928-230438.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
𝕊𝕥𝕒𝕪 𝕨𝕚𝕝𝕕, 𝕄𝕠𝕠𝕟 𝕔𝕙𝕚𝕝𝕕... 🌙
  • 1 / / 0
Drodzy grzybonauci,
W zał. fotorelacja ze zbiorów ekwadorczyków.

- zebrane prawie miesiąc po zalaniu
- jako że po 2 tyg. brakowało pinów (mogło im ciągnąć od podłogi), przeniosłem gk pod kaloryfer (zaczęli w końcu grzać 😁) i dopiero wtedy wystartowały
- wietrzone 2x dziennie, ale kosmitki się bardzo wyciągnęły - czy to może kwestia zbyt wysokiej temperatury? Albo zbyt małego światła? Trzymałem je w plastikowym, zakrywanym perforowaną pokrywką pudełku, więc miały dostęp do promieni za dnia.
- waga solidna (jak na zdj. - ponad 300g mokrego 😳) - czy powodem jest zbyt długie przetrzymanie zbiorów (czekałem na przyrost mniejszych koleżków)? Myślicie że drugi flush z tego powodu może nie wyjść?

Z rzeczy pokrzepiających, dotknięte koleżki niebieszczą się bardzo przyjemnie 😎
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 1 / / 0
Hej, kupiłem niedawno mój pierwszy growkit i przez ogólny zapierdziel przeoczyłem moment pojawienia się pinów i grzybki już wyrosły jak na zdjęciach, woda nie wydawała się podejrzana. Czy na fotkach widać coś niepokojącego, czy wszystko ok i koge odetchnąć?
Z góry dziękuję za pomoc :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
ODPOWIEDZ
Posty: 123 • Strona 13 z 13
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.