Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 74 • Strona 5 z 8
  • 60 / 8 / 0
wenlafaksyna 300 mg + arypiprazol 30 mg. Nie wiem jak ja z tego zejdę…
rzeczy dzieją się tylko w twojej głowie
  • 3455 / 555 / 2
Wenla 300mg.
Uwaga! Użytkownik Mefistofeles1945 jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1957 / 230 / 0
Regularny wysiłek fizyczny i rzeczy, które nadają mojemu życiu poczucie sensu.

SSRI i inne badziewia, którymi BIG PHARMA diluje tylko szkodziły, chyba jak każdy inny narkotyk w sumie.
Uwaga! Użytkownik MartwyNarkoman nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 958 / 175 / 0
@TheRealS no bo liczyłeś że same leki sprawia że będziesz szczęśliwym człowiekiem a niestety tak nie jest.Leki trzeba potraktować jako dodatek a cała reszta jest w naszych rękach
  • 2 / / 0
Ja próbuję leczyć się od 5 lat, bupropion działał tylko chwilę, psylo efekt daje taki se. Jedyne czego nie próbowałam to keta i wstrząsy.
Na terapię chodzę od lat dwóch, ale to też bez szału. Nie wiem czy cokolwiek jest w stanie mi pomóc
  • 968 / 96 / 0
jak na razie najbardziej sertralina 200 mg.
  • 1223 / 485 / 0
15 marca 2022porannypiesek pisze:
Ja próbuję leczyć się od 5 lat, bupropion działał tylko chwilę, psylo efekt daje taki se. Jedyne czego nie próbowałam to keta i wstrząsy.
Na terapię chodzę od lat dwóch, ale to też bez szału. Nie wiem czy cokolwiek jest w stanie mi pomóc
Naprawdę próbowałaś już wszystkiego? nie chcę mi się wierzyć, tych leków jest multum, stosuje się też połączenia z lekami z innych grup, no i psychoterapia jeśli komuś pomaga to jak najbardziej, może nie trafiłaś dotąd na kumatego lekarza, jakieś 2 lata temu myślałem tak jak ty, naprawdę, ale w końcu mój psych. trafił w tej ruletce, dobrał mi taki zestaw który wyciągnął mnie z depresji, bądź dobrej myśli, powodzenia i pozdrawiam serdecznie. Ps. Ja też leczę się od 5 lat 😁
  • 784 / 16 / 0
Jaki antydep działa najlepiej na lęki biorę esci 10 rano z miecha ale ciągle odczuwam niepokój długo zażywałem klony zeszłem już do 0.5mg i schodzę nw co dodać paro odpada jakiś neuro niewiem już sam
  • 3230 / 549 / 0
paroksetyna + pregabalina.
Jedyne co daje efekty, niestety efekt terapeutyczny znikal za każdym razem po zaprzestaniu leczenia. Nie wiem dlaczego, tak jak by to tylko maskowalo objawy 😔
Skutki uboczne to niestety lekka anhedonia i kastracja w zamian za prospołecznosc i brak smutku.
https://youtu.be/XJPAk9ctb-Q

"Mówiłem nigdy więcej, a czas mi przyniósł plaster
Zagoiło się nieźle skoro goiło z otwartej
Zasypiam w pół do pierwszej, zasypiam w pół do czwartej
Albo znów kurwa nie śpię przez co jeszcze nim zasnę..."
  • 203 / 30 / 0
@pomasujplecki no pregabalina to na pewno maskuje. Działa zajebiscie, jak się bierze. Tolerancja rośnie bardzo szybko ale też bardzo szybko można ją zbić - nawet w 2 dni.
Mi ostatnio pomaga mix lamotrygina, Buspiron, metylofenidat i pregabalina :]
ODPOWIEDZ
Posty: 74 • Strona 5 z 8
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Medyczna marihuana długoterminowo poprawia jakość życia pacjentów

Australijscy medycy mówią, że pacjenci, którym przepisano medyczną marihuanę, mogli liczyć na poprawę ogólnej jakości życia związanej ze zdrowiem, a także zmniejszenie zmęczenia i zaburzeń snu przez okres jednego roku. Lęk, depresja, bezsenność i ból również ulegały osłabieniu.

[img]
Psychodeliki mogą odwracać zmiany neuroimmunologiczne wywołujące strach — nowe badania

Czy psychodeliki mogą być kluczem do leczenia zaburzeń lękowych i depresyjnych? Najnowsze badania sugerują, że ich rola sięga znacznie dalej niż zmiana percepcji. Naukowcy z Mass General Brigham odkryli, że psychodeliki mogą regulować interakcje pomiędzy układem odpornościowym a mózgiem. To przełom, który może odmienić podejście do leczenia depresji, lęku i chorób zapalnych.

[img]
Alkohol a rak: Każdy łyk może zwiększać ryzyko nowotworów

Alkohol jest jednym z najczęstszych czynników ryzyka rozwoju raka, odpowiedzialnym za około 100 tys. przypadków rocznie w USA. Naukowcy odkrywają coraz więcej mechanizmów, przez które alkohol uszkadza komórki i przyczynia się do powstawania guzów. Choć spożycie alkoholu jest powszechne, niewielu z nas zdaje sobie sprawę z powiązania między alkoholem a rakiem.