Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.
ODPOWIEDZ
Posty: 227 • Strona 19 z 23
  • 2 / / 0
witam. jestem konsumentem klozapiny od około 3 lat i u mnie neuroleptyk praktycznie całkowicie zbija działanie marihuany. po zażyciu klozapolu faza marihuanowa jest bardzo delikatna choć odczuwalna. jeśli chodzi o benzo to zależy, klon i rolki niwelują, a estazolam dość ładnie podbija działanie zielska.
  • 1 / / 0
hej. przez tydzień mam brać Cloranxen (dikalli clorazepas 5 mg), czyli jego substancja czynna to dipotas Klorazepan (grupa benzo), ale mam dzisiaj ochotę sb zapalić skręta. czy to bezpieczne (chodzi mi o fizyczne objawy, po THC zawsze się czuję wyśmienicie)?
  • 1620 / 269 / 0
Minimalne ilosci meduczne typu 0.1 moim zdaniem nie wplywaja na leki. W loncu lekarze wiedza co robia. Jak palilem duzo na sertralinie to sie nie rozkrecila.
  • 595 / 160 / 0
12 lipca 2021Xomackie pisze:
Z neuroleptykami dziala tak samo nawet lepiej, stosuje Aripiprazol, pregabaline Olanzapine.
Podpisuję się pod powyższym.
Neuroleptyki:
Małe dawki Amisulpiryd nawet lepsze działanie.
Małe dawki Sulpiryd bez wpływu na działanie.
Oczywiście najlepiej jak najdłuższy odstęp czasowy. Lek gromadzi się w organizmie i nadal działa nawet po upływie doby czy dwóch. Moim zdaniem potrzeba nawet do kilku miesięcy by całościowo zakończył swoje działanie w organizmie, to tak na marginesie.
  • 228 / 12 / 0
Skopiuje swój post, gdzie pytanie zadałem w dziale antydepresanty. Moze tutaj uzyskam pomoc :)

A jak z mj, czy też psuje terapie. Bo w sumie nie jest tak inwazyjna dla ciała.
Dawno jej nie paliłem, i tak sobie leży ta medyczna mj i bym sobie ponownie zapalił.
Jak ostatnio paliłem raz na miesiąc. To następne parę dni czułem sie gorzej. To były ciężkie czasy, kiedy były szczyty zachorowań podczas epidemii. Mialem ogólnie na co dzień zły nastrój i stany lękowe, mj to pogłebiała.
Teraz od jakiegoś czasu czuje sie bardzo dobrze psychicznie jak nigdy i prawie nic mi nie dolega. Wiec zapalenie medycznej mj było by miłe i by nie pogłebiło złego stanu.
Tylko jakby wpłyneło na terapie fluoksetyny?
  • 270 / 57 / 0
Biorę od jakiegoś czasu pregabalinę i czasem biorę klona jak mam słabszy dzień. trawka którą paliłem uncje w tydzień (28g) musiało zostać ograniczone do minimum. Muszę palić malutkie jointy bo moje problemy psychiczne powracają. A wiem co palę bo sam hoduję, liberty haze obecnie i ma działanie antydepresyjne itd. ale nie w takim mixie w moim przypadku, szkoda.
czas zwolnić
  • 18 / 10 / 0
Brałem Seronil (czyli fluoksetynę) prze 3 miesiące w kapsułkach 20 mg dziennie. Cały czas aktywnie paliłem ziele i nie zauważyłem jakiegokolwiek wpływu (ani dodatniego, ani ujemnego) wynikającego z tego miksu. Pragnę zaznaczyć że jestem aktywnym palaczem od wielu lat z wyrobioną kosmiczną tolerancją na THC, więc proszę o traktowanie mojej wypowiedzi z odpowiednim dystansem i nie naśladowanie mojego postępowania.
Żabie ślepia, igły jeża,
Puch ze skrzydeł nietoperza,
Język żmii, ogon szczura,
Żądło osy, mózg jaszczura,
Sępi pazur i psi ozór;
Aby czar był nie na pozór,
Lecz prawdziwy skutek wywarł,
Rzuć to w kocioł, gotuj wywar!
  • 2 / 1 / 0
Chciałem tylko napisać, że przed leczeniem mj brałem ketrel, tritico, velaflekayne i doraźnie transtens. Po przepisaniu mi mj ja lęki zniknęły, śpie narmalnie i żyje dużo lepiej bardzo polecam
  • 2 / / 0
mj najlepsze na sen i człowiek poje sporo xD
Uwaga! Użytkownik EnzoChemRC jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 505 / 88 / 0
Do czasu aż bez zioła nie da się zasnąć, wtedy zaczyna się prawdziwa zabawa :)
ODPOWIEDZ
Posty: 227 • Strona 19 z 23
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.