Dział służący dyskusji o pozostałych odmianach roślin, np. afrodyzjakach, ziołach snu, czy ziołach o właściwościach uspokajających i sedatywnych a także o substancjach pochodzących z organizmów zwierząt.
Czy Kava Kava działa na Ciebie
1.Tak
44
45%
2.Cos działa
23
23%
3.Słabo działa
12
12%
4.Nie czuje nic a nic.
9
9%
5.Działa ale w ogromnych ilościach.
10
10%

Liczba głosów: 98

ODPOWIEDZ
Posty: 844 • Strona 80 z 85
  • 1187 / 207 / 23
Czy nazwalibyście tak szczerze to ćpaniem? Tylko pytam bez argumentów o ceremoniach czy "naturze". Chodzi mi o to, że jak ktoś ma złą przeszłość z benzo, zolpidemami itd. to czy nie będzie to kolejna rzecz w którą może w jakiś istotny sposób wpaść i popłynąć? Chodzi o perspektywy z osoby, która ma zapędy do impulsywnego zwiększania dawek, żeby gonić królika
  • 154 / 16 / 0
Imo mała szansa, ja mam akurat tendencje do płynięcia z używkami, bardziej z przyjmowaniem ich za często a nie w duzych ilościach. Z kavą mam tak, ze moge 20 dni pod rząd pić wieczorami i 0 objawów odstawienia po skończeniu paczki, ja po tym nie czuje żeby wywoływało uzależnienie psychiczne czy fizyczne, a przerobiłem sporo kavki.

Wjechaly na popularny sklep z kava nowe odmiany, Bir Kar i Mighty Roots, testowałem tą drugą i bardzo fajnie relaksuje ciało i daje bardziej podobny efekt do upojenia alkoholowego, przy pacific elixir akurat mialem większą euforie na wejściu ale szybciej schodziła. Bir Kar podobno najbardziej euforyczna kava, więc na pewno przetestuje niebawem ;)
  • 1187 / 207 / 23
@Tseno
Jesteś bogaczem, że Ciebie stać na tyle kavy? Z tego co rozumiem to za chwilę przyjemności trzeba zapłacić 50zł. Przecież za taką cenę można kupić 5kg pomidorów malinowych
  • 154 / 16 / 0
@Morfeo W zadnym wypadku za bogacza sie nie uwazam :) dla mnie to np ekwiwalent miesięcznego palenia szlugów. Kupuje paczkę 500g w sumie rzadko, ostatnio wziąłem 100g na sprobowanie tej nowej. Fakt to jest droga używka, a piłbym na kilogramy gdyby było w cenie Ilexa np :)
  • 2601 / 417 / 0
w moim przypadku to jest kilka dni werfikowania żeby nie za wszelką cenę rzezbić gotówkę na KK i po tym to już akceptacja aby organizować sobie KK tylko przy okolicznościach bezpiecznej kasiory.
na moim etapie to przetrwając dwa trzy dni chęć spożycia jest na poziomie wyboru pod kątem korzyści z uroczystości fazowania.
JEŚLI 1000 RAZY COŚ CI NIE WYSZŁO,
NAUCZYŁEŚ SIĘ 1000 SPOSOBÓW JAK TEGO NIE ROBIĆ
  • 5 / / 0
Testował ktoś Kava Kava neurofluid, dostałem gratisik i zanim może sam przetestuje to ktoś mi coś ciekawego powie

W probówce jest trochę więcej niż 1 ml roztworu czyli z tego co producent podaje 140 mg ekstraktu z kk
  • 2601 / 417 / 0
Kurde, nie wiem od czego, ale u mnie w łazience zaiwania kavą kavą, może w ciuchy w koszu wypacałem 3 dni kavienia.
JEŚLI 1000 RAZY COŚ CI NIE WYSZŁO,
NAUCZYŁEŚ SIĘ 1000 SPOSOBÓW JAK TEGO NIE ROBIĆ
  • 1274 / 74 / 1
Da radę chodować tą roślnię w polskich warunkach, albo w growboxie?
action movie:gun:
  • 154 / 16 / 0
Nie wiem czy uprawa ma sens, gdyż kava jest stosunkowo późno zbierana aby była w pełni dojrzała, od 2 do 5 lat.

Ja właśnie testuje sobie nową odmianę dostępna w PL czyli Bir Kar. Użyłem 40g w ciągu 3 godzinnej sesji. Zdecydowanie najbardziej czuć efekt alkoholowy ze wszystkich które próbowałem, myślenie nieco przytłumione (przy PE tego nie mialem), dobry nastrój, dobry wjazd i długość działania też bardzo dobra bo już z godzine odczuwam efekty. Dobra odmiana na sen.
  • 2601 / 417 / 0
Na medżyszyn garden są nowości 100 gramowych mieszanek. Paralasul i BirKar. No ale też kosztują sto złoty prawie obie mieszanki.
JEŚLI 1000 RAZY COŚ CI NIE WYSZŁO,
NAUCZYŁEŚ SIĘ 1000 SPOSOBÓW JAK TEGO NIE ROBIĆ
ODPOWIEDZ
Posty: 844 • Strona 80 z 85
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.