Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 29 • Strona 3 z 3
  • 524 / 149 / 0
@visitorQ

Hehe, ja jeszcze do niedawna na wenlafaksynie 375mg/doba spałem po 20h dziennie, także na zasypianie niekoniecznie coś jest potrzebne xD
  • 336 / 9 / 0
20 marca 2022visitorQ pisze:
@Luk890 Stawia na nogi na początku, później już mniej. Chodzi o to, że wenla aktywizuje w ciągu dnia ale żeby zasnąć i się dobrze wyspać potrzebna jest mirta. Mirta nie aktywizuje, jest po to żeby się wyspać. Po wenli ciężko zasnąć zwłaszcza po wysokich dawkach.
Czyli dodanie mitrazapiny do wenli nie spoteguje aktywizacji i powera fizycznego tak?
  • 703 / 122 / 0
jak będziesz lepiej wyspany to spoteguje, na tej zasadzie. Mirta to zamulacz jeszcze rano jest zamuła po przebudzeniu.
  • 13 / 1 / 0
mirta owszem w odpowiednio wysokiej dawce powoduje pobudzenie za dnia nie bez powodu jest w tym miksie, osobom piszącym inaczej polecam research na temat crf i czym rozni sie solo mirta czy solo wenla od tego mixu. przy niskich dawkach mirty dominuje jej dzialanie na histamine dopiero przy wyzszych pokazuje "pazur"
  • 336 / 9 / 0
Ale jak wysoka dakwe mozna dodac do wenli zeby nie bylo ZS? Czy 30 mg mitry pobudzi dodatkowo? Ja tam jednak wole chyba wenle plus reboksetyne bo juz sam nie wiem czy CRF pobudza za sprawa dodania mitrazapiny czy nie..?
  • 13 / 1 / 0
crf pobudza za sprawą wysokiej dawki wenli połączonej z wysoką dawkąmirty np 45mg mirty przez wzajemne oddzialywanie tych lekow na oun.
  • 767 / 125 / 0
Biorę od dawna 225 mg wenlafaksyny i od wczoraj 45 mg mirtazapiny, liczę na aktywizację bo ostatnio z tym słabo było ale chętnie też działanie na nastrój i lęk. Mirty próbowałem już wcześniej ale 2 razy szybko zwiększyła mi właśnie ten jebany lek, póki co nie ma tego, jeśli się pogorszy znów to wracam do trazodonu, nieźle działał, ale już 300 mg będę wrzucał.
  • 13 / 1 / 0
orginalne crf zawieralo rowniez MPH badz futro co razem z mirta i wenla dawalo mega naped stad ta nazwa. wystarczy poczytac co doktor ktory odkryl synergie tych substancji pisal. w polsce niestety zaden lekarz by sie na to nie zgodzil
  • 767 / 125 / 0
Początkowo na wenlafaksynie i 45 mg mirtazapiny czułem się zajebiście, pobudzony, świetny nastrój, zero lęku. Niestety, po paru tygodniach znowu pojawił się lęk i stymulacja słabła aż zmieniła się w zamulenie i senność, także mirtę odstawiłem, ewidentnie to nie jest niestety lek dla mnie.
ODPOWIEDZ
Posty: 29 • Strona 3 z 3
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.