Dział poświęcony przede wszystkim chorobom i nadzwyczajnym skutkom kombinacji tychże z substancjami psychoaktywnymi.
Regulamin forum
Uwaga! Dział zawiera wątki na temat chorób, gdzie osoby dotknięte daną chorobą mogą dyskutować o szczególnych dla siebie problemach!
Nie jest to dział, w którym właściwe są wątki "czy XYZ powoduje ABC-emię" – takie pytania należy kierować do działu/wątku o substancji XYZ!
ODPOWIEDZ
Posty: 3 • Strona 1 z 1
  • 6 / 2 / 0
Stosuję wyciąg olejowy z dziurawca który jest lekkim IMAO -
Spoiler:

Stosuję już ją od kilku dni mimo odstawki od pregabaliny. Zniknęły natrętne myśli i człowiekowi sie lepiej żyje.
Faze po mj oceniam na bardzo kolorową i duzo lepszą. Czy wy także mieliśćie takie odczucia?
  • 43 / 10 / 0
W jakiej dawce go stosujesz? Jest dostępny w aptekach? Jeżeli faktycznie w takiej dawce jest wystarczająco mocnym i MAO, to na natrętne myśli powinien sprawdzać się lepiej niż pregabalina. Faza po mj może wydawać się lepsza z powodu podwyższonego nastroju, a według tabelki interakcji SIN iMAO wzmacniają działanie marihuany. Własnych doświadczeń w tym temacie nie mam. Jakie dawki wyciągu bierzesz?
Nie ma, że za mocno.
  • 6 / 2 / 0
Moze i przesadzilem z tym dziurawcem.

Wsypałem 19 saszetek z herbapolu do słoika (chyba litr) i zalałem do połowy olejem. Za każdym razem mieszam to i połykam 2-3 łyżki. Oprócz tego od kilku dni zażywam citalopram który dopiero się rozkręca. Prawdopodobnie te efekty które przpisałem dziurawcowi były zasługą baclofenu.
ODPOWIEDZ
Posty: 3 • Strona 1 z 1
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.