Dział poświęcony licznej grupie pochodnych katynonu, oraz jemu samemu. Podstawą ich budowy jest 2-amino-1-arylopropan-1-on.
Więcej informacji: Beta-ketony w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 2 • Strona 1 z 1
  • 31 / 1 / 0
Nawet znajomy sprzedający mi to nie jest w stanie powiedziec który beta-keton to jest. Czy istnieje jakiś prosty sposób na identyfikację beta ketonu?
273773846_963646781207877_2890924445455710976_n.jpg
obecna substanncja jest śnieżno biał, nie ma kryształów tylko bardziej białe grudy, pachnie charakterystycznie, beta ketonami, wzięcie dużej dawki powoduje szybką akcję serca,brak apetytu. I dziwne wzrokowe efekty: jak przeciągam ręką przed twarzą to jeździ jakby w zwolnionym tempie, zostawia powidoki. Oczywiście źrenice jeszcze.

scalono - WRB

I ogólnie, jesli to mozliwe, czy istnieje jakis poradnik pozwalajacy identyfikacje beta ketonów?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 362 / 76 / 4
Taki poradnik nie ma racji bytu ze względu na to, że ta sama substancja może wyglądać/smakować/pachnieć inaczej zależnie od tego jak została wyprodukowana i jakie zawiera domieszki. Nie istnieje żadna metoda pozwalająca na identyfikację substancji bez zastosowania metod analitycznych. Można coś gdybać na podstawie czasu działania i dawkowania ale to raczej sposób pozwalający zidentyfikować do jakiej grupy substancji należy a nie którą konkretnie jest pochodną. Istnieje niezliczona ilość beta-ketonów o podobnym czasie działania i efektach.
Just a perfect day, you made me forget myself
I thought I was someone else, someone good
ODPOWIEDZ
Posty: 2 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.