Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.
ODPOWIEDZ
Posty: 52 • Strona 6 z 6
  • 1 / / 0
Siema, wczoraj z kumplami skręciliśmy 3 jointy z ziółka (podobno dobre ale nigdy nie wiadomo u nas) no i po jakoś trzecim buchu zaczęło mi odwalać i czułem silną euforię połączoną z głupawką jakiej jeszcze po mj nie czułem i wydaje mi się że mogło to być zbliżone do działania stymulantów chociaż żadnych jeszcze nie probowalem. Kilkanaście minut później poszedłem do pokoju obok się wyciszyć bo czułem, ze odwalało mi coraz bardziej no i przesiedziałem tam z 20 min, a później już uspokojony wróciłem do chłopaków. Ogolnie po tym czasie było już lepiej ale serce biło mi bardzo szybko a kończyny co jakiś czas jakby same drgały i nie mogłem usiedzieć w miejscu aczkolwiek psychicznie czułem się uspokojony. Po 1.5h poszliśmy na spacer no i było elegancko bo byłem całkowicie wyluzowany, przemykałem oczy i wyobrażałem sobie jakieś bajki z dzieciństwa. Po powrocie mieliśmy iść spać i wtedy nagle poczułem zimno i zaczęło mną strasznie drżeć, ogl nieprzyjemnie ale po jakimś czasie przestało. Myślicie że mógł to być jakiś chemil czy po prostu ja sam sobie nakręcałem tą fazę i tak zareagował mój organizm?
  • 2910 / 774 / 5
Zajebałeś się jak przedszkolak. Na następny raz możesz przygotować sobie np. colę. Cukier pomaga w takich przypadkach.
KONKURS DLA HAJPOWICZÓW!!!!
https://hyperreal.info/talk/topic76147.html
KONKURS DLA HAJPOWICZÓW!!!!
ODPOWIEDZ
Posty: 52 • Strona 6 z 6
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.