Z-drugs – substancje wykazujące powinowactwo do receptora benzodiazepinowego, nie dzielące jednak podobieństwa strukturalnego z benzodiazepinami. Przykłady to zolpidem, lub zopiklon.
ODPOWIEDZ
Posty: 4490 • Strona 447 z 449
  • 30 / 3 / 0

Re: Zolpidem - Wątek ogólny
Post
Wszystko co wypisałeś próbowałam. Mianseryna i Tritico nie działały, zresztą signopam i nitrazepam także. Ketrel mnie zmula ale nie usypia. Jedyne czego nie brałam to Luminal. Cały czas się leczę u psychiatry w poradni uzależnień, próbowaliśmy różnych kombinacji. A zanim zaczęłam to brać to spałam normalnie, żadnych problemów nie miałam.
  • 166 / 1 / 0
Awatar użytkownika

Re: Zolpidem - Wątek ogólny
Post
musze doslownie jak najszybciej wrzucic zolpi na spanie i ucieczke przed stresem, bo jutro ciezki dzien, rano trzeba wstac. czy 50mg zolpi bedzie w porzadku? no bo raczej nie za malo,, za 12h mam byc w urzedzie

dziekuje
  • 30 / 3 / 0

Re: Zolpidem - Wątek ogólny
Post
Po co az 50?jak nie masz tolerancji to jedna tabletka 10mg na na bank Ci wystatczy i wyspisz sie.
  • 609 / 78 / 16
Awatar użytkownika

Re: Zolpidem - Wątek ogólny
Post
Znam się z zolpim od dwóch lat, zdarzało się zjeść dawki 100mg, ale nigdy nie wywaliłem sobie tolerki powyżej przymusowych 10mg na sen oraz wiele razy schodziłem do zera. Radzę, żeby zapaliła się czerwona lampka jak zaczynacie dopiero i nagle 2 tabsy jecie. Na zejście polecam eksperymenty z rumiankiem, melisą, glicyną, inozytolem i zadbanie wreszcie o higienę snu. W małym uzależnieniu nagłe zerwanie to 2-3 nocki bez snu, ale stan nie utrzymuje się zawsze i będzie coraz lepiej.
  • 633 / 98 / 0
Awatar użytkownika

Re: Zolpidem - Wątek ogólny
Post
Kupiłem dzisiaj w aptece 3 opakowania Stilnoxu i się zastanawiam może sobie wydzielić jedną tabletkę, a resztę schować do sejfu???? Bo się boję iż znów dobiorę i do tego zapiję jakimś piwem, a skończy się to TRAGICZNIE....
  • 875 / 191 / 1
Awatar użytkownika
dajmon
Kompetentny
Kompetentny

Re: Zolpidem - Wątek ogólny
Post
Jedynie jeśli masz zamek czasowy, jest to dobry pomysł. Inaczej nie ma sensu.
Zażółć Gęślą Jaźń
:grzybki: :fuj: :rzyg:
  • 30 / 3 / 0

Re: Zolpidem - Wątek ogólny
Post
Po prostu nie pij. Jeśli jedna cie usypia to weź w łóżku już i na pewno zaśniesz, ale jak masz zamiar pić to żadne sejfy nie pomogą, dobierzesz na bank. Ja miałam zrobić przerwę i odstawić wszystko ale niestety urlopu nie mogę wziąć, w ostatniej chwili się okazało i nici z moich planów. Ale ze mam i tak dość to od dziś schodzić będę małymi dawkami, wczoraj tak się wkurwiłam tym że nie mogę wyjechać by sobie detoks zrobić że 11 tablet wzięłam, sama jestem zła na siebie, ale spróbuję od dziś schodzic połówkami, jak się nie uda to najwyżej zacznę od ćwiartek. Zasada jednak podstawowa zero alkoholu bo wtedy nie dość że idzie masakryczna ilość zolpidemu to jeszcze człowiek cyrk odstawia. Raz nawet szlam na imprezę z mężem i mówię mu ze mam zamiar się napic ale za to nie wezmę żadnej tabletki. Wypiłam trochę, w domu jeszcze się poprawiłam i co? Oczywiście tabletek szukałam, dobrze że mąż je schował a ja już był w takim stanie że nie miałam siły z nim walczyć. Także nie łączcie tego z alkoholem, a jak już chcecie się najebać to dajcie komuś tabletki albo klucze do mieszkania a samemu idźcie do hotelu bez tabletek. Chowanie nic nie da, wszyscy co brali zolpi i choć raz przy tym pili wiedzą jak to się skonczy.
  • 42 / 8 / 0
Awatar użytkownika

Re: Zolpidem - Wątek ogólny
Post
Oddaj zaufanej osobie na przechowanie. Jak Cię odetnie i przyciśnie to z ziemi wykopiesz zakopane.
  • 609 / 78 / 16
Awatar użytkownika

Re: Zolpidem - Wątek ogólny
Post
Jak nie macie komu dać to zostawiam gdzieś opakowanie 2km od domu (np. zakopuje zabezpieczone) i jak mi się film urywa to nie chodzę tak długich tras. Jak mam mniej leku to przepoławiam i daleko od mojego pokoju po domu chowam w różnych miejscach. Dodatkowo obok łóżka pół tabletki na "dojadanie" i o dziwo mocno zmniejszyło to zachęty, bo lepiej dorwać się do połówki niż złapać pełny blister (z myślą, że wezmę jedną) i tak zjadać po jednej nie pamiętając o poprzedniej.
  • 11 / / 0

Re: Zolpidem - Wątek ogólny
Post
Kurcze tak piszecie o tym dobieraniu że aż cieszę się że mnie to nie dopadło . Zdarzyło mi się coś dobrac ale było to dosłownie na palcach jednej ręki i to może.max 1 tablete. Nigdy nie łączyłam też tego z alkoholem
ODPOWIEDZ
Posty: 4490 • Strona 447 z 449
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.