Outdoor 2021 - wątek ogólny

uprawa na dworze lub w szklarni poprzez użycie specjalnych technik

Moderator: Konopia

• 23 / 2 / 0

Witam Państwa, niedobrze.
Mam babe z jajami.. Pytanie co teraz? Wszystko jak krew w piach? Da się to spolić w ogóle? Druga pani w pobliżu nie ma jajek, a brakuje jej troszkę do ścinki. Co robić?
  • 10208 / 1979 / 0

Ścinać babę z jajami, póki się nie otworzyły, albo mieć od groma pestek i trochę palenia.

Ślimaki to największe k**y. Moim zdaniem są dowodem na istnienie szatana :korposzczur:
Jest ich do tego cała masa. U siebie na poletku wybiłem już pewnie kilka setek (bez trutek), a cały czas na ich miejscu pojawiają się nowe. Wczoraj jak byłem na spocie, to 2 piwne pułapki były niemal nimi wypchane. Dosłownie jak sardynki w puszcze. Nigdy czegoś podobnego nie widziałem.
Nawet jak biegam od jakiegoś czasu w terenie, to gdzie nie spojrzę, tam jakiś idzie. Nawet pomrowa błękitnego spotkałem (ten za to wyglądał mega - nawet nie wiedziałem o ich istnieniu).
Sukinsyny sprawiły, że w tym sezonie miałem łącznie z 15 roślin, z czego zjadły 12 (robiłem 3 tury siania / przesadzania).
Młode za 3 razem ochroniłem przykrywając takimi zajebistymi plastikowymi donicami odwróconymi do góry nogami. Daszek był taki ząbkowany (wloty powietrza, ale ślimak nie przejdzie), a po bokach zrobiłem dużo takich małych, okrągłych dziurek. Jak musiałem zdjąć to solne bariery, ale jak tylko zmyło, to już 2 sztuki strasznie pogryzione. Odżyły wprawdzie, ale pewnie odbiję się to na nich, bo musiałem robić topping.
W poprzednich sezonach w tym samym miejscu było ich o wiele mniej i nie robiły takich problemów. Teraz to normalnie plaga.

Zbudować lepszy statek do podróży wewnętrznej: Pytania o DMT

Andrew R. Gallimore jest neurobiologiem, chemikiem i farmakologiem zainteresowanym relacją pomiędzy substancjami psychodelicznymi, mózgiem, świadomością i strukturą rzeczywistości. Poniżej prezentujemy jego wywiad dla portalu Reset.me na temat roli DMT w procesie neurogenezy, neuroprotekcji i neuroewolucji.

Badania wskazują na istnienie związku pomiędzy używaniem marihuany a samobójstwami

Badania przeprowadzone przez naukowców z National Institute of Drug Abuse (NIDA), który stanowi część amerykańskich Narodowych Instytutów Zdrowia (NIH), wskazują na istnienie związku pomiędzy używaniem marihuany, a zwiększonym ryzykiem wystąpienia myśli samobójczych, przygotowania do samobójstwa i prób samobójczych. Na istnienie tego związku nie miało wpływu występowanie depresji, a ryzyka były większe w przypadku kobiet niż mężczyzn.
  • 1637 / 292 / 0

Jeśli to jakaś dobra genetyka z topowych seedbanków, to ja bym zostawił dla nasion, żeby w przyszłych latach nie trzeba było wydawać na nie pitosu.
  • 10208 / 1979 / 0

Ale on nie będzie raczej zasiewał całych hektarów, tylko pewnie kilka sztuk. Wyda 100 zł i ma praktycznie sezon zapewniony. Ja bym ścinał chama.
Gdyby pestki były nielegalne, czy też dużo droższe, to może bym się zastanowił. Albo gdyby te krzaki były jakimiś perełkami z elitarnych klonów, ale to pewnie z pestek za 20 zł.
  • 23 / 2 / 0

A więc tak. Przyjrzałem się i niestety jajka są u obu pań.
Jestem amatorem, więc w dupie mam nasiona, a chciałbym się po prostu kulturalnie porobić.
Co z tymi hermami? Scinac już i suszyć, czy teraz to już wszystko jedno.
Dodam, że niedaleko nich stoją dwa automaty, ale dopiero na wegu.
Czy one teraz zagrożone?
  • 10208 / 1979 / 0

Póki nie ktwiną, nie są zagrożone. Ja bym ścinał chamy i na masło. Swoją drogą - co to za pestki, że się krzaki shermiły? Z palenia, czy femi?
  • 23 / 2 / 0

Feminizowane ale to najprawdopodobniej przez stres, który im zafundowałem. To miał być poczatkowo indoor, ale przed kwitnieniem wywaliłem je na spot i to najprawdopodobniej był duży czynnik.
  • 691 / 150 / 0

21 lipca 2021cancelotti pisze:
A więc tak. Przyjrzałem się i niestety jajka są u obu pań.
Jestem amatorem, więc w dupie mam nasiona, a chciałbym się po prostu kulturalnie porobić.
Co z tymi hermami? Scinac już i suszyć, czy teraz to już wszystko jedno.
Dodam, że niedaleko nich stoją dwa automaty, ale dopiero na wegu.
Czy one teraz zagrożone?
dużo masz tych męskich? ja w zeszłym roku miałem herma, ale męskie pąki rosły tylko na dwóch pietrach, oberwałem, a potem rosły już tylko topy. jak nie masz dużo tych jajek to oberwij i obserwuj
  • 49 / 1 / 0

Kiedy mogę ścinać tę roślinkę? Byłem dzisiaj na spocie, a jak wróciłem do domu, to wyciągnąłem ze skóry 7 kleszczy i dodatkowo poszarpałem się do krwi jakimiś kolcami xD Ehh, ciężkie jest życie rolnika.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 23 / 2 / 0

Zrobiłem przed chwilą Brownie dla całej rodziny
Zobaczymy co będzie :korposzczur: :liść:
Wróć do „Outdoor, czyli na dworze lub w szklarni”
Na czacie siedzi 2469 uczestników Wejdź na czata