Więcej informacji: Morfina w Narkopedii [H]yperreala,Heroina w Narkopedii [H]yperreala
Ma cię wyjebać z butów? iv
Ma zabić skręta? Możesz to sobie nawet włożyć w dupę.
Wszystko pomiędzy to kwestia relacji ceny do efektu. Możesz walić w nos jak lubisz, ale słabo się wchłania więc będzie trzeba większej dawki na ten sam efekt.
03 maja 2021grzpsycho pisze: Będę miał za niedługo trochę tureckiego Browna z polskiego darka, podobno najlepsza helupa na rynku, ale tak to se może każdy napisać hehe. Do rzeczy - nie da się tego jakoś inaczej palić niż z folii/żarówki, np. przez jakąś fajkę czy lufkę? Druga sprawa - walenie tego na nos ma sens?
Przesmaczna .
Ale najlepsza droga podania to i.v
Palić można z wszystkiego, widziałem filmik jak papierosa nabijają.
Z meth pipe nie paliłęm , sam na początku myślałem żeby kupić ale stwierdziłem że to nie to
Śmierć na zamówienie. Z dostawą na oddział psychiatryczny
Dlaczego ograniczenie marihuany do listy chorób to katastrofa dla pacjentów – historia Adriana
7 petycji przeciw reklamom i promocjom alkoholu, które mogą zmienić polskie prawo
92% czy 1,9%? Jak nagłówki zmieniają odbiór badań o marihuanie
W ostatnich tygodniach w medium Medonet pojawił się alarmujący nagłówek mówiący o „92% wyższym ryzyku poważnych zaburzeń psychicznych u młodych osób używających marihuany”. Taka liczba silnie działa na wyobraźnię i niemal automatycznie wywołuje emocjonalną reakcję czytelnika. Zanim jednak potraktujemy ją jako dowód nadciągającej katastrofy zdrowotnej, warto przyjrzeć się samemu badaniu, jego metodologii oraz temu, co w języku statystyki ta liczba faktycznie oznacza.
Prawie 60% rynku e-papierosów w Polsce to szara strefa
Prawie 60 proc. polskiego rynku e-papierosów funkcjonuje poza jakąkolwiek kontrolą państwa. Nowy raport Fraunhofer IIS pokazuje, że Polska jest jednym z europejskich liderów nielegalnego obrotu produktami do waporyzacji, a skala problemu może rosnąć jeszcze szybciej niż dotychczas.
Holandia: Marihuana zastąpiła kokainę w liczbie przejęć
Holandia była kiedyś uważana za europejskie centrum konopi, jednak w ubiegłym roku port w Rotterdamie został nagle zalany zagraniczną marihuaną. Jednocześnie liczba przechwyceń kokainy w porcie znacząco spadła. Według dziennika AD handel konopiami okazuje się dla przestępczego półświatka niemal tak samo dochodowy jak kokaina, ale przy znacznie mniejszym ryzyku.
