Substancje psychoaktywne, których działanie polega na osłabieniu transmisji bodźców zewnętrznych do mózgu.
Więcej informacji: Dysocjanty w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 14 • Strona 2 z 2
  • 2524 / 206 / 0
Z dyso brałem : DXM, MXE, 3meo pce i difenidyne. Najmocniej na serce siada dexiwo, potem MXE. 3 meo pce nie brałem nigdy w dużych dawkach, jednak porównując stosunek faza-kardio jest na prawde łagodne dla serca. difenidyna vapo również nie wydawała się ciężka.
  • 46 / 1 / 0
@MaloBystry
To nie żaden zawał a tachykardia. Sama miałam częstoskurcz ,do tego doszedł atak paniki -myslałam,że umieram i pierwszy,mam nadzieję ostatni raz wylądowałam na SORze. Jeśli takie epizody Ci się wcześniej nie zdarzały ,tzn,że to ewidentnie D Ciebie tak porobiło , albo zażywając wcześniej stymulanty zjebałeś sobie serce. Skreśl 'mało' i nie bierz subst. która już raz ci zaszkodziła,bo to zakrawa na skrajny debilizm. Życzę wyborów,które nie skończą się tachykardią,dla mnie to było najgorsze fizyczne uczucie,którego doświadczyłam.
Uwaga! Użytkownik SugarLady jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 108 / 14 / 0
To najprawdopodobniej byl atak paniki. Lepiej jednak zrobic badanie, wtedy bedziesz mial pewnosc.

Sama swiadomosc, ze problemy z sercem maja podłoże psychiczne pozwala na ich zwalczanie. Wystarczy wtedy o nich nie myslec i powtarzac sobie, że jak się uspokoisz to to zaraz przejdzie.
  • 46 / 1 / 0
samoświadomość nic tu nie da tak samo jak powtarzanie sobie,że to zaraz przejdzie lol Można próbować ale człowiek jeszcze bardziej zaczyna wsłuchiwać się w swój organizm,bicie serca,które z każdą minutą staje się głośniejsze i sie nakręca i nakręca i nakręca;) To jest znamy,powtarzalny mechanizm,nad którym ja bynajmniej sama(powtarzaniem sobie,że nie,jednak nie umieram,bo czułam się tak jakbym umierała lol )nie potrafiłam zapanować i wizyta na SORze okazała się konieczna;)
Uwaga! Użytkownik SugarLady jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 14 • Strona 2 z 2
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.