DXM - Wątek ogólny vol. 2 [REGULAMIN w pierwszym poście]

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 568 / 195 / 0

Nie wyszło xD

Miałem 3 paczki Tussidexu, zacząłem wrzucać 1 tabletkę (30 mg) co 2 minuty. Dojechałem do 480 mg, mimo sody oczyszczonej i wielu innych technik nabytych z doświadczeniem nie udało się – zacząłem rzygać. Rzygałem łącznie trzy razy, heh. To już nie te lata. Choć nigdy nie dobijałem do takich dawek, to jakoś było łatwiej. Rzygałem zawsze po 300 mg, mimo to, zawsze jadłem te 300 mg, wiedziałem, że będę rzygał, wiedziałem, że będzie źle i miałem siłę, zajawkę i robiłem to. Było to trudne, ale dawałem radę. Obecnie mdli mnie na samą myśl, 300 to jest niewyobrażalna nieprzyjemność i aż się dziwię, że do 480 wytrwałem XD Starość nie radość. Odkąd jakiś czas temu solidnie się zgrzybiłem, mój organizm mocno odrzuca deksa i już nie potrafię... Nie żebym narzekał, cieszy mnie to, nie będę tego ćpać, heh. Weszło solidne "2.5 Plateau", trzymało naprawdę krótko, dziwnie, bo 2h... No i tyle. Mimo to, spróbuję utrzymać ten plan i jednak nie pić od dziś.
  • 546 / 64 / 32

Leć do nocnej. Dokup 300mg, będziesz miał 720mg i powtarzaj proces od nowa. Już masz rzyganie za sobą, drugi raz nie powinno się pojawić. Miało być 900, wyjdzie rozbite na dwa razy z przerwą 1200. Jeszcze nic nie jest stracone.

Malinowska: Fundamentem amerykańskiej wojny z narkotykami jest rasizm

Właśnie mija 50 lat od ogłoszenia przez Richarda Nixona wojny z narkotykami. Dzisiaj dobrze już wiemy, że jedną z jej głównych intencji była kontrola mniejszości etnicznych w Stanach Zjednoczonych. Wiemy to m.in. z dokumentów czy relacji jego współpracowników – mówi Kasia Malinowska, dyrektorka Global Drug Policy Program w Open Society Foundations.

Skarpetki nasączone narkotykami. Nietypową paczkę miał otrzymać skazany z Nysy

Nie ustaje pomysłowość tych, którzy w korespondencji i paczkach na teren więzienia próbują przemycić substancje odurzające. Przykłady takich działań odnotowali ostatnio funkcjonariusze w Zakładzie Karnym w Nysie.
  • 930 / 117 / 0

30 kwietnia 2021Atropolamine pisze:
No to opowiadaj,co za przemyślenia? :ręka:
Przede wszystkim wydawało mi się, że otworzyły się w mieszkaniu dodatkowe drzwi do innego świata, który kontroluje nasz, mój byt, widzi nasze czyny, rozpoznaje zachowania i na swój sposób pilnuje tego co robimy bez ingerencji. W pewnym momencie wydawało mi się, że tego typu sytuacja jest podobna do nowego narodzenia, że dostajemy ciągle szanse, które są związane z tym co robimy. Wszystko inaczej widziałem, miałem wrażenie nadchodzącej śmierci, czułem pobudzenie (tyle mnie się teraz chce o tym pisać). Pozdrawiam.
  • 4 / / 0

well u mnie juz 3 lata w mini ciagu deksowo opiowym ciekawe jest to ze jedzac co tydzien DXM od 3 lat, przy 1-2k mg pregaby i 600mg DXM dostaje satysfakcjonujaca faze. Nie wchodze wyzej niz 600mg DXM bo tbh amnezja i zupelny brak kontroli srednio mnie bawi, chociaz kiedys sproboje DXM bez inhibitorow, ciekawe jak przelozy sie ta nudna pusta dysocjacja na dawce 900mg... bedzie psychodelicznie? a moze tylko dysocjacja jakies oobe i teleportacja w glowie.

inhibitor cyp3a4 to strzal w dziesiatke, (no i pregaba chociaz w tym miksie nie daje nic psychodelicznego) bo wlasnie dzieki tripy sa psychodeliczne. Kiedys po 600mg ledwo chodzilem ale umysl jak trzezwy a z pieprzem czonskiem dostaje zupelnej psychodelicznej zmiany percepcji. Polecam wszystkim ogladac seriale do peaku, ja ogladalem The walking dead i caly trip opieral sie na tym ze wszyscy umrzemy, a zombie istnieja i zaraz ide na dwor je pozabijac. Nastepnym razem przed peakiem bede ogladac seriale z serii xxx ;P
I w sumie to juz wiele razy miewam taki intensywny psychodeliczny trip co ciekawe sa lepsze niz niektore ktore mialy miejsce 3 lata temu gdy zaczynalem zabawe.

Oficjalnie oglaszam ze magia DXM nie wroci, ale euforyczny wjazd jak przy emce powstaje conajmniej po 20dniach przerwy.
Oficjalnie oglaszam ze magia DXM byla lepsze od candyflipow psychodelikow euforykow DXM still top1 uzywka. Wierze ze mozg staje sie bardziej plastyczny i moze rowniez sluzyc do rozwoju osobistego, choc nie jest to naprowadzane przez substancje tak jak w przypadku psychodelikow.
Po 3 latach walenia w kolko kodeiny DXM i duzo innych okazyjnych rzeczy %-D okazuje sie ze bebechy mam zdrowe a przynajmniej tak pokazuja wyniki usg i badan krwi.
@TymekDymek sproboj aviomarin i dyfenhydramine na wymioty. Nie wiem czy tak robisz ale ja zwykle jem DXM po 150-300mg na jedno lykniecie i jest to o tyle dobre ze kiedy juz wejdzie ci poczatek fazy DXM kiedy to czesto zdarzaja sie nudnosci nie musisz polykac tabletek i zwiekszac szansy na rzyg. Ja mam zaladek ze stali i nieraz lykalem 10tusideksow na raz, ponowilem numer, i wjazd DXM jest potezny ale jak wtedy sie zrzygasz to i tak wiekszosc sie wchlonela %-D
  • 930 / 117 / 0

Nie dostajesz biegunki po DXM? Niestety u mnie pojawiają się takie problemy już po uruchomieniu właściwego działania muszę chodzić tam. Trzeba ciągle się pilnować w sensie niezborności ruchów i korzystaniu z toalety, a później z łazienki. Dziwnie wtedy jest, nawet kibel wydaje się być w innych wymiarach nierzeczywistości.
  • 4 / / 0

tak DXM pobudza klocka na poczatku u mnie to norma
  • 225 / 7 / 0

Tez macie po tym takie ogromne gazy? Biegam nie raz po 5 razy w ciagu godziny do lazienki na dwojke a tu sie okazuje ze falszywy alarm %-D
  • 546 / 64 / 32

Na początku przygody z DXM nie miałem żadnych biegunek ani gazów. Zaczęły się pojawiać parę lat później, bardzo uciążliwe. Kiedyś o to nawet pytałem tu, czy ktoś wie co za te gazy odpowiada, ale odpowiedzi nie otrzymałem.
  • 930 / 117 / 0

Tak jak mówiłem występują biegunki. Na dodatek jeśli w ogóle się przesadzi i dojdzie tam do 3 plateu, to czuje się dziwny zapach jakby leku Neo-Pancreatinum. Moim zdaniem świadczy to o toksycznym działaniu nie tylko na wątrobę, ale również trzustkę.
  • 546 / 64 / 32

No niestety i ja takie domysły snuję. I jeszcze może to być kwestią zaburzania czynności przewodu pokarmowego..
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 2323 uczestników Wejdź na czata