"Rutyna to rzecz zgubna "
W moim przypadku pierwsze razy z mj były właśnie najprzyjemniejsze (miałam około 17/18 lat), czasem jedynie miewałam lekkie mdłości, potem było już tylko gorzej. Tylko, że potem to nabawiłam się również zaburzeń lękowych i to zapewne musiało mieć mocny wpływ na moje doświadczenia.
Zaś jeśli chodzi o seks pod wpływem, to próbowałam chyba tylko z dwa razy i moim zdaniem nie było to nic specjalnego, ale chyba nie miałam wtedy po prostu zbyt dobrej fazy. Zwykle jestem też zbyt rozleniwiona na to. Zaś mój chłopak sobie chwalił, według niego to było zupełnie inne uczucie.
lecz na zdrowiu ucierpiał w połowie, bo główki miał tylko pół.
Morał: doznajemy przykrości proporcjonalnie do świadomości.
Myślę że trawkę i piwka to może lepiej zostawić sobie na wieczory spędzane z kolegami.
Medyczna marihuana działa – polemika z tekstem OKO.press. Odpowiedź autora: dowody są słabe
USA może zaoszczędzić 29 miliardów rocznie dzięki legalizacji marihuany medycznej
Konsekwencje płynące z rozporządzenia MZ ograniczającego pacjentom dostęp do medycznej marihuany
Liczba przestępstw związanych z marihuaną spadła od czasu legalizacji w Niemczech
1685 zamiast 5315: od czasu wejścia w życie nowych przepisów w Berlinie zarejestrowano znacznie mniej przestępstw związanych z marihuaną. Legalizacja marihuany w Niemczech odciąża wymiar sprawiedliwości?
"Ciężarna 14-latka z zapaleniem wątroby i AIDS trafiła do nas z domu publicznego".
"Często chodzę z rodziną na spacery po parku i widzę pięknych, dobrze ubranych młodych ludzi, którzy czegoś szukają. Wiele osób myśli, że zbierają liście lub kwiaty, ale oni szukają woreczków pod kamieniami, pod kłodami. To setki młodych ludzi, którzy codziennie zażywają narkotyki" — mówi Anton, który mieszka w Mołdawii. W jego kraju problem z niedozwolonymi substancjami staje się coraz większy.
Archeolodzy: barbarzyńscy wojownicy sprzed 1800 lat przed walką zażywali środki pobudzające
Barbarzyńscy wojownicy przed walką mogli zażywać środki pobudzające za pomocą przytwierdzonej do pasa łyżeczki - wykazały badania naukowców z UMCS w Lublinie. Dowodzą oni, że w starożytnej Europie istniała prężna gałąź gospodarki odpowiedzialna za produkcję i dostarczanie takich specyfików.