Modafinil

Substancje wykazujące działanie prokognitywne.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

Posty: 382 Strona 39 z 39
Rejestracja: 2009
  • 1780 / 379 / 0

To, że coś jest lekiem na receptę nie indukuje legalności przy przewozie przez granicę. Psy nie są szkolone do szukania modafinilu. Trzeba by znać akty prawne jakie tam obowiązują.
Rejestracja: 2011
  • 7 / 1 / 0

Nie indukuje oczywiście ale ryzyko jest niskie lub żadne. Kontrole są nakierunkowane na COVID a nie parę blisterkow leku. W najgorszym wypadku mogą Ci tę modę zabrać bo na pewno nikt Cię za to nie wsadzi.

Miejsce produktów heat-not-burn w redukcji szkód palenia tytoniu

Wiadomo, że palenie papierosów szkodzi. Pierwszy raport na ten temat pochodzi z 1964 roku. Czy można leczyć silne uzależnienie od palenia papierosów innymi środkami zawierającymi nikotynę? Jak zredukować szkody spowodowane paleniem tytoniu, jakie miejsce mają tu e-papierosy i czym się różnią od produktów heat-not-burn (HnB), czyli tzw. systemów podgrzewania tytoniu (THS)?

Gangsterzy urządzili piekło mężczyźnie, który wynajął im dom

Prawdziwym koszmarem zakończyło się dla 34-letniego Polaka mieszkającego w Niemczech wynajęcie rodakom domu w miejscowości Linnich. Nie dosyć, że urządzili oni tam plantację marihuany, to po odkryciu jej przez policję uznali gospodarza za winnego poniesionych strat. Przez trzy lata groźbami i biciem wymusili od niego ok. 85 tys. euro. Koszmar skończył się, gdy mężczyzna zwrócił się o pomoc do CBŚP.
Posty: 382 Strona 39 z 39
Wróć do „Leki nootropowe”
Na czacie siedzi 1940 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości